Jak zhubnout svaly a přibrat tuk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 18:55

Jak zhubnout svaly a přibrat tuk

Zdravím mám dotaz, jakým způsobem se dá snížit svalovou hmotu a přibrat tuk, a přitom nezhubnout? Potřebovala bych i trochu přibrat, ale nechci přibrat svalovou hmotu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.1.22 19:21

Necvičit, pilně se věnovat gaučingu a papat dobrotky.😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43897
19.1.22 19:23
@Anonymní píše:
Zdravím mám dotaz, jakým způsobem se dá snížit svalovou hmotu a přibrat tuk, a přitom nezhubnout? Potřebovala bych i trochu přibrat, ale nechci přibrat svalovou hmotu

Papej cukry a tuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
19.1.22 19:24

Dobrá otázka, mě to de samo, takže ani nevím, co poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25912
19.1.22 19:46

Ježíš to bych chtěla mít. Jedla bych sladké a tučné a pila sladké limonády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29730
19.1.22 19:48

Nehýbat se, cpat se sladkým a tučným. Prostě opak toho co máš dělat, abys zhubla a nabrala svaly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2310
19.1.22 19:54

Já hodně doporučuju pít pivo a jíst uzeniny, bílé pečivo a čokoládu, to se přibírá jedna báseň, hlavně v oblasti panděra. Svaly nabereš jenom cvičením, jinak ne, takže když nebudeš moc cvičit, bude tvůj problém vyřešen. Sice úplně nedokážu pochopit, proč máš zájem na tom být mastná koule místo pěkně trénované postavy, ale do toho mi na druhou stranu nic není a proti gustu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8412
19.1.22 20:18
@Anonymní píše:
Zdravím mám dotaz, jakým způsobem se dá snížit svalovou hmotu a přibrat tuk, a přitom nezhubnout? Potřebovala bych i trochu přibrat, ale nechci přibrat svalovou hmotu

Vyber si tady libovolnou diskuzi na hubnutí, ty jsou plné návodů, jak na to :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 20:43

@Pruhovaný_mýval Jako nemyslím to tak, že chci být nějaká tlustá a mít hodně tuku, jen mi přijde, že mám víc svalové hmoty a to se mi zrovna moc nelíbí, takže se toho chci zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
2310
19.1.22 21:46
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval Jako nemyslím to tak, že chci být nějaká tlustá a mít hodně tuku, jen mi přijde, že mám víc svalové hmoty a to se mi zrovna moc nelíbí, takže se toho chci zbavit

Vzhled je samozřejmě otázka osobních preferencí, takže k tomu nelze nic říci. Všehovšudy bych řekla, že štíhlé a svalnaté holky jsou považovány za krásnější, než rozkydlé mařeny, ale na tohle má každý svůj názor. Při to přibírání se ti ovšem může lehce stát, že nepřibereš do tvaru pěkných přesýpacích hodin, který je teď tak v kurzu, ale nabereš na nějakých dost nelichotivých místech, jako je třeba vnitřní strana stehen, břišní špek nebo ti celkově vyroste břuch a nohy zůstanou hubené… a to je potom holé neštěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4698
19.1.22 21:56
@Anonymní píše:
@Pruhovaný_mýval Jako nemyslím to tak, že chci být nějaká tlustá a mít hodně tuku, jen mi přijde, že mám víc svalové hmoty a to se mi zrovna moc nelíbí, takže se toho chci zbavit

No tak to se akorát tuk naplaca na ty svaly a budeš ještě mohutnější…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 22:58
@Anonymní píše:

Jestli by nebylo lepší začít cvičit jogu - ta Ti vytvoří hezké dlouhé svaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14494
23.3.22 20:47

Mam podobny dotaz jako zakladatelka, podle analyzy tela mam hranicni mnozstvi tuku (spodni hranice), naopak svalove hmoty na horni hranici. Jde to nejak normalizovat a pritom nepribrat? Vahu mam optimalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat