Jak zhubnout 1 konfekční velikost za 2 měsíce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
7654
Povídálka 50 příspěvků 09.12.18 20:40
Jak zhubnout 1 konfekcni velikost za 2 mesice

Ahoj holky, jdu si pro radu. Potrebuju behem 2 mesicu zhubnout 1 konfekcni velikost v oblasti zadku a stehen. Co bude nejucinnejsi?
Jako potrebuju zpevnit cela, navic bych chtela dat dolu nejakych 5 kg, ktere jsem nabrala po navratu do sedaveho zamestnani po rodicovske. Ale nejvic ted hori ta spodni cast tela.
Ted se bohuzel prakticky nehybu, cca 1× tydne chodim plavat a 1× behat (jen nejake 3-4 km). Ted ale snad konecne zacnu mit vic casu, tak se sebou chci neco zacit delat, jen nevim kudy nejlip do toho.
Poradite mi nejsky vhodny jidelnicek (nejlip odkaz) a jaky typ cviceni? Co pomohlo vam?
Diky za kazdy tip..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 09.12.18 20:48

Běhat 5× do týdne, zhubla jsem za 3 mesice 9 kg. Celkově zpevnila a je to fajn. Na zadek a stehna fakt je nejlepší běhání.

Natálka26
Kelišová 5537 příspěvků 09.12.18 20:59

Zkus Low carb a k tomu nějaký sport

Sardinka03
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 09.12.18 21:41

Zhubla jsem dokonce 1kg za tyden kdyz jsem opravdu peclive dodrzovala dietu podle Brichace Toma. Koupila jsem si knizku a fakt to fungovalo! Zaklad je nejist bile pecivo, ale zitny chleb, takove ty lisovane fit chleby. Jist kazde 3 hodiny, ale zdrave. Hodne ovoce, zeleniny, jen gervais, cottage, zadne maslo, sladkosti. Proste zdravy zivotni styl. Cvicila jsem 2× tydne 90 minut.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 09.12.18 21:42

Ja jsem z velikosti 40 zhubla na velikost 38 za 14 dni. Jen jidlem. Jim detske porce ( ono to opravdu staci). Vecer se snazim nejist. Kdyz uz musim protoze je proste hlad tak opravdu jen jak vrabec. A dokonce si dopreju i sladke ale opravdu jen zobnu. Treba dva bonbony za cely den. Necvicim vubec. To jidlo dela hrozne moc.

Clementia
Kecalka 229 příspěvků 09.12.18 21:51

90%uspechu je strava.Doporučuji mačingovou:-) :kytka:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22092 příspěvků 09.12.18 22:11
@Citronkalekninka píše:
Ja jsem z velikosti 40 zhubla na velikost 38 za 14 dni. Jen jidlem. Jim detske porce ( ono to opravdu staci). Vecer se snazim nejist. Kdyz uz musim protoze je proste hlad tak opravdu jen jak vrabec. A dokonce si dopreju i sladke ale opravdu jen zobnu. Treba dva bonbony za cely den. Necvicim vubec. To jidlo dela hrozne moc.

Bohužel je to tak. Člověk vyžije z mnohem menších porcí, než na jaké by měl chuť :zed:
Taky jím malé porce a furt poslouchám „haha, to je pro dítě? Z toho bych se nenajedla…“ Ale co člověk může, když nechce být koule…

tini
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 09.12.18 22:28

Vrazila bych penize do krabicek,zhubla jsem s nima 17kg.Rychlosti pul az 1kg tydne.A na rychle zformovani mi pomohl power plate ale je to takove rychle nabyl rychle pozbyl,chce to pak pokracovat v necem jinem

Fonty
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 09.12.18 23:00

Dva měsíce je fůra času. Zhubnout jednu velikost je sranda, stačí omezit jídlo nebo hodně přidat pohyb, či oboje, ale tak to je logický ne :nevim: já taky jím jak vrabec, zvykla jsem si, zhubla, hlad nemám. S oběma dětma 25 kilo nahoře a šlo to i dolů. Když se chce. Kde je vůle. Atd

Ou
Kelišová 5863 příspěvků 09.12.18 23:04

Nehladovět, ze stravy vyhodit jednoduché cukry a škroby a alkohol, výrazně zvýšit příjem vlákniny.
Pořádně spát.
Kombinovat aerbní pohyb a nějaký silový tréning, protahování a dobře prováděné dřepy.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22092 příspěvků 10.12.18 00:34
@tini píše:
Vrazila bych penize do krabicek,zhubla jsem s nima 17kg.Rychlosti pul az 1kg tydne.A na rychle zformovani mi pomohl power plate ale je to takove rychle nabyl rychle pozbyl,chce to pak pokracovat v necem jinem

Souhlasím. Krabičková dieta je řešení. Všechny mé kamarádky, pokud s něčím zhubnuly, tak leda s tímhle.

I já si ji vždycky jednou za čas objednám, když se moc „rozežeru“ :lol: Pomáhá mi to udržouvat si štíhlou postavu. A vždycky to člověku připomene, jak male porce mu stačí. Auvajs.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22092 příspěvků 10.12.18 00:45

@7654 Jo ale připrav se, že když do krabičkovky půjdeš, budeš (hlavně od neúspěšných dietářek) poslouchat kecy jako „proč si nekoupíš knížku a nevaříš si to sama?“ nebo „až s tím přestaneš, nabereš všechno zpátky“ a „je to děsně drahé“ a tak :mrgreen:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 10.12.18 06:46

@Bábrdl ale me prekvapive ty male porce staci.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 22092 příspěvků 10.12.18 08:20
@Citronkalekninka píše:
@Bábrdl ale me prekvapive ty male porce staci.

Tak mně tak „stačí“. Hlad nemam. Ale nebudu si lhát do kapsy, nemám to ráda a klidně přiznám, že chuť bych měla i na větší. Bohužel tělu stačí tohle. Tak jím tohle. Ale nemůžu říct, že se nehlidam a jim, co chci. To bych kecala.

Sonarka
Echt Kelišová 9911 příspěvků 10.12.18 10:19

Tak předně nehladovět, tělu stačí totiž opravdu málo a zvykne si i na malé porce, ale za cenu zpomalení metabolismu, tím jak tělo vším šetří, úbytku svalů a nejhorší je, že tělo si opravdu zvykne a za čas už prostě nehubne a pak se každé jídlo navíc projeví a pěkně hned uloží. Lepší je snížit kalorický příjem, ale jen mírně a sledovat, co to udělá, vyřadit bílé pečivo, brambůrky, sladkosti a zařadit pohyb, stačí svižná chůze a k tomu třeba Hiit 2× do týdne ;). Doporučuji jíst do syta, ale to správné jídlo, dobrá inspirace je např. ve skupině low carb na fb.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >