Jak získat zpět svého ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 13:44
Jak získat zpět svého ex?

Zdravím,
měla bych na Vás velkou prosbu. Vím, že se tady to téma už párkrát probíralo, ale i já se zařazuji mezi ty, co potřebují poradit.
Se svým expřítelem jsme spolu byli necelé 2 roky. Byl to krásný vztah, bylo nám spolu krásně. Jasně, že každý někdy udělal chybu, jak já tak i on. Teď, když jsme spolu byli na dovolené v Itálii tomu dal konec (2.1.). Že mu prý vadilo, že jsem si psala s kamarádem. Jsem si vědoma toho, že to nebyl správný krok a jasně že jsem byla odhodlaná nést za to trest. Jenže on mi ze začátku stále psal, jak se mám a jestli už se cítím lépe. Nakonec mě 14.2. pozval ven. Byli jsme spolu na kávě a nakonec šli ke mně domů, kde mě začal líbat. Tak nějak jsme se k sobě tedy vrátili. Problém byl v tom, že o tom nechtěl nikomu říct a to mi vadilo. Byla jsem z toho smutná, měli jsme spolu jít na ples ale místo toho vzal svého kamaráda, aby se o nám nikdo nedozvěděl. Nakonec to po měsíci skončilo tak, že řekl, že mu jeho brácha poradil, abychom na to šli pomaleji. Miluji ho, přistoupila bych na cokoli. Jenže potom jsme si dávali schůzky, kde jsme spolu pouze spali. Pořád se vymlouval, že nemůže teď mít vztah, protože ho čekají těžké zkoušky. Snažila jsem se prostě jak to šlo, přitahuje mě a já jeho tedy asi taky. Jenže je to týden co mi řekl, že mě má rád ale né tak jak bych chtěla. A že teď teda potřebuje klid. Že neříká, že se k sobě za pár let zase nemůžeme vrátit, ale na tyhle výkřiky do tmi moc nevěřím. Vlastně teď nevím, co mám dělat. Jasně že všichni okolo řeknou „vykašli se na něj“ jenže já ho miluji. Dokonce zvažuji i koupi knihy „Jak ho získat zpět“ ale 700,– mi přijde dost. :nevim: :zed:. Nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost, co by mohlo pomoc?
Občas si napíšeme, občas napíše on sám od sebe. Ale já nevím, jestli mi nedává jen falešný naděje, nebo jestli to tak vidím jenom já. Nechci ho uhánět, ale zároveň ani ztratit. Achjo. :,( :,( :,(

Reakce:

Jana525
Závislačka 4874 příspěvků 09.04.18 13:47

Kolik vam je? Ma te jen na sex, ale na vztah chce nekoho jineho.
Ty sama sebe silene ponizujes, kdyz na tohle pristupujes.
Nikdy nemiluj nikoho tak, ze by jsi pro nej udelala cokoliv!!!Miluj radeji sebe.

Arien1
Nováček 5 příspěvků 09.04.18 13:51

Úplně se od něj odstrihni a začni si žít svůj život. Až přijde ten pravý, tak nebudete mít potřebu jeden druhému něco vycitat, zakazovat, ublizovat, pochybovat.

Alouette
Kecalka 480 příspěvků 09.04.18 13:59

Ocividne chce jen sex. Pokud Ty to mas jinak, budes se ve tomhle „vztahu“ jen trapit. Takze byt na sebe pes a vyprdnout se na nej. Casem to preboli ;)

Uživatel je onlineLekninka91
Extra třída :D 10376 příspěvků 09.04.18 14:25

Nejspíš má rád jen tvou vaginu.

Korculalala
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 09.04.18 15:25

Vykašli se na něj. Vím že je to složité ale měj svoji hrdost. Kdybyste měli dlouhetý vztah, děti, hypotéku…pak bych teprve uvažovala o tom jak dostat ex partnera zpět. Do té doby bych nad tím nepřemýšlela.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11697 příspěvků 09.04.18 15:31
@Anonymní píše:
Zdravím,
měla bych na Vás velkou prosbu. Vím, že se tady to téma už párkrát probíralo, ale i já se zařazuji mezi ty, co potřebují poradit.
Se svým expřítelem jsme spolu byli necelé 2 roky. Byl to krásný vztah, bylo nám spolu krásně. Jasně, že každý někdy udělal chybu, jak já tak i on. Teď, když jsme spolu byli na dovolené v Itálii tomu dal konec (2.1.). Že mu prý vadilo, že jsem si psala s kamarádem. Jsem si vědoma toho, že to nebyl správný krok a jasně že jsem byla odhodlaná nést za to trest. Jenže on mi ze začátku stále psal, jak se mám a jestli už se cítím lépe. Nakonec mě 14.2. pozval ven. Byli jsme spolu na kávě a nakonec šli ke mně domů, kde mě začal líbat. Tak nějak jsme se k sobě tedy vrátili. Problém byl v tom, že o tom nechtěl nikomu říct a to mi vadilo. Byla jsem z toho smutná, měli jsme spolu jít na ples ale místo toho vzal svého kamaráda, aby se o nám nikdo nedozvěděl. Nakonec to po měsíci skončilo tak, že řekl, že mu jeho brácha poradil, abychom na to šli pomaleji. Miluji ho, přistoupila bych na cokoli. Jenže potom jsme si dávali schůzky, kde jsme spolu pouze spali. Pořád se vymlouval, že nemůže teď mít vztah, protože ho čekají těžké zkoušky. Snažila jsem se prostě jak to šlo, přitahuje mě a já jeho tedy asi taky. Jenže je to týden co mi řekl, že mě má rád ale né tak jak bych chtěla. A že teď teda potřebuje klid. Že neříká, že se k sobě za pár let zase nemůžeme vrátit, ale na tyhle výkřiky do tmi moc nevěřím. Vlastně teď nevím, co mám dělat. Jasně že všichni okolo řeknou „vykašli se na něj“ jenže já ho miluji. Dokonce zvažuji i koupi knihy „Jak ho získat zpět“ ale 700,– mi přijde dost. :nevim: :zed:. Nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost, co by mohlo pomoc?
Občas si napíšeme, občas napíše on sám od sebe. Ale já nevím, jestli mi nedává jen falešný naděje, nebo jestli to tak vidím jenom já. Nechci ho uhánět, ale zároveň ani ztratit. Achjo. :,( :,( :,(

Zapomeň na něj, jestli mu nechceš sloužit jako sexuální pracovnice.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 09.04.18 18:50

Miluješ ho, že bys pro něj udělala cokoliv? Kolik Ti je? 15? Evidentně Tě má jen na sex, víc netřeba.. utni to, chce to mít hrdost..

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 09.04.18 19:04
@Jana525 píše:
Kolik vam je? Ma te jen na sex, ale na vztah chce nekoho jineho.
Ty sama sebe silene ponizujes, kdyz na tohle pristupujes.
Nikdy nemiluj nikoho tak, ze by jsi pro nej udelala cokoliv!!!Miluj radeji sebe.

Je to tak a není co dál dodávat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >