Jak zhubnout rady

6.5.17 11:40

jak zhubnout rady

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o vaše triky jak zhubnout kromě toho jíst 5 krát denně a nehladovět příjde mi že je to nový trend dnešní doby a že za 10 let se zase bude říkat něco jiného přeci každé tělo je jiné a nemyslím si že by to fungovalo úplně na každého. děkuji za vaše odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2664
6.5.17 11:43

Tak bez zdravého jídelníčku a pohybu to fakt nejde. :nevim: A s tím trendem…Jde hlavně o to, aby se člověk cítil dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.5.17 11:50

Zdravý jídelníček a pohyb, co víc? :nevim: Kolikrát denně budeš jíst je tvoje věc, snad umíš poslouchat svoje tělo, každé je jiné. Časté menší porce se doporučují protože podporují běh metabolismu a z laického pohledu, nestíhá se ti dostavovat hlad, při kterém sežereš ledničku :mrgreen:
Hlídej si živiny, když bude mít tělo všeho dost, nebude tě honit mlsná. Mně stačilo psát si tabulky cca dva měsíce, pak už jsem si zapamatovala, kolik čeho v čem je a jaké poměry čeho jsou vhodné, takže to zase tak strašná práce není.
Nicméně nejdůležitější je podle mě pohyb, pokud ho budeš mít dostatek, nemusíš tolik řešit jídlo a to, že někdy „zhřešíš“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
6.5.17 11:50

Tak já nevím, možná to bez té stravy vážně není reálný. Ale já jsem prase a zdravou stravu si u sebe umím představit tak 3 dny. Pak by byl konec :mrgreen: takže jím cunarny a 5denne ani omylem. To nestíhám :mrgreen: :mrgreen: dodržuju jen aspoň 3-4 týdne cvičení a dostala jsem se na to co dřív. A to jsem tu ještě nedávno nadávala, že mám pandero co se mě drží a nechce se rozloučit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
6.5.17 11:57

@8Marti8 tak pokud rovnou píšeš, že na každého zabírá něco jinýho, co tady čekáš za rady? :mrgreen:
Já začala jíst 5 x denně dle jídelníčku na míru, obden cvicim, stridam druhy cvičení a ejhle za 2 měsíce 8 kg dole. A najednou si kupuju velikost 36.
A rozhodně nehladovim, mám to sestavený fakt dobře.

Bez úpravy stravy a pohybu toho fakt moc nedokážeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
6.5.17 12:09

Upravit jidelnicek ve zdravem duchu vse s mirou, trochu ze zacatku kontrolovat gramaz. Hlavne aby byla strava pestra to pak nejsou chute a kdyz nahodou neco zobnes co bts „nemela“ nic se nedeje. Trochu se vice hybat, delat aktivity co te bavi a ktere budes dlouhodobe udrzovat. Protoze at nenastane jojo efekt. A take pokud potrebujes sundat jen 5 kg tak predpokladam ze tva vaha neni trojciferna a tudiz nekdo kdo vazi pres 100 kg jede rychleji nez nekdo s 65 kg! Nekdy muze telu I 3 mes. Trvat nez se metabolismus upravi a rozjede hubnes velmi pomalu. Take nejdrive se hubne tuk v organech a pak ten podkozni. Take pokud ses vzdy steavivala rozumne tak to neni pro telo az takovy „sok“ a posledni rada spus nez vaha se mer, protozeval je tezssi nez tuk a nemusis ubyvat na vaze ale v cm :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
6.5.17 12:13

@Framik kde píše, že potřebuje jen 5 kg?
Jinak souhlasím se vsim, já potrebovala 8kg, ty už dole mám a ted se budu snazit ještě o další 2 a pak třeba jeste 3. Taky se spíš merim, ale i vazim. Dole mám proporcionalne 10 cm všude a to je pro mě to zásadní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
6.5.17 12:33

Nejdůležitější je určitě pohyb a je jedno jaký, záleží na zvyku.Ja mam nejradši chůzi a kolo. Jinak jíst vsechno, ale s mírou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:04
@8Marti8 píše:
Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o vaše triky jak zhubnout kromě toho jíst 5 krát denně a nehladovět příjde mi že je to nový trend dnešní doby a že za 10 let se zase bude říkat něco jiného přeci každé tělo je jiné a nemyslím si že by to fungovalo úplně na každého. děkuji za vaše odpovědi :)

Myslím si, že obelstít se dá skoro cokoliv, ale své vlastní tělo ne. Jak píšou ostatní výše: Přeinstalovat si v hlavě program z chci zhubnout např. 5kg za měsíc na chci žít zdravěji…Vše je v hlavě, dá se tam toho spousty změnit a pokud na tohle nepříjdeš, tak ti může radit i sám např. mimozemšťan a nic se nezmění.
A věř mi, že to opravdu jde, jen člověk musí opravdu chtít a hlavně musí začít u sebe, u sebe vevnitř, tam venku to nenajdeš… :hug:

William Blake 45
anglický romantický básník 1757 – 1827 „Lidé mohou změnit svůj život změnou svých myšlenkových postojů.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:10

Monentalne nejim pecivo, sice jenom tyden, ale uz jsem poradne „splaskla“ :P Jinak zadna dalsi omezeni. Ale je to samozrejme individualni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:13
@BloomingGorgeous píše:
Monentalne nejim pecivo, sice jenom tyden, ale uz jsem poradne „splaskla“ :P Jinak zadna dalsi omezeni. Ale je to samozrejme individualni.

Souhlasím, já začala také pečivem a kilo šlo dolů týden co týden… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:17

Já si pamatuji, jak jsem spousty let jedla ráno chleba, nebo rohlík, pak dopo nějaký koláč, na oběd nějaký ten knedlík, nebo těstovina, k večeru zase nějaký ten rohlík, večer zase třeba něco z mouky…Pamatuji si také, když jsem se zeptala sama sebe: ale co teda budu jíst, když mouka je skoro všude?…
Věřím tomu, že ty kila, která jsem měla na sobě navíc, byli hlavně z důvodů mouky, prostě jsem byla zamoučněná jak tomu říkám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:20
@Petulka1234 píše:
Já si pamatuji, jak jsem spousty let jedla ráno chleba, nebo rohlík, pak dopo nějaký koláč, na oběd nějaký ten knedlík, nebo těstovina, k večeru zase nějaký ten rohlík, večer zase třeba něco z mouky…Pamatuji si také, když jsem se zeptala sama sebe: ale co teda budu jíst, když mouka je skoro všude?…
Věřím tomu, že ty kila, která jsem měla na sobě navíc, byli hlavně z důvodů mouky, prostě jsem byla zamoučněná jak tomu říkám :)

Presne! Ja navic ziju v „zemi pekaren“, takze jsem jedla peciva prilis a uz po tydnu takova uleva! Precliky, croissanty, bagety, toasty, sendvice… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:21

Neni divu, ze znam sama asi 10 lidi, co nesnesou lepek. Ta blba mouka je ve vsem a jeste jsme potom otyli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.5.17 13:32

@BloomingGorgeous Ano, já jsem si třeba říkala, co pořád proti té mouce mají, ale když jsem si začala zjišťovat informace, tak se mi puzzle poskládalo…a teď už vím proč bílé mouky jíst jen pomálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama