Jak získat partnera zpět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 14:32
Jak získat partnera zpět

Prosím o radu. Po pár letech mě opustil přítel.. znám důvody jeho odchodu, převážně to bylo kvůli mému chování vůči němu, nebylo mi nic dobré, stále jsem si hledala jen chyby a neocenila to co pro mě dělá.. několikrát jsem mu za vztah slibovala že to bude jiné ale nikdy jsem to nesplnila. Až teď kdy jsem o něj přišla jsem si vše uvědomila, jak ho miluju, jak jsem dělala vše špatně, bohužel mi to došlo až teď. Dnes je to třetí den co odešel z domů k rodičům, dnes si ještě ráno přišel pro nějaké věci na sebe (hodně jich má ještě u nás doma) a snažila jsem se s ním promluvit.. Jediné co mi v začátku konverzace říkal že své rozhodnutí nezmění, pak když jsem se ho zeptala zda je alespoň minimální šance že se k sobě vrátíme tak řekl jen že neví, že teď potřebuje být sám, že to chce čas. Vůbec nevím co si o tom mám myslet, jestli nějaká šance vubec je.. případně co mám udělat pro to abych ho získala zpátky? Mám mu psát, nebo ho nechat úplně bez kontaktu? Vubec nevím co mám dělat a strašně mě to uzira :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 03.01.18 14:38

Ze své strany už jsi udělala maximum - v zájmu zachování zdravé hrdosti už víc neděj. Chybu už jsi přiznala, snahu o náprvu taky…Ted je to na něm.
Chovej se k němu mile a vstřícně, ale nevdírej a nepolézej. Je to nedůstojné.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 03.01.18 14:40

Nepsala bych mu, nevolala bych mu..přerušila bych každý kontakt. Jestli jste spolu byly v řádu let a tobě celé ty roky nebylo nic dobré, hledala si jenom chyba a několikrát jsi mu planě slibovala, že se změníš, tak se osobně bojím, že po těch letech to už vzdal a na změnu nevěří. :nevim: Dej mu čas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 14:40

@pe-terka a mám mu třeba psát? Nebo to nechat být a napsat mu třeba já nevím až za pár dní něco jestli se nechce sejít apod.?

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 14:41

Mohla bys konkretizovat, jak konkrétně ses chovala špatně, cos neocenila??
Mně to nezní až tak jasně, že je vše tvoje chyba. Trochu mi to smrdí, žes mu po letech zevšedněla, začala lézt na nervy, a našel si třeba jinou..

Každopádně se hoď do klidu, nevolej, nepiš, nedolízej. Svoje jsi mu řekla, teď je míč na jeho straně hřiště.
Nepodbízej se, máš svou cenu.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 03.01.18 14:42
@pe-terka píše:
Ze své strany už jsi udělala maximum - v zájmu zachování zdravé hrdosti už víc neděj. Chybu už jsi přiznala, snahu o náprvu taky…Ted je to na něm.
Chovej se k němu mile a vstřícně, ale nevdírej a nepolézej. Je to nedůstojné.

Souhlasím. Ještě bych dodala nevolej, nevypisuj, nekontaktuj…nech ho teď dýchat. Stejně je to teď na něm.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 03.01.18 14:42
@Anonymní píše:
@pe-terka a mám mu třeba psát? Nebo to nechat být a napsat mu třeba já nevím až za pár dní něco jestli se nechce sejít apod.?

nepiš mu vůbec nic. Svoj postoj už ji vyjíádřila. Tím, jak budeš lpět na daších kontaktech, se hrozně shazuješ. Copak to necítíš?

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 03.01.18 14:45

@jankajj
Vyčítala jsem mu každou prkotinu, on mi celou dobu se vším pomáhal, s domácnosti, s financemi, stále mě za něco oceňoval, chválil a já na něj vyletěla kvůli každé karvine jako například hrnicek na stole, neuklizene tričko atd. V hádce jsem se neostychala ho nějak urazit..

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 03.01.18 14:51
@NatyKli píše:
@jankajj
Vyčítala jsem mu každou prkotinu, on mi celou dobu se vším pomáhal, s domácnosti, s financemi, stále mě za něco oceňoval, chválil a já na něj vyletěla kvůli každé karvine jako například hrnicek na stole, neuklizene tričko atd. V hádce jsem se neostychala ho nějak urazit..

A proč si myslíš, že by to teď bylo jiné, kdyby se vrátil?

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 03.01.18 14:53
@Anonymní píše:
Prosím o radu. Po pár letech mě opustil přítel.. znám důvody jeho odchodu, převážně to bylo kvůli mému chování vůči němu, nebylo mi nic dobré, stále jsem si hledala jen chyby a neocenila to co pro mě dělá.. několikrát jsem mu za vztah slibovala že to bude jiné ale nikdy jsem to nesplnila. Až teď kdy jsem o něj přišla jsem si vše uvědomila, jak ho miluju, jak jsem dělala vše špatně, bohužel mi to došlo až teď. Dnes je to třetí den co odešel z domů k rodičům, dnes si ještě ráno přišel pro nějaké věci na sebe (hodně jich má ještě u nás doma) a snažila jsem se s ním promluvit.. Jediné co mi v začátku konverzace říkal že své rozhodnutí nezmění, pak když jsem se ho zeptala zda je alespoň minimální šance že se k sobě vrátíme tak řekl jen že neví, že teď potřebuje být sám, že to chce čas. Vůbec nevím co si o tom mám myslet, jestli nějaká šance vubec je.. případně co mám udělat pro to abych ho získala zpátky? Mám mu psát, nebo ho nechat úplně bez kontaktu? Vubec nevím co mám dělat a strašně mě to uzira :,(

Pokud máš pocit, že něco z tvé strany zůstalo nevyřčeno, nebo nebylo dostatečně zdůrazněno, napsala bych mu dopis. Důstojný. Zakončila bych to tím, že se mu už nebudu ozývat a že je teď míček na jeho straně.

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 03.01.18 14:54

@Adinal
Protože od té doby co odešel jsem si hodně věcí uvědomila a došlo mi to až teď když jsem měla čas přemýšlet..

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 14:54
@NatyKli píše:
@jankajj

Kolik let jste spolu žili? Kolik vám je každému let? Máte někdo děti? Chce někdo z vás děti?

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 03.01.18 14:55

@Therushka To mě taky napadlo ale vubec nevím co mám do něj napsat abych se znovu neopakovala.. vše jsem mu řekla dnes když si přišel pro nějaké další věci.. a zakončil to jen tím že potřebuje být sám a než odešel tak mě pohladil a řekl dej tomu čas

NatyKli
Kecalka 157 příspěvků 03.01.18 14:56

@jankajj 4 roky.. oba by jsme chtěli rodinu, mě 21,jemu 24

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 03.01.18 14:57
@NatyKli píše:
@Adinal
Protože od té doby co odešel jsem si hodně věcí uvědomila a došlo mi to až teď když jsem měla čas přemýšlet..

Je to jenom 3. den, co odešel, z toho jste se neviděli sotva 2 dny, protože dnes ráno jste se viděli. To ti stačilo opravdu tak málo času, aby si prozřela, když za ty roky se to nepovedlo?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama