Jak zhubnout, když porad žeru?

Anonymní
6.1.20 00:34

Jak zhubnout, kdyz porad zeru?

Nevim, jestli mi ten nazev projde, ale ono tam one slovo ani nepatri.
Je mi 36let, tri deti, nejmladsiho jsem pred mesicem odstavila.
mam 165cm a kolem 87kg. Nesnasim se v zrcadle, na fotkach.
Nejim spravne, jim hlavne vecer, behem noci. Miluji sladke i slane. Mam i hodne zelenkny a ovoce, ale mam pocit, ze porad musim neco chroumat.
Strasne s tim chci prestat.
Ale ja ani nevim, co varit abych zhubla, ani co koupit, abych to mohla… a nemela hlad
a zasytila se na nejakou dobu.
piju pouze vodu, rano ovocny caj.Kafe ne, ani sladke stavy, alkohol nikdy.
Chtela bych byt silna a vzdat se toho, co mam rada(milka, haribo srdicka..atd).
Pomuze mi naturhouse? Svet zdravi? chrom?

Dekuji????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.1.20 00:42

Ahoj, osvědčilo se mi napsat si seznam všech hříšníku na jídelníčku (sušenky, brambůrky, atd atd)
Napsala jsem si brambůrky a vedle toho kysané zelí, nebo gumové bonbóny a vedle toho paprika,…
A vážně to fungovalo. Vlastně doteď, místo brambůrku večer k telce si beru do misky zelí :lol:.. Ať se daří, hlavní je vůle..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 00:51
@Anonymní píše:
Ahoj, osvědčilo se mi napsat si seznam všech hříšníku na jídelníčku (sušenky, brambůrky, atd atd)
Napsala jsem si brambůrky a vedle toho kysané zelí, nebo gumové bonbóny a vedle toho paprika,…
A vážně to fungovalo. Vlastně doteď, místo brambůrku večer k telce si beru do misky zelí :lol:.. Ať se daří, hlavní je vůle..

Dekuji.
Mne vadi cim zivim sve telo, je to hnus. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
2146
6.1.20 00:53

Poradím Ti to, co fungovalo mně. Místo sladkého jíst neomezeně ovoce, místo slaného třeba chipsy z trouby - mrkev, brambory, batáty. Když se mi upravily chutě, a to se po pár týdnech stalo, přestala jsem mít chuť na prasárničky a zaměřila jsem se tedy na množství. Už ne neomezená množství, ale trochu to korigovat. Hlavně jím jen jídlo z původních surovin, tzn. žádné průmyslově zpracované. Když chci fazole, nekoupím si konzervu, ale koupím v pytlíku a uvařím. Když chci kompot, nekoupím si kompot, ale rozvařím si s hřebíčkem a skořicí jablko, atd. K tomu 5× týdně pilates.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
6.1.20 01:09

Souhlas najít alternativy, líp se tedy hledají náhrady za slané, např. ty batáty pečeně v troubě jsou super. Nebo (to každý nejí), ale Olom. tvaruzky mají strašně málo kalorií, krájím si je na malé kousky a zobu to. Sladké prostě nekoupit v obchodě, to je jednoduché to doma nemít. Já taky hlavně večer musím zobat. Je to boj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
6.1.20 02:50

Chce to vůli a nic takového nemít doma :nevim:
Všechny neřestí prostě doma mít nebudeš.
Přidej víc masa, to zasytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
6.1.20 05:26

Já si myslím, že když jsi odstavila, tak že ti nastane jiný životní koloběh. Sama jsem po odstavení automaticky zhubla. Ale pravda je, že jsem měla kolem malých dětí běh, přes den jsem si nesedla a doma jsem žádné blbosti k jídlu nevedla.

Můj návrh pro tebe je, aby sis s dětmi zorganizovala jednak pohodový život, abys neměla stresy, a současně abys s dětmi trávila hodně pohybových aktivit.

Sama jsem skutečně, a pak už jakoby už napořád opravdu zesílila, když jsem měla velké stresy a neviděla jsem východisko. Pak stresy pominuly, a já jsem přestala mít chuť na hodně dobře oslazené kafe několikrát denně a na všechny ty nesmysly, které člověk k životu vůbec nepotřebuje, jako brambůrky, sušenky a tak. A jak jsem přestala mít stresy, tak se mi vrátila životní radost a měla jsem chuť chodit pěšky, místo abych jela tramvají. Váha šla dolů z břicha, z pasu, z boků a mám zase normální svou váhu. O žádnou dietu jsem se nestarala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 08:06

Kdyz jsem se dostala na 78kg/165cm, tak jsem rekla DOST. Na doporuceni kamaradky jsem se objednala k vyzivove poradkyni. Zmerila mi obsahy vseho mozneho v tele, naplanovala jidelnicky z bezne dostupnych surovin. Pozor - v Naturhousu se kupuji jejich drahe produkty, spatne se prechazi na beznou stravu. Prvni mesic byl krusny, to jo, chute byly, nepovolila jsem. Od te doby uz ok. Pochopila jsem princip, jak to funguje. Jim vse, hlidam si pomery zivin. Nyni si udrzuju 3 roky 65kg a jsem spokojena. Po porodu pred pul rokem jsem behem mesice vse bez namahy shodila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 08:57

Dekuji. poradite mi nejakou knihu s recepty?

• Citovat
  • Nahlásit
157
6.1.20 10:55

Já myslím, že se nemá cenu zbytečně štvát za nějakou nesmyslnou dietou. Dát se dohromady psychicky a fyzicky znamená, že tělu dáte to nejlepší jídlo, co jde. Mně přijde rozumné doporučení od Margit Slimakové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
6.1.20 10:58
@Anonymní píše:
Pomuze mi naturhouse? Svet zdravi? chrom?Dekuji????

Jinak podle mě ti Svět zdraví neřekne nic, co byste nemohla zjistit sama :). Ale i to někdy může pomoci :think: :potlesk:

Držím palce :palec:

J.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15995
6.1.20 11:09

Mrkni třeba na Břicháče Toma a zkus to podle něj.

Natur house jsou jen přejmenované herbalife, tam nelez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:43

Ja nechci dietu.vim, ze staci pevna vule..spis jsem myslela, kde najit na ten zacatek neco. recepty na obedy, vecere, priklady svaciny..

• Citovat
  • Nahlásit
2146
6.1.20 12:52
@Anonymní píše:
Ja nechci dietu.vim, ze staci pevna vule..spis jsem myslela, kde najit na ten zacatek neco. recepty na obedy, vecere, priklady svaciny..

Na to nejsou potřeba snad ani recepty… Nebo si najdi na internetu a uprav podle svého, aby obsahovaly co nejméně průmyslově zpracovaných potravin. Snídaně nejrůznější kaše (ne instantní) - z jáhel, z kuskusu, vloček, rýžová, na sladko/slano, ovoce (píšu spíš sladší varianty, já slané snídaně nedávám :mrgreen: ), ke svačíinám třeba zeleninu pecenou s nejakým dipem (domácím a dostatkem bílkoviny), k obědu jídla typu pečená ryba/jiné maso s přílohou (brambory, rýže, kuskus, batáty, dýně, kaše) a spousta zeleniny, k večeři luštěninovou polévku/salát z luštěnin… Za mě hlídat bílkoviny, při neodolatelných chutích na sladké ovoce, dost pít čistou vodu, jíst co nejjednodušeji a nejpřirozenější potraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
8.1.20 12:36

Kdyby mel nekdo zajem zhubnout at me kontaktuje pomuzu :) ja zhubnul 16 kg za 80 dni a funguje to na me i na me rodine a kamaradech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat