Jak zdobíte byt na narozeninovou oslavu?

3.1.20 18:49

Jak zdobite byt na narozeninovou oslavu?

Zdravím. Mladší dceri je rok a ja premyslim jak to na oslavu vyzdobit. Mam i starsi dceru(3) která bude mit oslavu narozenin o chvilku pozdeji, tak neco co mohu pouzit pro obe, treba jen s mensi obmenou. Zatim jsem nemela příležitost zdobit byt na oslavu narozenin, tak hledám inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19239
3.1.20 18:51

Tyhle blbinky uz me presly. Ale na par oslavach deti jsme meli balonky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8720
3.1.20 18:52

Maximálně balonky, jinak je ozdoba jen dort :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1743
3.1.20 18:53

Taky balónky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14474
3.1.20 18:55

Nijak, max balónek ve tvaru čísla někde pověsim :D ale „zdobim“ stůl, Teda spíš nakoupím kelímky, ubrousky, papírové talíře atak v nějakém dětském motivu. Děti maj radost a já jistotu že mi nerozflakaji nádobí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
3.1.20 18:59

Balónky a dort :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
3.1.20 19:04

Vlajkovou girlandu s Mimoni a prskavky na dort, balónek nafouknutý heliem s číslem, čelenky s tykadly a na nich happy birthday, frkacky, ubrousky do barvy takto u nás třetí narozeniny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10274
3.1.20 19:17

Balonky s heliem a číslici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 19:24

My kromě výše uvedeného ještě máme párty kloboučky, oslavenec má vždy zlatý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
3.1.20 19:24

U děcek zdobím a dost to prožívám. Girlandy, nafukovací čísla, nafukovací balonky s motivem oslavy, spoustu zákusků na papírovejch talířkách, protože ty jsou barevný (ubrousky jsou základ), rychlý špunty, bonbony, čokoládový fontány. Pak velkej dort a všude rozvěšuju fotky děcka od malička. K tomu samo hry pro kamarády děcek. Odpoledne pak chlebíčky, obložený mísy, grilujeme a děcka blbnou. Ještě se nám nestalo, že by byl některej návštěvník nespokojenej. Večer pak u nás spí tak dvanáct „cizích“ děcek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama