Jak zhubnout boky a lýtka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonym2000
Povídálka 11 příspěvků 09.05.18 18:27
Jak zhubnout boky a lýtka?

Ahoj, je mi skoro 18 a za posledni 3 roky jsem fakt stloustla. Ne ze bych byla uplne tlusta, ale nejvetsi potize mam s lytkama a bokama. Lytka nemam vypracovany, ale fakt tlusty???? zadny tvar. Boky ani nemluvim. Kdyz si sednu, tak se to rozplacne a je to pres celou židli:D Spousta lidi mi rika, ze to je genetikou (babička a moje teta). Takže by to odpovidalo. No jenze, fakt nechci skoncit jako ony a nevim, jak nejlepe na to. Drive jsem jedla doslova jako prase na urovni nenazraneho chlapa. To skoncilo a ja zacala pribirat :D Takže je tu někdo s podobnou postavou? :,(

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 6828 příspěvků 09.05.18 19:15

@anonym2000 Genetika je vymluva. Takove ty reci „maji to v rodine“ jsou nesmysl. Ano genetikou jsou ovlivnena mista, na kterych se uklada tuk, ale kolik se ho ulozi zalezi na kazde z nas ;)

Boky… zadek dobre zpevnis drepy do praveho uhlu (ne az dolu k zemi, jen kolena do praveho uhlu) a na boky a stehna jsou super vypady (treba na schodech). Temi je hezky vytvarujes.
Lytka… stoupani na spicky a na paty. Tim je vytvarujes a zpevnis.

Anonymní  09.05.18 20:05

Prosim cim zpevnim zadek kdyz nemuzu drepovat?? Mam v haji kolena a hrozne boli pri drepu nebo pokrceni kdy na ne prenesu vahu celeho tela. Ale potrebuju vytvarovat zadek a taky zhubnout boky sileny.. :zed:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32291 příspěvků 10 inzerátů 09.05.18 20:42

Takže v prvé řadě moc dobře víš, že jsi špatně jedla? Tam bude nejspíš kámen úrazu. Zkus se ohledně vhodné stravy poradit tady v poradně . Geneticky jsou dané určité proporce, ale určitě ne to, že nekontrolovaně přibíráš. A to, že se ti nohy rozplácnou, když se posadíš, to je normální jev, to nijak nestuduj. Chce to dlouhodobě jíst střídmě, nečekej, že sotva se přestaneš přejídat, budeš vypadat jako modelka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama