Jak zesílit menstruaci?

Anonymní
9.2.21 14:25

Jak zesílit menstruaci

Ahoj holky, ano zní to jako bych byla troll, ale nejsem. Je to tak, že už v dětství se mi menstruace střídala: jednou slabá podruhé silná… a já při slabé menstruaci mám bolesti podbříšku tak, že se ani nemůžu zvednout, stejné bolesti hlavy, když už mi manžel pomůže vstát tak se mi točí hlava a to až tak, že kolikrát omdlím. Moje gynekoložka říkala, že to tak některé ženy při slabé menstruaci mají a může mi zkusit nasadit antikoncepci, ale já jsem bohužel alergická na látku uvnitř antikoncepce. Zkusila jsem různé čaje a bylinky i prášky a nic nepomohlo. Doteď se mi menstruace střídá, ale asi z 80% mám slabou. Když mám vyjmečně silnou tak nic z toho. Proto nemáte někdo nápad jak by šla menstruace zvýšit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
9.2.21 14:30

Zdravím a nechybí ti železo? Asi bych hledala příčiny i jinde. Každá ženská to má samozřejmě jinak, co já bych dala za slabou ms, od porodu ji mám hrozně dlouho a silnou. Naopak při antikoncepci jsem ji měla vždy slabou a krátkou dobu, ale musela jsem vysadit skrz zdravotní problémy po ní. Jak ji zesílit bohužel neporadím, ale zkusila bych to železo a nějaké homeopatika na bolest, pokud nechceš brát normální prášky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 14:31

A kontryhel jsi zkoušela? Mnoho žen si ho chválí, mně pomáhal na silné bolesti při menstruaci, ale chce to brát delší dobu a několikrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 14:39

Doporučuji na tyto bolesti(břicho, hlava, pocit na zvracení, migréna)zavčas si vzít Algifen kapky, které jsou ale na předpis. Ale opravdu včas, ne to nechat a čekat, že to samo povolí, a pak teprve si kapky vzít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1359
9.2.21 14:42

No, nevím, jestli si od tý silný menstruace neslibuješ příliš :think: někdo ji má silnou a do toho ještě bolestivou. Železa a B vitamínu máš dost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
9.2.21 16:37

Dle mě nezáleží na sile menstruace. Mně se síla ms hooodne střídá. Někdy jen 3 dny špiním a jindy mužů 5 dní prosedět na wc, ale bolesti mám pořad stejně silné!
Ono totiž záleží kolik a jakých máš aktuálně v těle hormonů, bolesti jsou totiž kontrakce, které vylučují vlivem hormonů děložní sliznici. Krvacivost je ovlivněna tím, jak ti ten měsíc sliznice narostla. Jiný hormon je pro tyto kontrakce a jiný pro nárůst sliznice.
Takže pokud chceš snížit bolesti, tak na to jsou různé bylinky apod, ale až tak moc už neovlivní sílu ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
9.2.21 23:51

Co já bych dala za slabou, teču víc jak deset dní jako dunaj, bolesti hlavy, břicha, pocení, návaly, hnus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat