Jak zhubnout podpaží?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alimdar
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 30.04.18 14:56
Jak zhubnout podpaží?

Krásné odpoledne všem, prosim o radu na cviky, jak zhubnout v podpaží, takový ten lalok mezi prsem a ramenem nebo jak to popsat. Prostě to, co většině ( i hubeným holkam) preteka z podprsenky, z tilka nebo šatů/ topu bez ramínek.
Jsem celkem hubena, ruce mám svalnaté a pevné, stejně tak prsa, ale tohle ne a ne vylepsit. Bohužel jsem vycetla, že se to hubne velice špatně a žádné cviky na to nenašla. Snažím se aspoň tedy cvičit na veslovacim trenazeru a posilovat touto cestou, ale nevim, zda je to tak správně.
Všem za tipy a rady moc děkuju

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6815 příspěvků 30.04.18 15:21
@alimdar píše:
Krásné odpoledne všem, prosim o radu na cviky, jak zhubnout v podpaží, takový ten lalok mezi prsem a ramenem nebo jak to popsat. Prostě to, co většině ( i hubeným holkam) preteka z podprsenky, z tilka nebo šatů/ topu bez ramínek.
Jsem celkem hubena, ruce mám svalnaté a pevné, stejně tak prsa, ale tohle ne a ne vylepsit. Bohužel jsem vycetla, že se to hubne velice špatně a žádné cviky na to nenašla. Snažím se aspoň tedy cvičit na veslovacim trenazeru a posilovat touto cestou, ale nevim, zda je to tak správně.
Všem za tipy a rady moc děkuju

Jestli hubeným holkám něco přetéká z podprsenky, tak to bude aspoň kilo sádla… 8o Nehledej problém, kde evidentně není. Jsme z masa a kostí. Nejsme ty hubené figuríny ve výkladní skříni.

radkka
Neúnavná pisatelka 19398 příspěvků 30.04.18 15:30

Plavu a nic nepřetéká :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32371 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 15:31

Ahoj, je fakt, že tato část se špatně hubne. Posiluj zádové svaly, dělej si masáže těchto partií, protahování do všech stran - úklony, předklony, záklony a samozřejmě připoj i aerobní cvičení. Chce to čas a píli, nepolevuj ve cvičení, když nevidíš výsledky hned. ;)

Bandii
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 30.04.18 15:33
@Russet píše:
Jestli hubeným holkám něco přetéká z podprsenky, tak to bude aspoň kilo sádla… 8o Nehledej problém, kde evidentně není. Jsme z masa a kostí. Nejsme ty hubené figuríny ve výkladní skříni.

Mě to třeba taky trápí :nevim: před dvěma lety jsem dost přibrala díky HA, posléze zase zhubla a pod jedním podpažím mi zůstala jedna dost nevzhledná taková něco :mrgreen:. Původně jsem měla strach, jestli to není něco vážnějšího, když je to jen v jednom podpaží. Vypadá to příšerně, veškerá tílka, šaty, trika bez rukávu… vše leží ve skříni netknuto :?

alimdar
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 30.04.18 15:45

@Russet tak určitě obě víme, že není řeč o kilech sadla, ale v tomhle místě stačí i pár gramů. Problém určitě nehledam, jen se snažím najit cestu, jak se toho zbavit. Když už denně cvičím, tak proč ne s určitým cílem, ne?

@Tiger-lily tak to určitě dělám, záda právě posiluju na tom vesle a i dle slov fyzioterapeutky záda posílená mám, dále používám orbitrek, tak tam určitý pohyb taky je. A určitě nepolevim, cvičím hlavně pro svůj dobrý pocit a úspěchy na těle vufim, takže to mě určitě neodradi. A diky za konkrétní odpověď k tématu.

@Bandii ano, právě, je to dost nevzhledne a přijde mi to škoda a fakt je to vidět i u hubenourek

Lenka_Hal
Závislačka 3442 příspěvků 30.04.18 19:48

Myslis tady ten tuk?? :think: https://www.youtube.com/watch?…

Luca82
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 30.04.18 20:08

Neporadim, ale uplne to nesnasim… na sobe.
Mam 51 kg a i pres to me tyhle,,spekacky,, v podpazi trapi cely zivot.
Kdyz mam tilka nebo saty bez rukavu, porad to ruzne popotahuju, aby to tak nejak vypadalo :roll:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32371 příspěvků 10 inzerátů 30.04.18 20:44

@alimdar Také jsem se setkala s názorem, že tyto různé špíčky a madýlka mají na svědomí hormony, takže možná by neškodilo si nechat udělat nějaký hormonální profil nebo pouvažovat nad tím, jestli na to nemůže mít vliv HA.

Bandii
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 30.04.18 22:05

Vetřu se s dotazem. Odstraňuje se to (plastická chirurgie)?

alimdar
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 01.05.18 10:17

@Lenka_Hal jj, to je přesně ono. Až bude chvilka, nastuduju ty videa :palec:

@Luca82 @Tiger-lily no s HA to asi v mém případě úplně nesouvisí, protože jinak nepribiram, resp. všude jinde hubnu a zesvaluju, tak nevim. :think: A hormony dle gynekolozky mám v pořádku, prý jako mladá holka :mrgreen:.

@Bandii jeee, to by byla paráda, do toho bych snad i šla i přesto, že jsem spíše odpůrce plastik

Russet
Kelišová 6815 příspěvků 01.05.18 11:05
@Tiger-lily píše:
@alimdar Také jsem se setkala s názorem, že tyto různé špíčky a madýlka mají na svědomí hormony, takže možná by neškodilo si nechat udělat nějaký hormonální profil nebo pouvažovat nad tím, jestli na to nemůže mít vliv HA.

Vzhledem k tomu, že to mají i mimina, tak asi ne u všech.

Russet
Kelišová 6815 příspěvků 01.05.18 11:16
@alimdar píše:
@Russet tak určitě obě víme, že není řeč o kilech sadla, ale v tomhle místě stačí i pár gramů.
Tak jsem to nadsadila, protože ty jsi taky napsala „přetéká“. Pod slovem přetéká si představím holku, co navlékne o dvě čísla menší gatě a k tomu tanga. Vše jí leze. To malé nic u ramínka tílka mi přijde fakt jako zbytečný mindrák. Mají to i mimina. U tílek je dobré mít hezké paže, ne silné pomalu jak nohy.

ivašot.
Kelišová 5751 příspěvků 01.05.18 11:21

Občas mi připadá, že to dělá i blbě zvolená podprsenka

Bandii
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 01.05.18 12:39
@ivašot. píše:
Občas mi připadá, že to dělá i blbě zvolená podprsenka

V tom případě je alespoň řešení snadné :mrgreen: já to mám i když jsem úplně nahá :nevim: :cert:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama