Reklama

Jak zdůvodnit kolegům predčasný návrat do práce z RD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 19:59
Jak zduvodnit kolegum predcasny navrat do prace z RD

Ahoj holky, prisla jsem poprosit o radu, napad. Z prace jsem odchazela letos v breznu na MD a nejblizsi kolegove a kolegyne vedeli, ze miminko je po predchozim ZT vytouzene a ja jsem stastna. Bohuzel se vinou meho manzela v prubehu tehotenstvi podstatne zmenila nase financni situacea prestoze ma on dve prace, je nutne nas rozpocet dorovnat. Po delsi uvaze jsem se rozhodla zkusit navrat do prace na polovicni uvazek a nastesti dohoda se zamestnavatelem klapla. Budu tedy odchazet od 10mesicniho detatka. A ted si, krome jineho, lamu hlavu nad tim, jak to pokud mozno vtipne vysvetlit v praci kolegum. Nechci zabihat do podrobnosti ohledne priciny, ale zaroven nechci lhat. Nikdo by mi neveril, ze mi prace chybi. S tim, ze budu odchazet od ditete se uz ted vyrovnavam tezce. O tom, jak to narusilo vztah s manzelem nemluve. Ale snazim se na vsem videt spise pozitiva. Jen opravdu nevim, co rict v praci na bezpochyby polozene dotazy: ty jo, jak to, ze uz jsi zpatky? Moc dekuji.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33078 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 20:02

Jsem nic nezdůvodňovala

beruska03
Kelišová 5685 příspěvků 14.12.16 20:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prisla jsem poprosit o radu, napad. Z prace jsem odchazela letos v breznu na MD a nejblizsi kolegove a kolegyne vedeli, ze miminko je po predchozim ZT vytouzene a ja jsem stastna. Bohuzel se vinou meho manzela v prubehu tehotenstvi podstatne zmenila nase financni situacea prestoze ma on dve prace, je nutne nas rozpocet dorovnat. Po delsi uvaze jsem se rozhodla zkusit navrat do prace na polovicni uvazek a nastesti dohoda se zamestnavatelem klapla. Budu tedy odchazet od 10mesicniho detatka. A ted si, krome jineho, lamu hlavu nad tim, jak to pokud mozno vtipne vysvetlit v praci kolegum. Nechci zabihat do podrobnosti ohledne priciny, ale zaroven nechci lhat. Nikdo by mi neveril, ze mi prace chybi. S tim, ze budu odchazet od ditete se uz ted vyrovnavam tezce. O tom, jak to narusilo vztah s manzelem nemluve. Ale snazim se na vsem videt spise pozitiva. Jen opravdu nevim, co rict v praci na bezpochyby polozene dotazy: ty jo, jak to, ze uz jsi zpatky? Moc dekuji.

tak co zkusit říct, že rodičák je jen slušná almužna, tak proto.. :think: nebo že jste zjistila, že pobyt 24/7 doma není nic pro vás? ;) že potřebujete kontakt s lidmi :nevim: ;) :kytka: :pankac:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 14.12.16 20:04

Co je komu do toho

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 20:06
@matkabagristy píše:
Jsem nic nezdůvodňovala

Tak to je taky moznost :mrgreen: Ale prece jen, nemuzu odpovedet: co je Ti po tom…

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 20:06

Nic bych nezduvodnovala a „neomlouvala se“. Kolegům je do toho prd.
Jinak já tvrdím, ze si chodim do prace odpocinout a vypit teplé kafe. :jazyk:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15281 příspěvků 14.12.16 20:07

No, ja bych zase rekla, ze to, ze ti prace chybi a chces si od mimca lehce odpocinout by ti verila kazda druha zena/muz, co si peci o male mimco zkusili. Jenze ne kazdy ma moznost zkraceneho uvazku, zajistene hlidani apod.

beruska03
Kelišová 5685 příspěvků 14.12.16 20:08

@Svistice já tvrdím zcela to samé :mrgreen: :mrgreen:  :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28554 příspěvků 14.12.16 20:08
@Kamikadze píše:
Co je komu do toho

Přesně. Nikomu do toho nic není. To je tady v Česku nějaký mor, že lidé cítí povinnost okolí pořád něco vysvětlovat. Do postele a peněženky nikomu nic není.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16931 příspěvků 13 inzerátů 14.12.16 20:08

Jinak na diraz, „Je, vy uz jste zpátky. Vždyť máte doma miminko“ s velkým nevyrcenym otazníkem jsem odpověděla Ano, jsem. Už se neptali. ;)

Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 14.12.16 20:10

Souhlasím - nic nezdůvodňovat…max vtipně prohlásit, že jsi bez kolegů prostě nemohla žít ;) :mrgreen:.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28554 příspěvků 14.12.16 20:11
@Svistice píše:
Jinak na diraz, „Je, vy uz jste zpátky. Vždyť máte doma miminko“ s velkým nevyrcenym otazníkem jsem odpověděla Ano, jsem. Už se neptali. ;)

Jakmile si člověk pustí lidi k sobě v soukromých záležitostech, tak se svléká donaha. Doporučení - vykašlat se na to, co si kdo o mě myslí. Není povinnost se zpovídat.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 20:13

Asi bych řekla pravdu, bez detailů. Že jsou potřeba peníze a RP nestačí. Co je na tom, to ví každý.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 20:15

@Svistice A vidis, to je presne to, co jsem tu potrebovala poradit, jen me to pres vsechny obavy, jak to mlade a hlavne ja bez mladete zvladneme, ne a ne napadnout, diky :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 20:16

@Jannnča Take diky, pridavam do seznamu odpovedi :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama