Jak zeštíhlit stehna a ruce do léta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 30.04.18 10:44
Jak zeštíhlit stehna a ruce do léta

Dobré dopoledne, maminky, obracím se na vás s dotazem.
Jsem v hubnoucím režimu, celkem se mi daří, už mám něco dole a hlavně zdravě jím a hýbu se, za což jsem ráda.
Trápí mě teď před létem dvě partie, a to stehna - nemůžu chodit v sukni bez silonek, aby se mi o sebe neodrela. Rady tipu pudr nebo antiperspirant znám, ale raději bych menší třecí plochy. A pak paže, mám je silné a v tilkach a tričkách to nevypadá hezky.
Vím že musím zhubnout celkově a taky se o to snažím, ale teď před létem bych se chtěla zaměřit na tyto partie, abych mohla nosit sukně, šaty a trička :)
Poraďte cokoliv, co by mi mohlo pomoci - jaké cvičení, jestli baňkovat, natírat, masírovat..atd. děkuji :srdce:

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6495 příspěvků 30.04.18 10:54

Nejde zeštíhlit cíleně. Tuk se ti spálí tam, kde přebývá. Obvykle ty nejproblémovější partie až nakonec.

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 30.04.18 11:01
@Emimin7 píše:
Nejde zeštíhlit cíleně. Tuk se ti spálí tam, kde přebývá. Obvykle ty nejproblémovější partie až nakonec.

Já vím, že na o musím jít celkově a taky se o to snažím. I tak ale doufám, že nějakými cviky by se tomu mohlo trošku dopomoci. Každý centimetr navíc by byl v těchto oblastech skvělý.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 30.04.18 11:41

Taky záleží, jaký jsi druh postavy. Já si vzdy vybavím Noskovou, která nohy nezhubne nikdy a to i přesto, že někde psala, že má v pase 57 cm. Ale je ten typ macatých stehen. A je bohužel fakt, že tam, kde chceme, hubneme naposled.

ludmilaadamkova
Kecalka 375 příspěvků 30.04.18 11:51

Existuji zakzvane vypalovaci cviky ktere zahrivaji dane paetie a zvysuji spalovani i v dane partii, ale je to jen podpora. Plati hodne opakovani na danou partii. Najdi na netu cviky a zadej vypalovaci trening.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32528 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 15:39

Ahoj, za prvé stehna se mají na vnitřní straně dotýkat! Hůlečky pěkné moc nejsou. Pokud chceš něco cíleně dělat s touto partií, posiluj vnitřní stranu stehen. Např. tak, že ve stoje přednožíš, vytočíš nohu vnitřní stranou nahoru a zvedáš. Nebo totéž v sedu či pololehu. A přijď k nám do skupiny, kde si radíme, jak na hubnutí.

tasa
Echt Kelišová 8812 příspěvků 30.04.18 20:37

@ludmilaadamkova vypakovaci,fakt tohle slovo?

ludmilaadamkova
Kecalka 375 příspěvků 30.04.18 23:04
@tasa píše:
@ludmilaadamkova vypakovaci,fakt tohle slovo?

ne, slovo vypalovaci

ludmilaadamkova
Kecalka 375 příspěvků 30.04.18 23:06

http://www.supertelo.cz/…zadek-a-nohy

treba tady

tasa
Echt Kelišová 8812 příspěvků 01.05.18 22:21
@ludmilaadamkova píše:
http://www.supertelo.cz/…zadek-a-nohytreba tady

Dekuju.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama