Jak zhubnout v oblasti dolních zad

Anonymní
5.8.13 16:42

Jak zhubnout v oblasti dolních zad

Můžete mi někdo poradit nějaké tipy, triky nebo cviky jak zhubnout špeky dolních zad?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4961
5.8.13 16:57

Myslíš takový ty „boule“ nad zadkem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,když si vezmeš bederky, tak se to pěkně vyvalí? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak podle mě se to spraví cvičením na břicho a na zadek, běhání, tanec, plavání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
5.8.13 17:14

Ahojda, doporučuji lehký běh každý den na 30MIN…a hlídat si tepovku. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
5.8.13 17:25

Já slyšela, že je to z nošení nízkých kalhot. Člověku to tam prochladá, tělo si tam dělá tukové zásoby a tak jsou tam ty špíčky - a mají je i jinak hubené holky.
Jak zhubnout neporadím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.13 17:27
@Jůlinka T. píše:
Myslíš takový ty „boule“ nad zadkem? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:,když si vezmeš bederky, tak se to pěkně vyvalí? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak podle mě se to spraví cvičením na břicho a na zadek, běhání, tanec, plavání.

Jj, právě ty jsem myslela :)

• Nahlásit
  • Citovat
1882
5.8.13 18:32
@avm3 píše:
Já slyšela, že je to z nošení nízkých kalhot. Člověku to tam prochladá, tělo si tam dělá tukové zásoby a tak jsou tam ty špíčky - a mají je i jinak hubené holky.
Jak zhubnout neporadím :nevim:

Fakt jo? To by mě zajímalo z čeho to mám já, nízký kalhoty nesnáším, takže je nenosím a ty špeky tam mám taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
5.8.13 18:34
@Lisadon píše:
Fakt jo? To by mě zajímalo z čeho to mám já, nízký kalhoty nesnáším, takže je nenosím a ty špeky tam mám taky :mrgreen:

Hele nevím, píšu, co jsem slyšla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
5.8.13 18:46

Chodím běhat. Jsem začátečník. Běhání jsem vždy nenáviděla, ale opravdu po 3 měsících jsou výsledky dost viditelné. Krásně se zpevňuje tělo. Začátky jsou krušný, chce to vydržet! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2847
5.8.13 18:50
@KachenkaG píše:
Chodím běhat. Jsem začátečník. Běhání jsem vždy nenáviděla, ale opravdu po 3 měsících jsou výsledky dost viditelné. Krásně se zpevňuje tělo. Začátky jsou krušný, chce to vydržet! :mavam:

A tělo se ti zpevňuje celkově nebo jen nohy a hýžďě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2048
5.8.13 18:54

Zaručeně odzkoušeno-lehnout na záda na podložku, nohy do svícnu a dělat kroužky nohama, nepouštět nohy na zem, prostě začátek jako když se dělají metronomy jestli rozumíš, při cvičení tlačit bederku k podlaze a mít zataženy břišní svaly :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
957
5.8.13 18:58

Ahoj po druhym porodu mám taky boule, při pohledu z profilu :poblion: :mrgreen: Kdyby jste holky věděli ještě nějaké cviky, budu moc ráda. Taky nevím z čeho se to dělá sakra, zadek mám dá se říct normální, ale ty boule proboha, to jsou polštáře :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
5.8.13 19:09

No, právě že celkově. Používáš ho celé, včetně rukou. Když jsem vyběhla poprvé, tak jsem uběhla sotva 500m. Léta jsem necvičila. Neměla jsem problém s váhou. Stačilo mi jen si trochu hlídat to, co jím. Teď po druhém dítěti váha nešla dolů a to kojím už přes rok.. Tělo je už tak trochu opotřebované a jisté partie bez cvičení prostě nezmizí. Zůstanou rozbředlé :mrgreen: Chodím tak 5× týdně na 30-45min. Chytlo mne to a krásně si také pročistím hlavu. Navíc to není finančně moc nákladné. Mám 4kg dóle. Je to fakt super! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4961
5.8.13 19:42

@avm3 Představuju si tlustou babku s bederkama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
5.8.13 20:49
@Jůlinka T. píše:
@avm3 Představuju si tlustou babku s bederkama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To ne :mrgreen: Koukni na ty hubený holky, něco na tom bude. A i když nenosíš vylloženě bokovky, kdo dneska nosí košilku, dlouhé triko. já mám teda ty „faldy“ vždycky studený i když je hic a jsem oblčená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2847
5.8.13 21:54

No já myslím, že ty bokovky v tom asi nějakou roli hrají, protože když jsem je začla nosit, tak jsem v těch partiích začla dost přibírat. Ale jak se těch tuků zbavit a nemuset přestat nosit bokovky? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama