Jak zhubnout břicho, když se to nedaří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 14:53
Jak zhubnout bricho....nedari se :-(

Ahoj. Potrebuji radu ci navod Jak na tuk na brise. Co vam pomohlo?
Hubnuti se dari ale bricho ne. Diky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 24.11.18 14:54

Je to jídlem a musíš cvičit a vydržet, zaměřit se na stravu… postupně to půjde neboj ale musíš vydržet

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 24.11.18 15:06

Bricho je o jidle, shodit celkove, uprava stravy. Nebo ti zustal previs po porodu? Muzes to nejak vic rozepsat, jaky presny problem mas s brichem a se zbytkem ne? Cviceni jen na bricho a ne na cele telo je taky nevyhovujici.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33699 příspěvků 10 inzerátů 24.11.18 15:35

1. Je geneticky dáno, kde se ti ukládá tuk, takže pokud se daří celkem hubnout, tak nepolevuj ve snažení, je možné, že prostě tuk na břiše půjde potvora poslední, nebo holt nejsi typ vyloženě přesýpacích hodin. (pro tyto případy jsou k mání hezké stahovací pásy, pod šaty vypadají báječně, ale pššššš). Zařaď do pohybu více běhu nebo jiného komplexního aerobního pohybu.
2. Není to jen kůže? Zkus ji masírovat, natírat krémečky, přece jen časem se o něco smrskne.
3. Sleduj, jestli tě nějaké potraviny vyloženě nenadýmají. Většinou jde o luštěniny, přemíru bílkovin, některé druhy zeleniny.
4. Zkus čaje a přírodní přípravky na odvodnění organizmu.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2227 příspěvků 24.11.18 15:42

Břicho je o jídle.. A doporučuji kardio. U většiny lidí mizí břicho až jako poslední, kdy opravdu srazíš procenta tuku v těle..

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 24.11.18 15:55

Já jsem měla problém s břichem vždycky a pomohlo změnit stravu, jíst mnohem méně než jsem byla zvyklá a cvičit každý den. Chodila jsem na zumbu, aerobik, trampolíny, plavat atd…za dva roky jsem měla břicho ploché jako nikdy v životě. Jinak co se týče stravy nevyřadila jsem pečivo, bez něj nemůžu být. Dala jsem si ale k večeři třeba místo tří housek jednu. Kdybych nebyla těhotná, tak bych řekla, že mám nejlepší postavu za celý svůj život. Je to ale dřina.

Lenka_Hal
Kelišová 6309 příspěvků 24.11.18 17:24

Tak pokud je to opravdu tuk a ty jinak hubnes,Tak Jak pise Tigerlili bricho holt pujde posledni. Ja to muzu rict obracene, na brise pribiram naposled,protoze jsem typ hruska. A je v tu chvili jedno jestli je to jidlem nebo sportem. Proste vydrz. A posiluj bricho, spek na pevnem brise vypada lip.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 24.11.18 19:53

ano každý říká , že břicho je o jídle..může to někdo rozvést :mrgreen: a jakém jídle..co jako jíst aby břicho nebylo ( nebo nejíst )..
já ted hubnu a samozřejmě to jde všude jen ne na břiše ( což byl samozřejmě podnět k hubnutí )..nevím nemám jakože tlusté břicho, je tak divné vystouplé uprostřed ( myslím od prs až dolů je to jakobych snědla cihlu a ona se tam usadila svisle..takže pruh svislý na boku jakože dobrý, pak svislá cihla vytupující a pak zas na boku dobrý ) :nevim: :zed: cvičím denně a taky 4× týdně mažu…nevím no..jestli jde břicho naposled..nevím kdy to teda bude, vše ostatní už zhublo.. :roll:

Lenka_Hal
Kelišová 6309 příspěvků 24.11.18 20:00
@smurfka píše:
ano každý říká , že břicho je o jídle..může to někdo rozvést :mrgreen: a jakém jídle..co jako jíst aby břicho nebylo ( nebo nejíst )..
já ted hubnu a samozřejmě to jde všude jen ne na břiše ( což byl samozřejmě podnět k hubnutí )..nevím nemám jakože tlusté břicho, je tak divné vystouplé uprostřed ( myslím od prs až dolů je to jakobych snědla cihlu a ona se tam usadila svisle..takže pruh svislý na boku jakože dobrý, pak svislá cihla vytupující a pak zas na boku dobrý ) :nevim: :zed: cvičím denně a taky 4× týdně mažu…nevím no..jestli jde břicho naposled..nevím kdy to teda bude, vše ostatní už zhublo.. :roll:

Nemas rozestup? :think:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 24.11.18 20:02
@Lenka_Hal píše:
Nemas rozestup? :think:

nevím..nikdo mi to nikdy nezkoumal..sa­movyšetřením si myslím že moc ne..ale já jsem na takové věci neschopná..nevím jestli to dělám dobře.. :?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 24.11.18 20:52
@smurfka píše:
já ted hubnu a samozřejmě to jde všude jen ne na břiše ( což byl samozřejmě podnět k hubnutí )..nevím nemám jakože tlusté břicho, je tak divné vystouplé uprostřed ( myslím od prs až dolů je to jakobych snědla cihlu a ona se tam usadila svisle..takže pruh svislý na boku jakože dobrý, pak svislá cihla vytupující a pak zas na boku dobrý ) :nevim: :zed: cvičím denně a taky 4× týdně mažu…nevím no..jestli jde břicho naposled..nevím kdy to teda bude, vše ostatní už zhublo.. :roll:

Nejíst tak aby jsi měla velké výkyvy hladiny cukru v krvi, omezit cukr co to jde..jednou tydne porušit. a jinak proste vydržet..

smurfka
Vesmírná mluvilka 30147 příspěvků 24.11.18 20:56

@Lioness34 tak to už dělám..nesladím kávu ani čaj, piju jen vodu nebo hořký čaj, případně kavu s trochou mléka polotučného..sladké nejím..kupuju si sem tam 85-90% čokládu,. krerou po kousíčkách jím téměř měsíc..je fakt že jím ovoce na snídani..jinak přes den asi sladkého nic moc..neuvědomuju si nic konkrétního

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17020 příspěvků 24.11.18 21:07

mě jde břicho dolů sportem - běhám :think: Hubne tedy celé tělo, ale řekla bych, že to břicho a záda nejvíc :think: Placaté ho ale nikdy mít nebudu, odtahalo kupu dětí :andel: Nohy jsou spíš zpevněné :think: Kupodivu se mi nezmenšila prsa, košíčky mám stejné - akorát mám užší obvod hrudníku pod prsama :think:
Je tedy fakt, že si i hlídám sladké, dám si ho jen výjimečně :think: Ale jím ovoce, hlavně ráno, to si nenechám vzít :think: A peču štrůdl z odlehčeného těsta, jablka vůbec nesladím :think:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 24.11.18 21:16
@smurfka píše:
@Lioness34 tak to už dělám..nesladím kávu ani čaj, piju jen vodu nebo hořký čaj, případně kavu s trochou mléka polotučného..sladké nejím..kupuju si sem tam 85-90% čokládu,. krerou po kousíčkách jím téměř měsíc..je fakt že jím ovoce na snídani..jinak přes den asi sladkého nic moc..neuvědomuju si nic konkrétního

A jíš brambory ? Možná by bylo dobre zamyslet se nad jídlem které jíš - přílohy atd nebo velikost porci

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33699 příspěvků 10 inzerátů 25.11.18 12:26
@Lioness34 píše:
A jíš brambory ? Možná by bylo dobre zamyslet se nad jídlem které jíš - přílohy atd nebo velikost porci

Zrovna brambory bych považovala za poměrně neškodné. Obsahují z příloh téměř nejméně sacharidů, jsou dobře stravitelné, takže rozhodně nezpůsobí nějaké načmouchlé břicho. A tuky vedle sacharidů také vesele zvyšují glykémii. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >