Jak zhubnout po porodu? Hubne se i kojením?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:07
Jak zhubnout po porodu? Hubne se i kojenim ?

Ahoj holky chtela jsem se zeptat v cervenci rodim a mam zatim 10 kilo nahore. Slysela jsem ze se hubne i kojenim je to pravda? Pred otehotnenim jsem mela 67kg s vyskou 158cm takze mirna nadvaha a po porodu chci zhodit tak na 55kg :think: pujde to rychle kdyz budu treba kojit a jist zdrave?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 28.05.19 11:10

Jak rychle to půjde těžko říct :nevim: já třeba při kojení neshodila vůbec nic. Pak jsem najela na zdravější stravu a udělala si čas a jim pravidelně a za 3 měsíce a kousek mám teď o skoro 10 kg min takže až úpravou stravy se to konečně hnulo. A při kojení jsem měla šílený chutě tak ta váha stála :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:11

Ja asi jako jedina co znam maminy u obou deti pri kojeni naopak nabrala :oops: ó

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 28.05.19 11:12

Já přibrala 10 kilo a z porodnice jsem šla bez nich ;) nicméně během kojení nikdy nehubnu, je to spis jak kdyby tělo stradalo na ten extra vydej energie.

Reflex
Závislačka 3885 příspěvků 28.05.19 11:12

Jo, kojením se hubne, hlavně zezačátku. Třeba první čtyři měsíce, já jedla jak protržená a stejně jsem hubla. Ovšem pak se to zastavilo :). Možná má spíš tělo tendenci hubnout ty první měsíce po porodu, jak se dostává do normálu.

Tableta
Kelišová 5158 příspěvků 28.05.19 11:13

Já jsem zhubla krásně, vypadala jsem dokonce líp, než před otěhotněním. Ale pak jsem se zavedením příkrmů začala nabírat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:13

Behem kojeni jsem jeste pribrala. Malo spanku, malo casu udelat si jidlo, byla jsem zrava jak kyselina.

kolibrik1
Povídálka 22 příspěvků 28.05.19 11:14

Já měla při kojení vlčí hlad vlastně neustále, takže právě naopak :( Každá jsme jiná, na obecné zkušenosti bych moc nesázela. Taky jsem se těšila na to hubnutí kojením a pěkně jsem ostrouhala :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:16

Jejda vy me prekvapujete :roll: :lol: tak uvidim no  :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:19

Ja v porodnici nechala vetsinu vahoveho prirustku a po celou dobu kojeni (19 a 23 mesicu) hubla a hubla. Zvykla jsem si ale jist cokoliv v jakemkoliv mnozstvi, coz se po ukonceni kojeni okamzite projevilo.

Kriss Tina
Extra třída :D 10708 příspěvků 28.05.19 11:27

Já v porodnici nechala většinu váhy, kterou sem nabrala. Kojim 2 týdny a zatím kilo dole, takže ono to pomalu dolů pude a to jenom sedím doma, zatím není počasí a energie (nehledě na malého že je drobný aby mohl pořádně ven), na nějaké vyslapy a sportování. Nicméně aspoň první 3 měsíce kojení se nema nějak cíleně hubnout, abys nepřišla o mléko. Hlavně nedrzet diety, musí se jíst hodně proteinů, mléčných výrobků, zeleniny a ovoce plus hodně pít. A nějaké velká fyzická aktivita zas může ovlivňovat chuť mléka a dítě ho pak nemusí chtít.

Annabela11
Závislačka 3742 příspěvků 28.05.19 11:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtela jsem se zeptat v cervenci rodim a mam zatim 10 kilo nahore. Slysela jsem ze se hubne i kojenim je to pravda? Pred otehotnenim jsem mela 67kg s vyskou 158cm takze mirna nadvaha a po porodu chci zhodit tak na 55kg :think: pujde to rychle kdyz budu treba kojit a jist zdrave?

Nekdo kojenim zhubne nekdo naopak nabere :nevim:

tulipán
Závislačka 4413 příspěvků 28.05.19 11:30

Ja jsem kojenim a nespanim pribirala u obou deti. Pak jsem se radila s lekarkou a ta mi spocitala denni prijem, abych mela stale hodne mleka a zaroven sla vaha dolu. Silene je, ze rozdil mezi pribiranim a hubnutim byl v tomto pripade asi 1200kj.

Kukacka123
Závislačka 3405 příspěvků 28.05.19 11:37

Kazda to ma jinak. Ja hodne zhubla a hubnu, at jim cokoli v jakemkoli mnozstvi (tuk tuk tuk) - vypadam lip, jak pred tehotenstvim :dance: naopak kamaradka jeste pribrala a se zavedenim prikrmu ani nemluvim :nevim: dopredu to nema cenu resit a behem kojeni stejne nejake rapidni a drasticke diety drzet nemuzes ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 11:38
@Anonymní píše:

jojo, kojením se hubne… šlo dolů tak 5kg… z těch skoro čtyřiceti… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama