Jak získat muže ve znamení panna?

4144
18.7.13 00:35

Jak získat muže ve znamení panna?

V únoru jsem se seznámila s mužem pannou.Po první schůzce mi napsal, že doufá, že budeme víc než kamarádi. Psal mi básně, zval mě na schůzky. Poté jsme začaly u sebe přespávat. Měsíc trvalo než se se mnou miloval.Pak jsme měly zabíjačku byla jsem tam a ten den jsem mu sdělila na jeho věčné otázky co k němu cítím, že ho miluji. Zdálo se to v pohodě. Opravdu každé ráno mi píše dobré ráno a hezký den a večer zase dobro noc a krásné sny.Za těch 5 měsíců nevynechal ani jeden den. Každičký den mi takto přeje.
Pak mě seznámil s jeho rodiči, bratrem a bratrancem a dokonce se synem. Dělaly jsme spolu seno, řezaly dřevo. Možná si říkáte banalita, ale pro mě souznění.
Jezdí kamionem. a i přesto píše i z ciziny, volá mi. Ptá se co jsem dělala a jak s má dcera s kterou si padly do oka.
Poslední dobou však říká, že jsme jen kamarádi. :,( nechápu to..tak jsem mu napsala, že to bude podle něho, ale že s kamarádama nespím stejně jako, že si s mými kamarády tolik nepíši a že mu nebudu tolik psat.
Dnes se stalo to, že byl za mnou v práci. Já ho neviděla on mě. Pak volal, že tam byl, že mě neviděl. Večer mi poslal svoji mms. Kolikrát jsem ho žádala ať mi dá foto. Nechtěl. A najednou mi ho pošle.
A já se ptám. Je to láska nebo není? Proč ten obrat vté foto poté co jsem mu napsal, že se k němu budu chovat jak ke kamarádovi? Proč odmítá připustit, že máme nějaký vztah? Nebo se mýlím? Ženy co mylíte, jde panna muž a žena lev k sobě? Jak jej tískat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

195
18.7.13 00:47

Ahoj, myslím si, že si přítel (kamarád) prostě nebyl jistý tím co k tobě cítí, možná že představa toho, že by tě ztratil mu pomůže se trochu rozhoupat. Jestli tohle spojení znamení jde k sobě nebo nejde asi soudit nebudu, ale z mé zkušenosti to nejde a to přes veškerou snahu já lev, bývalý panna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
18.7.13 00:52

Neporadim moc v tom jak jej ziskat, myslim ze se v tom moc radit neda. Detaily a vse kolem znate jen vy dva.
Jen te chci potesit, ze ze sve zkusennosti muzu rict, ze panna muz a lev zena se k sobe hodi, u nas jiz 7 let a stale je to krasnejsi :-)
Preju hodne stesti v rozhodovani ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
18.7.13 00:56

Ivana007..je pravda, že panny jsou velmi skromné na vyjadřování se v citech? Byla jsem na diskuzi panna muž a hodně žen tam psalo, že pokud žena vytrvá, panna se rozhoupe a pak je to na celý život, protože ony to tak berou, nesnáší nevěru. co u vás bylo špatně, proč to neklaplo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
18.7.13 01:02

@mickapicka ..právě to si mylím, že když setrvám tak to bude s ním dobrý život. Mám, ale pocit, že panna muž musí nejdřív poznat a pak vyloží vé city.Jak dlouho trvalo než se projevil ten tvůj panna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
18.7.13 01:09

Nemyslím si, že to bylo znamením, ale celé soužití, bylo od začátku velmi složité, přítel byl chorobně žárlivý, časem jsem se už děsila, že potkám někoho známého a on mě pozdraví, žárlil i na muže v televizi, kolegyně z práce… Nečetla jsem žádné informace o znameních, ale on jako panna tichý, skromný stydlivý a méně společenský, já jako lev přátelská společenská, komunikativní. Prostě on měl romantickou představu o klidném usedlém životě, kde jej žena bezmezně miluje a tím pro ni končí veškerý svět, už nemá potřebu s nikým jiným komunikovat, protože má přeci jeho, když pak zjistil, že s tím nevystačím, začaly problémy. Panny umí perfektně mluvit, když se osmělí také vyjadřovat city, lev je spíš praktický než romantický, z toho může být panna také velmi zklamaná. To je jen můj osobní názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
18.7.13 01:14

Moji rodice jsou dukazem, ze to jde. Jsou spolu 35let. Opravdu. Ja vim, ze ja to takhle popisovat nemuzu, ale rekla bych, ze ty panny jsou romantaci, ale zdrzenlivy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2948
18.7.13 01:18

Holky a ted si vemte Byka a Blizence :-D byk manzel, ja blizenec :-D coz je horsi kombinace nez panna a lev :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1876
18.7.13 01:27

Mám syna pannu. stydlivý, skromný a a dává si pozor na city. má holku a opravdu se zdržuje než něco vyjádří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
18.7.13 02:00

Ja lev, manzel panna. Fungujeme, skvele se doplnujeme. Jsme prave ty protiklady, co se pritahuji.

Je dost mozne, ze se partner nemuze rozhoupat, nevi…treba i nekoho noveho potkal, rozhoduje se…jedinym resenim, jez si ho ted muzes vice pripoutat a, znejistit' ho, je zdrzenlivost, nedostupnost. Dej mu prostor, cas, at se snazi. Nech se dobyvat…To je jedine, co v teto situaci asi muzes delat… :nevim: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
18.7.13 02:07

Kdybych si mela vybirat chlapa podle znameni, tak jsem skoncila s pitomcem a vzdala se skvelyho chlapa…Takze tu cast se znamenima prechazim, protoze mi prijde az komicky, aby tohle dospela zenska resila a myslela vazne.
Jak ho ziskat? Uplne jednoduse- zacit delat cavyky. Plati to pro vsechny chlapy napric zverokruhem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
18.7.13 05:39

Já bych mu řekla, že pokud to, co jsme prožili, pro něj není vztah, tak se s ním nemám o čem bavit ani jako kamarádka, případně bych ho rovnou kopla do zadele. Žádná dohoda typu budem kamarádi na sex neproběhla, takže je to vůči tobě dost nefér a evidentně tě nemiluje. Z charakteru povolání může v tom případě mít kamarádek víc a označením kamarádi sám sobě i všem popírat nevěru. Pokud by přilezl, tak mu neskákej hned do náruče a všechno zvaž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9128
18.7.13 06:01

Ahoj, to má dost zvláštní přístup říkat najednou, že jste kamarádi, když to probíhalo jako partnerský vztah. Pokud takový kamarádský vztah na sex chtěl, měl to vyjádřit na začátku, jinak je to nefér. Mám blízko muže pannu, city nevyjadřuje moc otevřeně, ale co řekne, platí. Tohle mi přijde hraní na oblbování. Tohle chování by se mi nelíbilo, myslela bych si, že má takových kamarádek víc. Jestli nepotkal nějakou další „kamarádku“ či jí nechce sbalit. Jestli ho chceš získat? Dělej fóry, nechtěj ho. Otázka je jestli s jeho přístupem k partnerkám nemá někoho v záloze, jestli to stojí za to :nevim: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
18.7.13 07:49

Tak na znamení nehraju. Já lev, manžel panna a klape nám to už spoustu let. Není to o znamení, ale o člověku :mrgreen: jinak si myslím, že jsi se dala moc lehce, proto nemá takový zájem :nevim: Jinak si myslím, že jsi pro něj prostě jen jedna z mnoha, tím, že hodně cestuje, nebudeš jediná a asi ho to v posteli s tebou baví, tak o to nechce přijít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8792
18.7.13 07:50
@madanga píše:
Ivana007..je pravda, že panny jsou velmi skromné na vyjadřování se v citech? Byla jsem na diskuzi panna muž a hodně žen tam psalo, že pokud žena vytrvá, panna se rozhoupe a pak je to na celý život, protože ony to tak berou, nesnáší nevěru. co u vás bylo špatně, proč to neklaplo?

můj ex byl taky panna… rozešli jsme se prakticky kvůli jeho nevěře, jo, byl romantik, krásná slovíčka, bláblbáblá… ale prakticky se sobecky věnoval své firmě a na rodinu zvysoka kašlal a já se pak z vypětí zhroutila, protože jsem se musela sama postarat o děti, praticky sama o přísun peněz do rodiny a ještě se po mně chtěla podpora exe při jeho podnikání. to byl přesně okamžik, kdy si začal hledat novou partnerku, protože jak mi řekl, když už mu nechci pomáhat s podnikáním, najde si jinou, která bude. a taky mi vyčítal, že rozvod je kvůli mně, protože já ho zradila a odmítla mu dál pomáhat (a taky jsem ho teda vyrazila, když jsem zjistila, že vážně loví po seznamkách) :roll: ale fakt je ten, že mi jednou omylem poslal sms po jeho nový objev (nějak jsme spolu smskovali kvůli dětem a vzápětí mi přistála sms pro jeho milou) a je stejně užvaněný, jako byl za mne. jo, a on mi ten rozvod vyčítal, protože rozvádět se nechtěl, on chtěl jenom lovit další kočky (na netu jim sliboval společnou budoucnost), dneska mi přijde, že si opravdu potřeboval před okolím zachovat zdání věrnosti a poctivosti, i když to byl jenom vypočítavý šmejd :nevim: a je taky pravda, že pro volbu nové partnerky se rozhoupal, až když jsem ho definitivně vyrazila, do té doby sice lovil, lovil, ale nic z toho nebylo, vzápětí po rozvodových papírech ses chytil napevno. takže asi potřebuje k lásce něčím nakopnout :mrgreen: (u nás třeba vidinou toho, že jsem mu přestala vařit, prát a hlavně pomáhat s firmou a dokonce jsem byla taková mrcha, že jsem po něm chtěla i peníze na děti a poměrnou část nájmu :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama