Jak zhubnout 6 kg?

Anonymní
24.5.20 20:07

jak zhubnout 6 kg? poradte

Ahoj holky. Mám takový problém. Třeba si některá z vás tím prošla taky a dokázala by mi poradit nebo mě aspon poradit co a jak.
Je mi 22.
Ještě loni v září jsem vážila něco okolo 43 kg/156 cm. Poté nejspíš přes Vánoce (cukroví, salát řízeček), v lednu moje oslava (dort), včerejší oslava (dort a dnes dva jeho poslední kousky).
Asi týden zpět jsem se vážila a mám 47 kg. Zhrozila jsem se. Běžně tyhle sladké věci nejím, jen opravdu výjimečně na těchto oslavách (2× ročně). Piju vodu, jím hodně zeleniny, bílkoviny taky (ořechy, tvarohy 3,8% tuku - není to také tím?, bílé jogurty, kuskus, bulgur, do všeho se snažím zamíchávat zeleninu a občas přidám kuřecí maso, rýži, knackebroty, luštěniny, vajíčka, ovesné vločky…) hodně se hýbu - denně s přehledem ujdu i deset kilometrů. Chtěla bych se vrátit zpět na 43 kilo. Bojím se ale, že to nezvládnu a nevím, jak na to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10795
24.5.20 20:17

43 kg je pri tve vysce podvaha. Tak neblbni a bud rada, ze aspon trosku pripominas zenu a ne nedospele dite :nevim: Nehlede na to, ze 47-6=41!!! 8o

Příspěvek upraven 24.05.20 v 20:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
24.5.20 20:18

Spíš to vypadá, že se tělo dostává na dospělou váhu… Nebo ty ostatní roky jsi dort a cukroví nikdy nejedla? Prostě náctiletá holka váží většinou míň než mladá žena, za deset let budeš zase o trochu těžší - to se stává… Proto asi nehubneš, i když jíš zdravě. Nebo máš pocit, že ti někde lezou špeky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2720
24.5.20 20:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám takový problém. Třeba si některá z vás tím prošla taky a dokázala by mi poradit nebo mě aspon poradit co a jak.
Je mi 22.
Ještě loni v září jsem vážila něco okolo 43 kg/156 cm. Poté nejspíš přes Vánoce (cukroví, salát řízeček), v lednu moje oslava (dort), včerejší oslava (dort a dnes dva jeho poslední kousky).
Asi týden zpět jsem se vážila a mám 47 kg. Zhrozila jsem se. Běžně tyhle sladké věci nejím, jen opravdu výjimečně na těchto oslavách (2× ročně). Piju vodu, jím hodně zeleniny, bílkoviny taky (ořechy, tvarohy 3,8% tuku - není to také tím?, bílé jogurty, kuskus, bulgur, do všeho se snažím zamíchávat zeleninu a občas přidám kuřecí maso, rýži, knackebroty, luštěniny, vajíčka, ovesné vločky…) hodně se hýbu - denně s přehledem ujdu i deset kilometrů. Chtěla bych se vrátit zpět na 43 kilo. Bojím se ale, že to nezvládnu a nevím, jak na to.

Hele trolle, nějak ti ty počty nesedí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
24.5.20 20:22

@listento no tohle je trosku blbost, ze by pribrala 4 kila od zari „dospivanim“, kor ve 22 letech, ne? :D ja treba vazim zhruba stejne jako v 9.tride a oblecu i obleceni z te doby (je mi 27), takze mi to prijde jako blbost

Příspěvek upraven 24.05.20 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
24.5.20 20:23

Chápu tvé zděšení, ve tvém věku je to časté, ale byla bych s hubnutím opatrná, aby sis nepřivodila problémy. Myslím, že 47 kg je na tvoji výšku úplně v pořádku. Pokud se cítíš dobře nezaměřovala bych se na číslo na váze. :srdce: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
24.5.20 20:25

Nějak ti nevychází počty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
24.5.20 20:25

Mám známou ta na při výšce 158cm 47kg po 3 dětech ame osobně se to moc nelíbí vypadá jak dítě a ne jako matka od dětí měla by přibrat ale stydí se aby nebyla tlustá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
24.5.20 20:29

Je mi 23 a ve 21 jsem z 53 kg (157cm) zhubla na 44 kg. Velkou zásluhu za to měl určitě stres, který jsem v té době měla, ale co se jídla týká nejedla jsem celý den nic jiného než zeleninu a ovoce. Na nic jiného jsem neměla pomyšlení. Když se situace zlepšila a byla jsem už v klidu, moje tělo bylo už na zeleninu a ovoce zvyklé a já byla ráda, že mi hubnutí jde tak lehce a bez nějaké snahy pohybu, tak jsem u této stravy zůstala. Všichni mi říkali, že až začnu normálně jist tak se dostaví jojo efekt, ale nepřišel. Váha 44 kg se mě držela celý rok dokud jsem neotěhotněla i přes to, že jsem do sebe nacpala cokoliv. Takže pokud mi nějaké kila zůstanou po porodu a budu je chtít dat pryč, budu jíst zase jen ovoce a zeleninu dokud se nedostanu zpět na 44 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
24.5.20 20:30
@Ernais píše:
@listento no tohle je trosku blbost, ze by pribrala 4 kila od zari „dospivanim“, kor ve 22 letech, ne? :D ja treba vazim zhruba stejne jako v 9.tride a oblecu i obleceni z te doby (je mi 27), takze mi to prijde jako blbostPříspěvek upraven 24.05.20 v 20:23

No já ti věřím, jenže já třeba ještě ve 20 rostla, prsa se zakulatila až ve 23… A oblečení nosím stejné (mám své oblíbené kalhoty, kupodivu se nerozpadly) - jenže jsem o 8 kg těžší… A spolužáci mi naopak říkají, že jsem hubenější. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1783
24.5.20 20:44
@listento píše:
No já ti věřím, jenže já třeba ještě ve 20 rostla, prsa se zakulatila až ve 23… A oblečení nosím stejné (mám své oblíbené kalhoty, kupodivu se nerozpadly) - jenže jsem o 8 kg těžší… A spolužáci mi naopak říkají, že jsem hubenější. :lol:

Zajimave. Ja od 14 nevyrostla ani o pid, ac jsem si tehdy hrozne prala :mrgreen: ono asi taky zalezi jestli sportujes, pak by tech 8 kilo navic bylo klidne moznych ac opticky vypadas stihlejsi. Ja mela za cely ty roky jen dve obdobi kdy jsem se vyhoupla k 60kg (jinak mam 165cm a pod 55kg), ale to bylo tim, ze jsem se uplne prestala hybat, jak jsem se vratila ke sportovani, tak to slo zase samo dolu. Jen je blby, ze pro me obcas v oblibenych obchodech uz nemaji velikost, tak chodim do detskyho :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 21:07

@denula1 děkuji, asi to taky vyzkouším :)

• Nahlásit
  • Citovat
1358
24.5.20 21:08
@denula1 píše:
Je mi 23 a ve 21 jsem z 53 kg (157cm) zhubla na 44 kg. Velkou zásluhu za to měl určitě stres, který jsem v té době měla, ale co se jídla týká nejedla jsem celý den nic jiného než zeleninu a ovoce. Na nic jiného jsem neměla pomyšlení. Když se situace zlepšila a byla jsem už v klidu, moje tělo bylo už na zeleninu a ovoce zvyklé a já byla ráda, že mi hubnutí jde tak lehce a bez nějaké snahy pohybu, tak jsem u této stravy zůstala. Všichni mi říkali, že až začnu normálně jist tak se dostaví jojo efekt, ale nepřišel. Váha 44 kg se mě držela celý rok dokud jsem neotěhotněla i přes to, že jsem do sebe nacpala cokoliv. Takže pokud mi nějaké kila zůstanou po porodu a budu je chtít dat pryč, budu jíst zase jen ovoce a zeleninu dokud se nedostanu zpět na 44 kg.

Tak to jsi ale pitomá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
24.5.20 21:36
@Kolarkaa píše:
Tak to jsi ale pitomá…

Kvůli té stravě nebo váze? Co se stravy týká, tak zdravé to asi není, ale nemám v plánu takhle jíst celý život. Jen v tom období hubnutí. Pak budu jíst zase normálně a všechno na co budu mít chuť. Ale upřímně mi více chutná třeba 500 - 1000g jahod než porce řízků s bramborovou kaší :grimacing: na to ovoce jsem ujetá už od malička.

S tou váhou jsem si zase vědoma, že 44kg je asi opravdu málo. Ale nikdy jsem nebyla víc spokojená a šťastná za mou postavu jak teď a to je pro mě asi důležitější. Když jsem měla těch 53 kg, tak jsem byla opravdu nešťastná a nosila jsem jen volné oblečení a dlouhé rukávy, protože jsem se styděla za své ruce. Dneska obleču cokoliv a nic neřeším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
24.5.20 21:42

@denula1 a v jakem jsi mesici? Jako tehotna jis normalne? 44kg je dost malo, a ovoce a zele ti neda to, co potrebujes - a pak s ditetem ti bude chybet energie, o kojeni nemluve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama