Reklama

Jak žije chlap, když je sám...?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 08:11
Jak žije chlap, když je sám...?

Co byste si mysleli, kdyby chlap (40 let), který je bez ženy, děti nemá, dobře vydělává, žije v malinkém bytě vybaveném jak kdyby byl chudý student? Mám za tím něco hledat?
Anonym z důvodu, že sem dotyčný občas koukne a asi by mu došlo, kdo se ptá…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 10 inzerátů 11.10.18 08:14

Může za tím něco být a nemusí. Mohly mu prostě nevyjít vztahy, tak je sám. A že žije v malém bytě? Proč by žil ve velkém, když je sám. Za podezřelé bych považovala, že chlap, který nemá rodinu kouká ne emimino, pokud jsi ho sem tedy nenasměrovala ty. :think: Prostě pozoruj a uvidíš.

Kriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 11.10.18 08:16

Já být sama tak taky nepotřebuju obrovský byt luxusně vybaveny :nevim: třeba ty peníze dává jinam, možná hodně cestuje, kupuje si drahé oblečení, chodí do restaurací :think:

Emimin7
Echt Kelišová 8807 příspěvků 11.10.18 08:19

Ja takoveho znam. ale je mu uz pres 50. Uplny pohodar, jen na ty deti neni a zaroven spousta konicku. Je rozvedeny protoze nechtel deti.

Svetluska.Lulu
Kecalka 273 příspěvků 11.10.18 08:19

Chlapi většinou nemají potřebu obklopovat se věcmi. Jestli má koníčky venku, doma jenom spí… Na koukání na filmy nebo počítačové hry taky moc prostoru není potřeba. A malý nepřecpaný prostor se líp uklízí ;)

Spíš bych se zaměřila na to, jak ten čas tráví a tak. :kytka:

Heivka
Závislačka 3104 příspěvků 11.10.18 08:20

Tak mě by byl podezřelý už jenom tím faktem, že ve 40 nemá rodinu, jasně mohl mít smůlu a najít ženskou se kterou neměl rodinu a před čtyřicítku se rozešli (jednoho takového znám) ale většina co takhle zůstane na ocet pro to má dobrý důvod.

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 11.10.18 08:22

Většina ti tady řekne, že musí být vadnej, já si to nemyslím. Mám kamaráda, kterého znám celý svůj život, je to hodný kluk, měl 15let přítelkyni, cestovali, žili v zahraničí, studovali, pracovali a ona pořád odsouvala založení rodiny, nakonec dala přednost kariéře a jemu ve 38 zbyly oči pro pláč. Je to super chlap, který jí prostě jen měl rád a proto takhle dopadl. Oženil se ve 41 letech, teď má šestiměsíčního syna a je to skvělý táta.
Znám takových víc…

honzek86
Kecalka 171 příspěvků 11.10.18 08:27

Kdybych byl sám a nebýval moc doma (cestování, služebky), tak by mi klidně stačil menší byt, ale vybavil bych si ho slušně a kvalitně, pokud bych na to měl ;) člověk se chce i z těch hotelů jednou za čas vrátit do příjemného prostředí. Je to divný. Buď je to pořád duší student a bordelář, nebo je to takový lakomec, že šetří i na sobě (oba případy znám a ani s jedněma si nemám moc co říct), nebo je to opravdu tak skromný člověk, že víc nepotřebuje. Zřejmě ale nestojí o solidní partnerku, protože by si jí neměl ani kam přivést.

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 11.10.18 08:28

Mnohem horší by bylo, kdyby ještě v tomto věku žil u mámy…Tady si myslím, že buď mu nevyšel vztah nebo se prostě nechce třeba vázat a vyhovuje mu to takto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 08:28

Ja mam takoveho svagra. Je 2× inzenyr, ale pro prakticky zivot nepouzitelny. Lezi v knihach o matematice, fyzice atd. Domacnost ma vybavenou z dob 60., rekla bych. Na hodnote veci mu proste nezalezi, tvrdi, ze na co kupovat nove, kdyz dosavadni jeste slouzi dobre. Ma teda novy spotrebice, TV i PC taky, ale ty zhledem k technologii koupit musel. Uklizeno ma, to jo, ale zenskou nechce a ja ani nepamatuju, ze by nejakou mel. Je mu 55 (ja ho znam 20 let). Jinak je moc hodnej a milej, chytrej. I k detem. Nekdo je proste takovej, no. Prosim anonym (info o rodine), nebo smazat.

Emimin7
Echt Kelišová 8807 příspěvků 11.10.18 08:30
@Anonymní píše:
Ja mam takoveho svagra. Je 2× inzenyr, ale pro prakticky zivot nepouzitelny. Lezi v knihach o matematice, fyzice atd. Domacnost ma vybavenou z dob 60., rekla bych. Na hodnote veci mu proste nezalezi, tvrdi, ze na co kupovat nove, kdyz dosavadni jeste slouzi dobre. Ma teda novy spotrebice, TV i PC taky, ale ty zhledem k technologii koupit musel. Uklizeno ma, to jo, ale zenskou nechce a ja ani nepamatuju, ze by nejakou mel. Je mu 55 (ja ho znam 20 let). Jinak je moc hodnej a milej, chytrej. I k detem. Nekdo je proste takovej, no. Prosim anonym (info o rodine), nebo smazat.

To bude dalsi Nikola Tesla :pankac:

stinga
Závislačka 3745 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 08:35

mně se na tom zdá taky podezřelé to, že ten chlap chodí na emimino :nevim:

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 11.10.18 08:37
@Heivka píše:
Tak mě by byl podezřelý už jenom tím faktem, že ve 40 nemá rodinu, jasně mohl mít smůlu a najít ženskou se kterou neměl rodinu a před čtyřicítku se rozešli (jednoho takového znám) ale většina co takhle zůstane na ocet pro to má dobrý důvod.

Yes, to máš jako ženy 30+ bez dětí, rodiny…

Emimin7
Echt Kelišová 8807 příspěvků 11.10.18 08:40

Hele a co si myslite o me sousedce, ktere je asi pres 80 a zije sama? Taky myslite, ze stareho zabila?

Tableta
Závislačka 4016 příspěvků 11.10.18 08:47

Hledej za tím to, že je to muž, který se nepotřebuje obklopovat zbytečnostma a mít byt ala vetešnictví :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >