Jak zhubnout bříško - po šestinedělí

Anonymní
26.7.15 16:42

Jak zhubnout bříško - po šestinedělí

Ahoj, mám docela velké bříško po miminku - vypadám skoro jak v pátém měsíci :-). Poraďte, prosím, jak na něj. Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3365
26.7.15 16:46

Také jsem řešila, časem ti splaskne. Jsem teď tři měsíce po porodu, ob den cvičím břicho a to poctivě přímý, spodní i šikmý svaly a stejně ho mám ještě nafouklé :-( a to už mám o 4kg míň, jak před samotným těhotenstvím. Sic břicho ještě mám, ale rozdíl od konce šestinedělí tam je velký, takže vyčkej.

Příspěvek upraven 26.07.15 v 17:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 16:51

Sexem se dobre hubne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6474
26.7.15 17:19

Já jsem 4 měsíce po porodu a furt ho mám :roll: ale možná i proto že žeru na co příjdu..no chtělo byto začt něco dělat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.15 17:27
@Anonymní píše:
Ahoj, mám docela velké bříško po miminku - vypadám skoro jak v pátém měsíci :-). Poraďte, prosím, jak na něj. Děkuju :-)

Hlavně než se budeš pokoušet s tím břichem něco dělat (myšleno cvičit), pročti si tohle, ať si ho nezafixuješ. Když posílíš přímé břišní svaly moc brzo, tak ti břicho zůstane. Nejdřív je potřeba „zlikvidovat“ rozestup břišních svalů. Nám v porodnici doporučovali kromě posilování pánevního dna ještě cvičit šikmé sedy lehy - ležíš s pokrčenýma nohama a s rukama za hlavou a zvedáš hlavu s rameny směrem k bokům. K jednomu, pak ke druhému (takže ne ke kolenům). Fakt se stačí jen nadzvedávat, není potřeba jít až nahoru. Těch cviků na šikmé břišní svaly je hodně, ale mně se osvědčil tento, takže jsem jiné ani nehledala.

http://iva-mmt.blog.cz/…isnich-svalu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.15 17:30

Když si odmyslíš tu činku a místo pána si představíš sebe, tak to vypadá takhle (ale takové svaly ti po tom asi nenarostou :mrgreen: )

http://www.menzone.cz/…0891-493.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7323
26.7.15 18:13

A ležela jsi po porodu břichem na polštáři…??? Nevím teda jestli se něco nezměnilo :mrgreen:, já rodila před 12 lety v Motole…a tenkrát nám na zmenšení bříška doporučovali už v porodnici přehnout polštář napůl a lehnout břichem na něj…pomůže to zavinování dělohy do původního stavu…cvičení má smysl, pokud máš povolené břišní svaly…ale tuk z břicha neodstraní!!! Nelze zhubnout jen břicho…hubneš celkově…pokud kojíš, zkus zdravou stravu a opatrně aerobní činost (rychlá chůze s kočárkem, poklus s kočárkem-je to zadarmo, nikam nemusíš a neřešíš hlídání miminka) do toho bych zařadila buď kalanetiku nebo pilates na břišní svaly. U břicha (tuku) je fakt základ STRAVA…nikde jinde tak nefunguje, jako u bříška…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 18:16

Nejist pecivo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
26.7.15 18:18

@SIMONA1234 Jojo, stočený polštář pod břichem funguje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3365
26.7.15 18:49

@VerousekVracov to je nejlepší, když tě kojení donutí, viď :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale je to pravda, taky už mám 4kg dole, dám si denně max krajíček chleba nebo pár tmavého toustového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.15 19:03

@Mallorka jojo prdiky jsou svina:D ale „psenicne“ bricho je pryc..kaamaradka take vysadila, ale ta sla do hloubky, i testoviny a vse psenicne a po pul roce jsem ji nepoznala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3365
26.7.15 19:09

@VerousekVracov to bych úplně nedala, jednou poleví a bude mít 2× tolik. Celý život si nedát třeba v restauraci pizzu nebo rozpečenou bagetku :-), to radši budu mít pár kilo nahoru a na fotku zatáhnu břicho :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
17.9.15 14:08

Muzu po šestinedělí chodit behat??- tak na 30min ve volnem vyklusu? ;

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7323
17.9.15 14:41
@Makyna K. píše:
Muzu po šestinedělí chodit behat??- tak na 30min ve volnem vyklusu? ;

Pokud si před těhotenstvím běhala/sportovala pravidelně, nic tě netrápí, nebolí, kontrola po šestinedělí byla ok…můžeš. Sama musíš vědět jak se cítíš…já bych začala kombinací chůze a běh…postupně ubírala chůzi a přidávala běh, podle kondice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
17.9.15 17:46

Jj, normálně aktivne sportuji, tedy pred tehotenstvim. Dekuji, po šestinedělí se poradim s doktorkou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama