Jak zhubnout? Vaše zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:30
Jak zhubnout? Vaše zkušenosti?

Ahoj..
Jsem s přítelem už roky.. a celkem jsme zlenivěli. Dost přibrali.
Mám nadváhu 10 kg.. na něm to je pěkné, je silný teď a cítím že me ochrání, ale já vypadám jak chlap.. (ještě jsem se teď musela ostříhat na krátko, katastrofa :,( )
Vidím jak už šému, prestavam líbit, přestal se o mě i bát..kdysi se o mě kluci prali, teď po mě nestekne ani pes..

Koukám na plno návodu na internetu jak zhubnout..
Ale opravdu nevím jak počítat kalorie..
Nebo cvičit.. já neudělám ani 5 dřepu za sebou, nemůžu se unést.. a to to je jen 10 kg navíc.. také nevím kdy co jíst..

Že zeleniny jim jen papriku, okurka, rajče.. z ovoce možná mandarinka, broskve, nektarinky.

Moc nemusím jogurty, kefír když mám vypít tak se asi pobleju..
U mě je problém asi cukr a mouka..
Když mám třeba denně sníst 40g sacharidů jak to mám spočítat nebo rozdělit? Vůbec to nechápu.. jak mám počítat kalorie.. abych konečně zhubla.. jsem ze sebe nešťastná a potřebují někoho kdo by mi poradil co mám dělat… :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 05.06.19 20:35

Stáhni si kalorické tabulky, aspom pro začátek uvidíš čeho máš moc a čeho málo, jestli jis hodně nebo ti něco chybi… Jinak hodně pít, čistou vodu, pohyb zavádět postupně třeba od svižnějších procházek. Někomu třeba stačí vysadit sladkosti, limonády, pečivo a de to dolu samo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:38
@Kriss Tina píše:
Stáhni si kalorické tabulky, aspom pro začátek uvidíš čeho máš moc a čeho málo, jestli jis hodně nebo ti něco chybi… Jinak hodně pít, čistou vodu, pohyb zavádět postupně třeba od svižnějších procházek. Někomu třeba stačí vysadit sladkosti, limonády, pečivo a de to dolu samo.

Já nemůžu přestat jíst sladké.. jsem slaboch nevím jak se k tomu dokopat… Bílé pečivo jsem neměla tak rok…těm kalorickym tabulkám taky nerozumím.. prostě vůbec tomu nerozumim…

Deninka
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 46 inzerátů 05.06.19 20:40

Máš FB? Přidej se ke skupině Fitness Motivation CZ (je to ta, která má 85250 členů), tam se dozvíš a dočteš úplně všechno, co potřebuješ ;-):kytka:

PaníBovaryová
Závislačka 4651 příspěvků 05.06.19 20:40

Prestan jezdit autem, zacni chodit pesky, nepouzivej vytah, nekupuj sladkosti, kdyz je nebudes mit doma, nebudes je jist. Co si udelas k obedu nebo veceri planuj aspon den dopredu, pij jenom vodu. Tohle jsou podle me zmeny, co by na tech 10kg mohly bohate stacit :think:

Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 05.06.19 20:42

Do těch tabulek prostě píšeš co snis a jaké množství, to není žádná věda. Plus tam píšeš svoji fyzickou aktivitu a ono to vyhodnotí jestli jis málo nebo moc. A bez omezení toho sladkého to nepůjde, můžeš zkusit nahradit nějaké sladkosti zdravou variantou.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 05.06.19 20:49

No takhle, kdyz vsechno sabotujes, tak opravdu nemas sanci zhubnout :nevim: ja nepotrebovala zhubnout, ale zpevnit a zacit zdraveji jist a jelikoz tam byla ta vule, tak se krane zadarilo a dneska mam zpevnene telo, navykla jsem si na zdravejsi jidelnicek, ale kdykoliv mam chut na neco sladkeho, tak si to dam, jen se hlidam, aby to nebylo trikrat denne.. a mimochodem ty zminovane kaloricke tabulky mi taky hodne pomohly a dneska mam diky nim tak nejak prehled co jim a zda vyvazene :kytka:

J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 05.06.19 20:52
@Anonymní píše:
Já nemůžu přestat jíst sladké.. jsem slaboch nevím jak se k tomu dokopat… Bílé pečivo jsem neměla tak rok…těm kalorickym tabulkám taky nerozumím.. prostě vůbec tomu nerozumim…

Sladké je droga, taky se s tím peru a furt prohrávám. Nejsem tlustá, ale 4kila do původní váhy, mám 177cm a 70kg a to břicho no. Ale to sladké mě ničí :,( už jsem zoufalá. A není to špatnou stravou, já si vybudovala závislost a prostě je to v hlavě. 3 dny vydržím a pak zase žeru.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9011 příspěvků 05.06.19 20:55

No a co jis ted? A kdy? Evidentne necvicis, ale co treba stres, jak spis?? Kolik ti je, kolik vlastne meris, vazis?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 20:57
@Lenka_Hal píše:
No a co jis ted? A kdy? Evidentne necvicis, ale co treba stres, jak spis?? Kolik ti je, kolik vlastne meris, vazis?

No mám problém jíst pravidelně.. no tak ráno si dám třeba míchaná vejce s žitným chlebem… Pak oběd kuřecí maso s bramborem a zeleninou.. a tím moje strava konci.. mám furt plný žaludek.. jsem ve stresu ano už roky. Přítel, rodiče, rozvod, rozchod, půl roku bez práce, teď na nemocenské po 5 letech jsem vzdala boj s úzkosti a beru týden antidepresiva.. je mi 22 vážím 59 kg a měřím 150 cm..

Kriss Tina
Extra třída :D 10621 příspěvků 05.06.19 20:58

Sladký je hrozná zavyslost, taky s tím bojuju. Kdyz už mě přešly těhotenske chutě, tak je zas obdobi, kdy chodím pro syna do školky a kolem stánku s tocenou zmzlinou a to odolam leda když maj příchuť co nesnáším nebo nemám drobné v peněžence :mrgreen:

Hegy
Kecalka 133 příspěvků 05.06.19 20:59

Me pomohla chuze a male porce vicekrat denně..ale pres leto je to hrozny..grilovacky, vinko..taky v tom vedru jsem lina a to nevim, jak se donutit… :,(

Lioness34
Závislačka 2645 příspěvků 05.06.19 21:00

Přestat se vymlouvat a něco dělat… ;) to je základ - postupně a hlavně všude pěšky, teď plavat… procházky, kolo… kaloricke tabulky - tak si k nim sedni a prostuduj to. Proste něco dělej ;) nemyslím to zle, ale přístupem nic nevím neznám nejde nezmenim ( jist sladké apod) to proste nezhubnes ;) tak krůček po krucku… i na YouTube je spousta cvičení na doma…

zrcadlo
Kelišová 7451 příspěvků 05.06.19 21:02
@J.O.V píše:
Sladké je droga, taky se s tím peru a furt prohrávám. Nejsem tlustá, ale 4kila do původní váhy, mám 177cm a 70kg a to břicho no. Ale to sladké mě ničí :,( už jsem zoufalá. A není to špatnou stravou, já si vybudovala závislost a prostě je to v hlavě. 3 dny vydržím a pak zase žeru.

Taky jsem to měla, pak jsem se rozhodla pro ketózu a následně low carb (po vynikajících zkušenostech třech mých kamarádek i člověka s cukrovkou). Stálo mě to přemáhání cca týden, pak už lepší, a teď po několika měsících zažívám chvíle jako dnes, kdy jsem si dala velkou misku jahod a přišly mi neskutečně sladké (dřív jsem si to mačkala se lžící cukru). Opravdu chutě přešly, občas mi ještě zabliká kontrolka když listuju letákama a vidím tam lázeňské čokoládové oplatky nebo belgické mořské plody (bonboniera), to si mozek ještě trochu zaslintá, ale žaludek už to fakt nechce. A sladkého mám dost, sladím čekankovým sirupem a dělám si běžně lívance, kakaové krémy, peču muffiny, různé želatinové dortíky apod.

Abigailcare
Nováček 8 příspěvků 05.06.19 21:04
@zrcadlo píše:
Taky jsem to měla, pak jsem se rozhodla pro ketózu a následně low carb (po vynikajících zkušenostech třech mých kamarádek i člověka s cukrovkou). Stálo mě to přemáhání cca týden, pak už lepší, a teď po několika měsících zažívám chvíle jako dnes, kdy jsem si dala velkou misku jahod a přišly mi neskutečně sladké (dřív jsem si to mačkala se lžící cukru). Opravdu chutě přešly, občas mi ještě zabliká kontrolka když listuju letákama a vidím tam lázeňské čokoládové oplatky nebo belgické mořské plody (bonboniera), to si mozek ještě trochu zaslintá, ale žaludek už to fakt nechce. A sladkého mám dost, sladím čekankovým sirupem a dělám si běžně lívance, kakaové krémy, peču muffiny, různé želatinové dortíky apod.

O lowcarb dietě jsem si četla ale nikde nemohu najít příkladný jídelníček.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama