Jak zhubnout a zpevnit zadek?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 20:34

Jak zhubnout a zpevnit zadek?

Zdravím mám 17let a jsem tlusta a potřebuji zhubnout a zpevnit zadek jak na to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19151
9.1.22 20:38

Začni se hýbat a přestaň jíst blafy, jez rozumně.

Pořiď sobě tuhle knihu a promeň svoje návyky v takové, aby to tvému dělu dělalo dobře, nevrhej se do žádných drastických diet, neexistuje nic zázračného.

https://www.kosmas.cz/…na-12-tydnu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3075
9.1.22 20:59

Souhlas…v tomhle věku stačí jen pohyb a zdravá strava. Je to uplně jednoduché a třeba pravidelným běháním, kdy si uděláš po běhu 10min. posilování (workout na zadek třeba z Youtube) to pujde samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3696
9.1.22 21:04

Omrkni na You Tube videa od Ladylab a nebo Eylem Abaçi. Já su moc spoko :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
9.1.22 21:21

Neflkat telocvik, poridit na leto kolo, ted v zime pokud se nebojis covidu chodit na plavani, to pry je uplne super na hubnuti… plavat alespon 500m, postupne zvysovat.
A na zadek v lete fakt to kolo :) nebo treba ted si najit kde maj posilku s rotopedem ci zacit chodit na spinig.

Prestat pit saldky napoje, max treba lzicku do kafe jestli pijes, pit idealne max jedno kafe denne a zbytek bezkofeinu. v tvym veku i zakaz alkhoholu.. tam je silene moc kalorii a stejne ho jeste nemues pit.
Omezit sladky a uvidis jak to pujde dolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5415
9.1.22 21:23

Nejhezčí zadek jsem měla při ježdění na inlinech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 14:34

Zhubnout není problém, stačí pravidelné kardio v tepovce a upravená strava, ale zpevnit, to je děvče běh na dlouhou trať a je to o silovém tréninku, jenom dřepy a výpady rozhodně nestačí.

Mám spešl sestavený trénink (klasika dřepy, výpady, bruslení, skoky a pak silový trénink s vahami) a jedu ho už 8 měsíc a teprve teď vidím že se něco děje, ale aby to bylo dle mých představ už teď vím, že to bude trvat minimálně jednou tak dlouho. Takže pokud nečekáš, že to bude za čtyři měsíce hotový, tak jdi do toho.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat