Jak zhubnout cca 3 kg a udržet si tuto váhu

20.5.18 19:33

Jak zhubnout cca 3 kg a udržet si tuto váhu

Ahoj holky,
v posledni době jsem více přibrala a chtěla bych se dostat na svoji původní váhu a zhubnout alespoň tři kila a tuto váhu si udržet, máte nějaké typy?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3154
20.5.18 19:37

A uvedomujes si, že bys začala něco dělat jinak? V jídle, pohybu, délce spánku atd? Tam je asi nejlepší začít, odhalit původce a eliminovat ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
20.5.18 19:39

Otázkou je, proč jsi přibrala. Jestli z nadbytku, nedostatku a nepravidelnosti jídla. Pak stačí spravit jídelníček anebo z nedostatku pohybu. Pak stačí návrat ke sportovní aktivitě nebo ke svižné chůzi aspoň 30 minut denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 19:46

Přijde mi, že jím stejně, akorát mám novou práci na hpp, kde opravdu sedím od po do pá, takže to možná souvisí s tím nedostatkem pohybu? co se týče stravy, tak jím ráno, pak si dám oběd a pak většinou až večeri, což taky nemusí být nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 19:50

Ja resim neco podobneho. Chtela bych dat dolu tak 3-4 kg. Snazim se zdraveji jist, i pohybu mam hodne - denne jsem klidne dve tri hodky venku s ditetem a chodim rychlou chuzi s kocarem. Jenze jak jsem permanentne nevyspana a do toho stres pres den, tak jsem porad hladova a mam tendence nahanet to vycerpani jidlem. Nastesti teda nepribiram, ale dolu to proste nejde. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4383
20.5.18 19:51
@Helen123456 píše:
Přijde mi, že jím stejně, akorát mám novou práci na hpp, kde opravdu sedím od po do pá, takže to možná souvisí s tím nedostatkem pohybu? co se týče stravy, tak jím ráno, pak si dám oběd a pak většinou až večeri, což taky nemusí být nejlepší

Mela bys jist 5× az 6× denne mensi porce s dostatkem bilkovin. Idealni pro hlidani slozeni stravy je aplikace kaloricketabulky, umoznuje zdrave hlidani vahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
20.5.18 19:55
@Helen123456 píše:

Já třeba trochu přibrala v současné práci, je tam závodní jídelna, tak jsem si řekla super, nemusím si vařit obědy. Jenže závodní jídelna jede podle mustru „kopec přílohy, maso hledejte lupou“, takže jsem skoro každý den valila spoustu sacharidů, ani mi to nepřišlo, práci mám namáhavou, hlad mám vždycky jak šakal, no a najednou se nějak nevejdu do dzinu, nemluvě o plavkach :roll:
Tak jsem šla do sebe, snažím se přitlačit ba bílkovinách, na jídlo chodím jen když je to něco s masem, říkám si o malou porcí přílohy. Jim víc ovoce, zeleniny a jogurtů. Ale nijak to nehrotim, beru to tak, že jsem to nabírala rok, tak to nebude hned a občas hresim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
20.5.18 19:59

@Helen123456

Tak stačí jíst 5× denně, na večeři bílkoviny a z práce chodit pěšky nebo vystoupit o zastávku dřív, někde nahnat pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
20.5.18 22:09

@Helen123456 tak třeba já jim max 3×denne a vyhovuje mi to maximálně. Jakmile mám jíst 5 nebo 6 porci jídel denně musim se do každého sousta nutit a pak to končí :poblion:. To jsem měla i poradce ale jíst často mému tělu nesvědčí. Každý to máme jinak co mu vyhovuje. Já nejim vůbec pečivo, lepek ale ten mi nedělal dobře, vynechala jsem cukr - sušenky, v čaji. Nejim čipsy ani nic takového. Mám hodně zeleniny, ovoce dopoledne, sem tam jogurt a kvalitní maso. Hodně vody, chůze a spánek. A taky mám sedave zaměstnání. A když mě honí mlsna dám si oříšky nebo kvalitní čokoládu. Max 1 čtvereček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4383
20.5.18 22:25
@lachtanice86 píše:
@Helen123456 tak třeba já jim max 3×denne a vyhovuje mi to maximálně. Jakmile mám jíst 5 nebo 6 porci jídel denně musim se do každého sousta nutit a pak to končí :poblion:. To jsem měla i poradce ale jíst často mému tělu nesvědčí. Každý to máme jinak co mu vyhovuje. Já nejim vůbec pečivo, lepek ale ten mi nedělal dobře, vynechala jsem cukr - sušenky, v čaji. Nejim čipsy ani nic takového. Mám hodně zeleniny, ovoce dopoledne, sem tam jogurt a kvalitní maso. Hodně vody, chůze a spánek. A taky mám sedave zaměstnání. A když mě honí mlsna dám si oříšky nebo kvalitní čokoládu. Max 1 čtvereček

To zvladas dlouhodobe? Chtela bych mit Tviu vuli :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
21.5.18 07:52

@Helen123456 3 kila nejsou zase tak moc, přece jen s přibývajícím věkem může nějaké to kilo nahoru přiskočit, člověk ani neví jak. A jinak, jak už všichni napsali, hledat to, co jsi změnila. Jestli jsi na svůj denní plán nějak zvyklá, nedělala bych razantní změny. Nepatrně bych zmenšila porce jídla a přidala nějaký pohyb. Zkus se i poradit tady .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13576
21.5.18 16:08

@Limi123 vlastně zvládala jsem to než jsem zjistila těhotenství. To si tělo řeklo že chce něco jineho a co přesně. Teď myslím třeba přílohy a sem tam tmavé pečivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama