Jak zhubnout v obličeji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evickamicka
Kecalka 187 příspěvků 03.12.18 12:57
Jak zhubnout v obličeji

Ahoj holky, prosím o radu jak zhubnout v obličeji. Bohužel mám geneticky danou druhou bradu a dělá m hrozně tlustou :,( zkoušela jsem různé cviky, přidat více vody. Ale nic nepomáhá :( nevíte jak na to??

Reakce:
pannda
Kelišová 6709 příspěvků 33 inzerátů 03.12.18 13:03

Nijak, jedine přes plastika.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:06
@Evickamicka píše:
Ahoj holky, prosím o radu jak zhubnout v obličeji. Bohužel mám geneticky danou druhou bradu a dělá m hrozně tlustou :,( zkoušela jsem různé cviky, přidat více vody. Ale nic nepomáhá :( nevíte jak na to??

Taky mám geneticky danou druhou bradu, i když jsem štíhlá. Pomohla mi až lipka (operace). Nic jiného.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30123 příspěvků 03.12.18 13:24

je pár cviků a sem tam masáže..ale na extra zhubnutí to není, zvlášt když je to genetika..
hold tohle je místo, kde se fakt nehubne a pomůže jedině plastika

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 03.12.18 15:56

Jen pozor, abys sice nezhubla, ale nevylezly ti z toho vrasky :think:

Evickamicka
Kecalka 187 příspěvků 03.12.18 16:52

Tak to jste mě holky moc nepotěšily :(

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29487 příspěvků 03.12.18 17:39

něco lze opticky změnit vhodným líčením a účesem.Vlasy sestříhat ke tvářím, vystínovat obličej…plus vhodný oděv. Pak už nemusíš být podle Tvého soudu " ošklivá„, ale "zajímavá“.Coco Chanel taky nebyla krasavice, ale uměla být šik.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33650 příspěvků 10 inzerátů 03.12.18 18:02

Pokud máš nějakou nadváhu, tak určitě začít tím, že zhubneš celkově. Další věc je věk, s přibývajícími léty vystupují více kosti v obličeji. Pokud není brada až tak výrazná, jde ji zamaskovat líčením. Jestli nic nepomáhá, tak bohužel jen se s tím smířit, nebo plastika.

Evickamicka
Kecalka 187 příspěvků 03.12.18 21:50

Celkově tlustá nejsem, postavu mám normální. 180cm a 67kg. Akorát v obličeji vypadam na 100kg nejmíň. Líčením jsme to zkoušela, ale to mě pořát nebaví :/

Sardinka03
Ukecaná baba ;) 2471 příspěvků 09.12.18 21:44

Zkus treba zhubnout 2-3 kila, v obliceji se to jiste projevi.

Titty
Echt Kelišová 8170 příspěvků 10.12.18 12:31
@Sardinka03 píše:
Zkus treba zhubnout 2-3 kila, v obliceji se to jiste projevi.

Pokud má zakladatelka 67kg při 180 cm, tak opravdu hubnout nepotřebuje.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >