Jak získat zpět chuť na sex?

Anonymní
6.11.19 08:11

Jak získat zpět chuť na sex?

Ahoj, je mi 30, bez dětí, mám přítele, se kterým žiji, klape nám to, je fakt pozorný, i v sexu…
Jenže ja mám poslední tři čtyři měsíce problém, nemám chuť, spíme spolu tak jednou týdně, vím, je to málo:( bohužel víc nepotřebuji a stačilo by mi i míň :( jak zvýšit libido, které dřív bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.11.19 08:16

To je tezky, u me treba antikoncepce byla zabijak chuti. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11189
6.11.19 08:28

Já jsem brala bylinnou kúru od Mgr. Podhorné a nastartovalo mě to tak, že bych znásilnila i kominíka. Byla jsem rok a půl po porodu absolutně bez libida. Pokud ovšem bereš antikoncepci, tak ti nezbyde nic jiného než ji vysadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 08:37

@Janli neberu, a dík za tip! Zkusím to. Nerada bych kvůli tomu přišla o fajn chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
5526
6.11.19 08:43

Já beru nízkohormonální antikoncepci a kojím, jsem úplně bez chuti, manžel by si za 1× týdně výskal radostí. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5526
6.11.19 08:45

@Janli kterou přesně na stránkách nemůžu nic na „sex“ najít :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
6.11.19 08:45
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 30, bez dětí, mám přítele, se kterým žiji, klape nám to, je fakt pozorný, i v sexu…
Jenže ja mám poslední tři čtyři měsíce problém, nemám chuť, spíme spolu tak jednou týdně, vím, je to málo:( bohužel víc nepotřebuji a stačilo by mi i míň :( jak zvýšit libido, které dřív bylo?

Je tak to jsme na tom stejně :? Mám to taky tak poslední měsíce, chlapa miluju, ale prostě do sexu se musím nutit :roll: prý je dobrá i Maca, já chvíli brala, ale krátce, tak teď ji zkusím nasadit znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 08:46
@Janli píše:
Já jsem brala bylinnou kúru od Mgr. Podhorné a nastartovalo mě to tak, že bych znásilnila i kominíka. Byla jsem rok a půl po porodu absolutně bez libida. Pokud ovšem bereš antikoncepci, tak ti nezbyde nic jiného než ji vysadit.

https://nadeje-byliny.eu/…-funkci.html?…

Je to ono?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 09:01

@Janli
Omlouvám se, že se vtírám do diskuze :grin: ale za jak dlouho jsi pociťovala účinky? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11048
6.11.19 09:27
@Anonymní píše:
Jenže ja mám poslední tři čtyři měsíce problém, nemám chuť, spíme spolu tak jednou týdně, vím, je to málo:( bohužel víc nepotřebuji a stačilo by mi i míň :( jak zvýšit libido, které dřív bylo?

Ahoj,

promin, ale rozesmála mě vaše četnost pohlavního styku, co víc chceš, co víc chce muž? :lol: Na tohle asi rada není, to přejde. Neboj.

Být to měsíční a víc absence, poradila bych zajít na gyndu a udělat si rozbor. Protože často za absenci chuti k sexu muže pokles hormonů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20605
6.11.19 09:49

Aaaa me to ted taky nejak omrzelo.Ja to teda vidim na stres v praci, unavu, pocasi, pubertak…Ale uz me to taky stve :cert:.Kazdopadne Macu mam jako soucast jidelnicku uz dva roky a ze by mi to hladilo libido, to si nemyslim. Antikoncepci neberu a hormony mam v poradku. Chlap naopak cvici, aby mohl prasit na Vanoce :mrgreen:,takze ani u neho, se nic pro me nezmenilo, naopak. Nevim, ale jak to nastartovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 10:56
@wildcherry píše:
Aaaa me to ted taky nejak omrzelo.Ja to teda vidim na stres v praci, unavu, pocasi, pubertak…Ale uz me to taky stve :cert:.Kazdopadne Macu mam jako soucast jidelnicku uz dva roky a ze by mi to hladilo libido, to si nemyslim. Antikoncepci neberu a hormony mam v poradku. Chlap naopak cvici, aby mohl prasit na Vanoce :mrgreen:,takze ani u neho, se nic pro me nezmenilo, naopak. Nevim, ale jak to nastartovat.

Tady vidím buď počkat na jaro nebo vyrazit za čerstvím vzduchem někam na hory 4i někam do tepla.. Bez puberťáka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11189
6.11.19 11:33
@Míša2014 píše:
https://nadeje-byliny.eu/…-funkci.html?…Je to ono?

Ano, to je ona :palec:
@Kvačka1012
Začala jsem ji brát na začátku cyklu a v druhém cyklu už jsem cítila zlepšení. A „fit“ jsem byla před dobráním kúry. A musím říct, že libido funguje už dlouho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 11:45

@Janli
Asi to není vhodně ale při kojeni, což? :mrgreen: Jsem 7 tydnu po porodu.. a už mi to je vůči manželovi opravdu blbé, ze bych i chtěla… ale chuť nikde ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20605
6.11.19 11:47
@david85lbc píše:
Tady vidím buď počkat na jaro nebo vyrazit za čerstvím vzduchem někam na hory 4i někam do tepla.. Bez puberťáka :)

Pockat do jara? Neeee to neee :lol:,ja kdyz teda se premuzu, tak si to uzivam ve finale :lol:.Na hory by to chtelo, uz se tesim :pankac:.,za teplem neni cas, bohuzel. Clovek chce co nejvic volna na Vanoce a prazdniny kvuli detem a rodine. Porad ta stejna pohadka no :mrgreen:.Ale dekuji za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama