Jak zhubnout když nekojím?

808
29.5.15 08:46

Jak zhubnout kdyz nekojim

Ahij holky, po porodu mam porad 4kg nahore a nejvic to je videt na brichu, jim malo jako pred tehotenstvim, cas na cviceni neni, tak chodim aspon s kocarkem, ale vaha nejde dolu, spis nahoru :P prosim o vase rady, hlavne mi prosim nepiste ze kojit, kojit a kojit..od zacatku nekojim, neslo to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
29.5.15 08:47

@Peony1 kojit netřeba, ale upravit stravu a prostě pohyb, bez toho to nepůjde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2355
29.5.15 08:54

Neboj, kojení nic nespasí :lol: já kojila 14 měsíců a nezhubla jsem tim ani deko ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
29.5.15 08:54

Nekojit je výhoda, člověk může máknout a nemít strach že přijde o mlíko…
Ale záleží jestli se vyspíš, nebo ne. Pak jestli by manžel/tatínek, babička, někdo pohlídal třeba na dvě hoďky dvakrát týdně…
Ono taky můžeš nehubnout z nevyspání a z toho že málo jíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
29.5.15 08:59

Já naopak začla hubnout, až když jsem přestala kojit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
29.5.15 09:02

Nekojila jsem a 20kg nabraných v těhotenství bylo za půl roku dole. Jedla jsem normálně, ale hodně jsem chodila s kočárkem. Denně tak 6km. Do uší sluchátka a do kopce jsem si vybrala rychlou písničku a šla hezky v tempu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5269
29.5.15 09:44

Taky vzdycky zhubnu az kdyz prestanu kojit :lol: pises, ze jis malo, mozna to je ten problem? :think: Aby mohl metabolismus dobre pracovat a rychleji spalovat, tak bys mela jist aspon 5× denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.15 09:45

4 kila nahoře ti závidím. :D Já mám 17 měsíců po porodu, v těhotenství jsem nabrala 25 kg a dole mám 10 kg, takže 15 kg pořád přebývá a nejde to dolů a nejde. Taky jsem nekojila a makám co to jde, snažím se jíst zdravě a stejně nic. Jestli je na to nějaký recept, tak sem s ním. :D Před otěhotněním jsem s váhou problémy neměla, jedla jsem všechno, skoro jsem se nehýbala a měla jsem na 170 cm 55 kg, teď mám 60kg snažím se a taky mi přijde, že to jde spíš nahoru, než dolů. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7266
29.5.15 09:54

Vyvážený jídelníček, jíst hlavně pravidelně, často a v malých porcích a pít hoooodně vody. Pokud možno vůbec nesladit a cukr vůbec nepoužívat… a pohyb (svižná dlouhá chůze s kočárkem je ale taky dobrá). Můžeš si třeba do mobilu stáhnout kalorické tabulky (to mě osobně ale strašně nebaví tam dopisovat a ani dohledávat) a nebo i aplikaci na pití vody (ta mě pomáhá hrozně, protože na vodu furt zapomínám :oops: ) Zhubla jsem vše mimo břicha a teď konečně po 7 měsících jde dolů i to břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
29.5.15 10:02

Nasad si dietu co ti vyhovi a cvic, chod rychle s kocarem.bez na brusle.. jsi lina jako ja? pak tedy jen ty vychazky s kocarem a dieta. Drzela jsem prisne Mesic Dukana a pak presla na dietu typu delena strava. Od Brezna mam 10 Kilo dole. rodila jsem 2013 pri 103kg dnes rano 76.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama