Jak zhubnout? Co nejvíce zabírá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 07:23
Jak zhubnout? Co nejvíce zabírá?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jsem dva měsíce po porodu, a chtěla bych začít trochu hubnout
Na cvičení apod. Nemám bohužel moc času :(
A tak bych to chtěla zkusit jinou formou.
Nějaké zkušenosti?
Na netu jsem četla že Orlistat teva je dost účinný, nějaké rady?
Díky moc.

Reakce:
1mila2
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 27.05.19 07:40

Omez jidlo a pujde to samo. Jestli mas kolem deti hodne litani, tak ti to pujde hezky. Na kazdeho funguje neco. Ja treba po prvnim hubla prochazkama a jidlem 1× za den. Zhubla jsem 15kg a ikdyz jsem jedla normalne (zadny mega porce, ani kila sladkosti kazdy den). Vahu jsem pak drzela v pohode 4roky, nez jsem otehotnela.

cecetka
Echt Kelišová 8397 příspěvků 27.05.19 07:40

@Alenagaborova Uprava jidelnicku. To zabere 100% :palec:

lany2
Kecalka 177 příspěvků 27.05.19 07:46

Pouze doplnkem stravy nezhubnete. Chce to pohyb a rozumny jidelnicek. Jsou to jednoduche rovnice. Ano existuju prasky na hubnuti, ale rozhodne nejsou v lekarne k dostani bez predpisu. Ale ne kazdy je snese. A i k nim je nutny pohyb a vyvazeny jidelnicek. ;)
Osobne bych si pohrala s jidelnickem. Vyborny pomocnik jsou kaloricke tabulky a pokud nemam cas na nejake vetsi sportovani, nasla bych si aspon chvili doma na posilování + dlouhe prochazky s kocarkem.

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 27.05.19 08:20

Přestat se cpát a cvičit, nic zázračného neexistuje. Je to naopak tahle jednoduché.

katintheBOx63
Kecalka 485 příspěvků 27.05.19 08:23

Já mohu doporučit začít cvičit doma dle jedné trenérky teď už maminy: Kayla Itsines. Doporučuje 28 minutové spíše domácí cvičení, pár krát do týdne kde není potřeba chodit do posilky. Prípadně se dá zkrátit, dle potřeby. Teď nedávno rodila a po 6ti nedělí začne s programem cvičení pro čerstvé maminky. Já s ní cvičím i v těhu - kde taky zveřejňovala doporučené cvičení. Před těhu jsem dle ní cvičila a během pár týdnů krásně zhubla 5 kg a ani jsem se moc nesnažila. Neměla jsem pocit, že jsem udolána cvičení, tak jak tomu bylo předtým když jsem měla osobního trenéra v posilce a i výsledky šli s ní hodně rychle vidět. Není potřeba si kupovat ten její program pokud nechceš, sdílí videa a doporučení i na FB a dalších platformách. Já to taky zatím nekupovala, ale jdu podle ní.

unuděná
Echt Kelišová 7876 příspěvků 27.05.19 08:32

@lany2 Orlistat není doplněk stravy, je to léčivo a to poměrně silné. Zakladatelko, tudy ne. Zaprvé se doporučuje až nad BMI30 (máš?), zadruhé ne u kojení a zatřetí je k němu nutná poměrně přísná beztuková dieta, jinak budou zažívací potíže. A pokud jsi schopná držet dietu s omezením tuků, tak ho nepotřebuješ :mavam: Já třeba na mateřské zhubla luxusně - spousta pohybu s kočárkem, později běhání za dítětem na odrážedle, do toho celkem čas a prostor si vařit a vymýšlet zdravé svačinky. Plus lehké večeře a po 18 nejíst.

Ou
Echt Kelišová 7845 příspěvků 27.05.19 09:12

Co zabírá - důkladná sebereflexe a pochopení vzorců, které vedou k tomu že si ubližuješ tím, že blbě jíš, málo se hýbeš, špatně spíš mizerně odpočíváš a namísto realistického odhadu a ochoty nějaké práce a zodpovědnosti jsi ochotná věřit slibům na výsledek bez práce a zázračnou pilulku.

Základní kořen tvé nadváhy je v tvé hlavě a z něj roste spoubor špatných návyků.

Žádná pilulka, či případně operace to nezmění. Ale změní to dávka sebereflexe - pokud se toto nedaři, tak psychoterapie a posléze trpělivost a pevná vůla.

Jinak se chytneš do nesmyslného kola věčných diet a problém v hlavě a z něj plynuoucí špatné návky se jen budou posilovat.

Příspěvek upraven 27.05.19 v 09:14

Ou
Echt Kelišová 7845 příspěvků 27.05.19 09:13

@unuděná navíc jaksi pokud má autorka ve stravě nadbytek sacharidů a ne tuků, tak jí blokátor lipázy stejně nepomůže…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 27.05.19 13:16

Dva mesice po porodu je jeste kratka doba, s prilisnym hubnutim bych to zatim neprehanela. A uz vubec ne nejakym driakem :nevim: Nemusis mit cas na nejake chozeni do posilovny.. Zacala bych tim, ze bych mimino lupla do kocarku a vyraz si kazdy den do prirody, chodit, chodit a chodit, nejlepe sviznou chůzi. Později treba na nohy brusle, nebo dite do vozicku za kolo a jed. Je spousta aktivit, co muzes delat i s miminkem, kor v lete. Kdyz se k tomu nebudes prejidat, tak zhubnes raz dva :v:️ Záleží taky ovsem, jake jsou ted tvoje proporce.. Je rozdil hubnout nejaky mensi špiček na brise nebo z morbidní obezity.. V druhem pripade se obrat na nejakeho obezitologa. Hlavne prosimte neber sama nejake prášky, to je cesta do pekla.

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 17:13

@Pajka89 díky moc za radu, pozemním jídelníček a více se začnu hybat.
Chtěla bych jen shodit pár kil není to zas tak strašné jen sen tam špiček :grin:
Tak ještě jednou diky

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 17:15

@unuděná to tedy nemám.
Jen sem tam nějaký špiček
Není to zas tak strašné.
Ale shodit bych něco tedy opravdu chtěla. Ale touhle cestou tedy nejspíš ne.
Změna jídelníčku a pohyb.
Moc díky za rady

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 17:15

@katintheBOx63 díky určitě na to mrknu

Alenagaborova
Povídálka 14 příspěvků 27.05.19 17:16

@1mila2 dobře.diky za rady

Váš příspěvek
Reklama