Jak zhubnout podpaží?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 30.04.18 14:56
Jak zhubnout podpaží?

Krásné odpoledne všem, prosim o radu na cviky, jak zhubnout v podpaží, takový ten lalok mezi prsem a ramenem nebo jak to popsat. Prostě to, co většině ( i hubeným holkam) preteka z podprsenky, z tilka nebo šatů/ topu bez ramínek.
Jsem celkem hubena, ruce mám svalnaté a pevné, stejně tak prsa, ale tohle ne a ne vylepsit. Bohužel jsem vycetla, že se to hubne velice špatně a žádné cviky na to nenašla. Snažím se aspoň tedy cvičit na veslovacim trenazeru a posilovat touto cestou, ale nevim, zda je to tak správně.
Všem za tipy a rady moc děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11603 příspěvků 30.04.18 15:21
@alimdar píše:
Krásné odpoledne všem, prosim o radu na cviky, jak zhubnout v podpaží, takový ten lalok mezi prsem a ramenem nebo jak to popsat. Prostě to, co většině ( i hubeným holkam) preteka z podprsenky, z tilka nebo šatů/ topu bez ramínek.
Jsem celkem hubena, ruce mám svalnaté a pevné, stejně tak prsa, ale tohle ne a ne vylepsit. Bohužel jsem vycetla, že se to hubne velice špatně a žádné cviky na to nenašla. Snažím se aspoň tedy cvičit na veslovacim trenazeru a posilovat touto cestou, ale nevim, zda je to tak správně.
Všem za tipy a rady moc děkuju

Jestli hubeným holkám něco přetéká z podprsenky, tak to bude aspoň kilo sádla… 8o Nehledej problém, kde evidentně není. Jsme z masa a kostí. Nejsme ty hubené figuríny ve výkladní skříni.

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 30.04.18 15:30

Plavu a nic nepřetéká :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33319 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 15:31

Ahoj, je fakt, že tato část se špatně hubne. Posiluj zádové svaly, dělej si masáže těchto partií, protahování do všech stran - úklony, předklony, záklony a samozřejmě připoj i aerobní cvičení. Chce to čas a píli, nepolevuj ve cvičení, když nevidíš výsledky hned. ;)

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 30.04.18 15:33
@Russet píše:
Jestli hubeným holkám něco přetéká z podprsenky, tak to bude aspoň kilo sádla… 8o Nehledej problém, kde evidentně není. Jsme z masa a kostí. Nejsme ty hubené figuríny ve výkladní skříni.

Mě to třeba taky trápí :nevim: před dvěma lety jsem dost přibrala díky HA, posléze zase zhubla a pod jedním podpažím mi zůstala jedna dost nevzhledná taková něco :mrgreen:. Původně jsem měla strach, jestli to není něco vážnějšího, když je to jen v jednom podpaží. Vypadá to příšerně, veškerá tílka, šaty, trika bez rukávu… vše leží ve skříni netknuto :?

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 30.04.18 15:45

@Russet tak určitě obě víme, že není řeč o kilech sadla, ale v tomhle místě stačí i pár gramů. Problém určitě nehledam, jen se snažím najit cestu, jak se toho zbavit. Když už denně cvičím, tak proč ne s určitým cílem, ne?

@Tiger-lily tak to určitě dělám, záda právě posiluju na tom vesle a i dle slov fyzioterapeutky záda posílená mám, dále používám orbitrek, tak tam určitý pohyb taky je. A určitě nepolevim, cvičím hlavně pro svůj dobrý pocit a úspěchy na těle vufim, takže to mě určitě neodradi. A diky za konkrétní odpověď k tématu.

@Bandii ano, právě, je to dost nevzhledne a přijde mi to škoda a fakt je to vidět i u hubenourek

Lenka_Hal
Kelišová 5287 příspěvků 30.04.18 19:48

Myslis tady ten tuk?? :think: https://www.youtube.com/watch?…

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 30.04.18 20:08

Neporadim, ale uplne to nesnasim… na sobe.
Mam 51 kg a i pres to me tyhle,,spekacky,, v podpazi trapi cely zivot.
Kdyz mam tilka nebo saty bez rukavu, porad to ruzne popotahuju, aby to tak nejak vypadalo :roll:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33319 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 20:44

@alimdar Také jsem se setkala s názorem, že tyto různé špíčky a madýlka mají na svědomí hormony, takže možná by neškodilo si nechat udělat nějaký hormonální profil nebo pouvažovat nad tím, jestli na to nemůže mít vliv HA.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 30.04.18 22:05

Vetřu se s dotazem. Odstraňuje se to (plastická chirurgie)?

alimdar
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 01.05.18 10:17

@Lenka_Hal jj, to je přesně ono. Až bude chvilka, nastuduju ty videa :palec:

@Luca82 @Tiger-lily no s HA to asi v mém případě úplně nesouvisí, protože jinak nepribiram, resp. všude jinde hubnu a zesvaluju, tak nevim. :think: A hormony dle gynekolozky mám v pořádku, prý jako mladá holka :mrgreen:.

@Bandii jeee, to by byla paráda, do toho bych snad i šla i přesto, že jsem spíše odpůrce plastik

Russet
Extra třída :D 11603 příspěvků 01.05.18 11:05
@Tiger-lily píše:
@alimdar Také jsem se setkala s názorem, že tyto různé špíčky a madýlka mají na svědomí hormony, takže možná by neškodilo si nechat udělat nějaký hormonální profil nebo pouvažovat nad tím, jestli na to nemůže mít vliv HA.

Vzhledem k tomu, že to mají i mimina, tak asi ne u všech.

Russet
Extra třída :D 11603 příspěvků 01.05.18 11:16
@alimdar píše:
@Russet tak určitě obě víme, že není řeč o kilech sadla, ale v tomhle místě stačí i pár gramů.
Tak jsem to nadsadila, protože ty jsi taky napsala „přetéká“. Pod slovem přetéká si představím holku, co navlékne o dvě čísla menší gatě a k tomu tanga. Vše jí leze. To malé nic u ramínka tílka mi přijde fakt jako zbytečný mindrák. Mají to i mimina. U tílek je dobré mít hezké paže, ne silné pomalu jak nohy.

ivašot.
Kelišová 6558 příspěvků 01.05.18 11:21

Občas mi připadá, že to dělá i blbě zvolená podprsenka

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.05.18 12:39
@ivašot. píše:
Občas mi připadá, že to dělá i blbě zvolená podprsenka

V tom případě je alespoň řešení snadné :mrgreen: já to mám i když jsem úplně nahá :nevim: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >