Jak se vám povedlo získat bývalého zpět?

Anonymní
12.12.19 09:33

Jak získat bývalého zpět? Povedlo se vám to ?

Ahoj všichni, moc se omlouvám, těchto témat tu je spousta, ale chci se zeptat zda se to někomu z Vás podařilo..? Rozešli jsme se ani ne před dvěma měsíci a vím, ze to byla moje chyba, ale i jeho.. Odešel, ale když zavolá kvůli nějakým ještě věcem, tak z něho cítím, ze mě rad slyší a ptá se mě co dělám a tak.. Byly to skoro čtyři roky a nevím jak to napravit a zkusit to ještě zachránit.. nechci vyznít jako zoufalka ani ho nějak uhanet.. ještě jsem mu od te doby ani nepsala nic v tomhle směru, ze jsem udělala chybu a chybí mi.. Nechala jsem ho dýchat a nevím kdy s tím mám začít.. děkuji za jakoukoliv radu holky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
621
12.12.19 09:40

No asi v prvni rade bych zjistila jestli to citi stejne jako ty. To ze Ty mas nejakej pocit, nemusi byt vubec pravda, zejo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
12.12.19 09:48

Tak ono dost zalezi na duvodu rozchodu a zda ten duvod stale trva, nebo se uz odstranil… Pak se s tim da jeste neco delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
12.12.19 09:50
. ještě jsem mu od te doby ani nepsala nic v tomhle směru, ze jsem udělala chybu a chybí mi.. Nechala jsem ho dýchat a nevím kdy s tím mám začít.. děkuji za jakoukoliv radu holky

Tak hlavně mě překvapuje, že víš, že jsi udělala chybu a ještě si se neomluvila… Ne proto aby se vrátil, ale tak normálně, jako člověku, kterému jsi ublížila.
To udělej i pro své dobro a pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 09:54

Jednoho jsem zpatky ziskala - ale stejne jsme se pak rozesli, uz definitivne…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 09:55

@Soňa Baarova
My jsme si právě ublížili oba svým chováním jeden k druhému.. a tak nějak v rozhořčení jsme si řekli ne moc pěkné věci a skončilo to.. vím, ze jsme to měli řešit jinak a v klidu..

• Citovat
  • Nahlásit
438
12.12.19 10:00

Tak mu napiš a omluv se že te to mrzí atd a uvidíš zda ti odepiše a co. Pokud si udělala chybu udelej to ale ne proto aby se vrátil. Jinak ja s bývalým byla dvakrát jsem mu tenkrát napsala ze mne to mrzí a hodně štěstí do života a sešli jsme se a urovnáli. Druhý rozchod uz byl ve zlém a můžu ti říct solidní peklo to prožívat dvakrát to si dobře rozmysli. Ale ted je důležité zjistit jak je na tom on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.19 10:03

Jak píší holky, záleží asi na důvodu rozchodu, zda to bylo něco opravdu podstatného a stále to trvá, tak by to asi lepit nemělo smysl… Ale pokud to byla jako megahádka a tam jste oba řekli nepěkné věci, což se v hádce stává, tak tam si myslím, že by to šlo. Taky bych asi trochu zasondovala, zda by také stál o návrat, protože to je nejpodstatnější a pokud by se Ti zdálo, že ano a za nějaké řeči byste se navzájem omluvili a vyjasnili si to, jak to bylo myšleno, tak bych do toho šla. A v tom případě už bych se s ním asi sešla a prostě mu to takhle řekla, protože nemáš co ztratit, přinejhorším se k sobě nevrátíte, ale to byste se nevrátili bez pokusu. Tak držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 10:08

Moc Vám děkuji za rady. Co tím asi ztratím, aspoň zjistím zda mě má ještě pořad rad a chce to naposled zkusit..

• Citovat
  • Nahlásit
1931
12.12.19 10:08
@Soňa Baarova píše:
Tak hlavně mě překvapuje, že víš, že jsi udělala chybu a ještě si se neomluvila… Ne proto aby se vrátil, ale tak normálně, jako člověku, kterému jsi ublížila.
To udělej i pro své dobro a pak uvidíš.

Přesně to mě taky napadlo. Když druhému něco provedu, tak se za to snad omluvím, ne? Nebo snad očekáváš, že on přijde s omluvou jako první? Uneseš vůbec, pokud by ses omluvila a on ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 10:15

@Tomkins
Já bych se omluvila, ale bojím se, ze mě s tím třeba pošle někam, přitom jsme byly na vině oba. Asi se jen bojím co odepíše, aby mi to ještě více neublížilo.. chová se teď mile po telefonu, ale taky to může znamenat, ze chce být kamarád. Vůbec se v tom nevyznám.

• Citovat
  • Nahlásit
12.12.19 10:34
@Anonymní píše:
@Tomkins
Já bych se omluvila, ale bojím se, ze mě s tím třeba pošle někam, přitom jsme byly na vině oba. Asi se jen bojím co odepíše, aby mi to ještě více neublížilo.. chová se teď mile po telefonu, ale taky to může znamenat, ze chce být kamarád. Vůbec se v tom nevyznám.

Asi bych to nepsala vrámci sms nebo mailu, to jsou věci, který jsou potřeba řešit z oka do oka, aby právě nedošlo k nepochopení co vlastně chceš říct. Pokud jste na vině oba, jak píšeš, opravdu bych vsadila na intuici. Pokud cítíš, že je k tobě milý a že by tě rád viděl (to můžeš zkusit nějak nadhodit…), tak bych ho prostě pozvala na víno/pivo/véču, nevím, co jste měli oba rádi a tam bych mu řekla, že máš pořád v hlavě to a to, a že bys takhle s odstupem času chtěla vysvětlit jak jsi to myslela nebo nemyslela… a že Tě to moc mrzí… No a taky samozřejmě, že ti chybí a máš ho pořád ráda a chtěla bys být zase s ním. A uvidíš, to Ti na hrdosti nijak neubere, nebudeš se ponižovat ani povyšovat, prostě jestli řekne, že to má stejně, tak je to jasný… no a jestli řekne, že ne, na to se hlavně taky připrav, že se to může stát - ale to bych si zase myslela, že nepřijme Tvé pozvání (protože proč by ho přijímal, kdyby Tě nechtěl vidět). Nemáš co ztratit, jdi do toho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
12.12.19 10:38

Jestli ti stačí, že bude v urně, tak mám pár nápadů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
12.12.19 10:48
@Anonymní píše:
@Tomkins

Moc nechápu, proč mají lidi pocit, že když projeví lítost, že jim to ublíží, nebo ponízí. Já mám spíš opačnou zkušenost. Největší průšvih je, když někdo udělá chybu, ani se nomluví a jen si dál tvrdohlavě stojí za svým, že to vlastně udělal dobře, i když v duši ví, že to byla chyba.

O takovýmhle člověku si musíš myslet, že je úplnej vůl. Když naopak někdo přijde a řekne: Udělal jsem to a to… a vím, že to byla chyba", tak takového člověka si naopak vážím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
12.12.19 10:54

Jak píší holky, omluvit se je slušnost, hlavně člověku, na kterém ti záleží. Kvůli sobě i kvůli němu. Nečekej omluvu, ani do toho nezahrnuj nějakou větu typu „tak co, nezkusíme to ještě“. Jen to řekni, napiš, pokud je to pro tebe jednodušší a uvidíš, jak si věci sednou. A ještě jedna věc… nezmiňuj se o tom, že za něco můžete oba dva. :lol: tím ta omluva totálně ztratí smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat