Jak zeštíhlit stehna a ruce do léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 30.04.18 10:44
Jak zeštíhlit stehna a ruce do léta

Dobré dopoledne, maminky, obracím se na vás s dotazem.
Jsem v hubnoucím režimu, celkem se mi daří, už mám něco dole a hlavně zdravě jím a hýbu se, za což jsem ráda.
Trápí mě teď před létem dvě partie, a to stehna - nemůžu chodit v sukni bez silonek, aby se mi o sebe neodrela. Rady tipu pudr nebo antiperspirant znám, ale raději bych menší třecí plochy. A pak paže, mám je silné a v tilkach a tričkách to nevypadá hezky.
Vím že musím zhubnout celkově a taky se o to snažím, ale teď před létem bych se chtěla zaměřit na tyto partie, abych mohla nosit sukně, šaty a trička :)
Poraďte cokoliv, co by mi mohlo pomoci - jaké cvičení, jestli baňkovat, natírat, masírovat..atd. děkuji :srdce:

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 30.04.18 10:54

Nejde zeštíhlit cíleně. Tuk se ti spálí tam, kde přebývá. Obvykle ty nejproblémovější partie až nakonec.

kaktusik
Kecalka 253 příspěvků 30.04.18 11:01
@Emimin7 píše:
Nejde zeštíhlit cíleně. Tuk se ti spálí tam, kde přebývá. Obvykle ty nejproblémovější partie až nakonec.

Já vím, že na o musím jít celkově a taky se o to snažím. I tak ale doufám, že nějakými cviky by se tomu mohlo trošku dopomoci. Každý centimetr navíc by byl v těchto oblastech skvělý.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 30.04.18 11:41

Taky záleží, jaký jsi druh postavy. Já si vzdy vybavím Noskovou, která nohy nezhubne nikdy a to i přesto, že někde psala, že má v pase 57 cm. Ale je ten typ macatých stehen. A je bohužel fakt, že tam, kde chceme, hubneme naposled.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 30.04.18 11:51

Existuji zakzvane vypalovaci cviky ktere zahrivaji dane paetie a zvysuji spalovani i v dane partii, ale je to jen podpora. Plati hodne opakovani na danou partii. Najdi na netu cviky a zadej vypalovaci trening.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 15:39

Ahoj, za prvé stehna se mají na vnitřní straně dotýkat! Hůlečky pěkné moc nejsou. Pokud chceš něco cíleně dělat s touto partií, posiluj vnitřní stranu stehen. Např. tak, že ve stoje přednožíš, vytočíš nohu vnitřní stranou nahoru a zvedáš. Nebo totéž v sedu či pololehu. A přijď k nám do skupiny, kde si radíme, jak na hubnutí.

tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 30.04.18 20:37

@ludmilaadamkova vypakovaci,fakt tohle slovo?

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 30.04.18 23:04
@tasa píše:
@ludmilaadamkova vypakovaci,fakt tohle slovo?

ne, slovo vypalovaci

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 30.04.18 23:06
tasa
Echt Kelišová 9208 příspěvků 01.05.18 22:21
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >