Jak žít s kritizujícím cholerikem?

Anonymní
2.2.21 07:24

Jak žít s kritizujícím cholerikem?

Ahoj, ráda bych slyšela nějaké tipy na to, jak žít s mužem, který je přehnaně kritický a navíc cholerik. Když je doma, jsem v podstatě celou dobu jak na jehlách co zase bude zle nebo kdy vyjede kvůli blbosti. Ráda bych získala nadhled a házela jeho řeči za hlavu. Nyní si je moc beru a unavuje mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2289
2.2.21 07:26

Jak žít s kritizujícím cholerikem?
Krátce :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20138
2.2.21 07:28

Proč žít s někým takovým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6212
2.2.21 07:29

To tě někdo nutí? Žiješ ve svobodné zemi, máš možnost volby, na rozdíl od mnoha jiných žen jinde na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17638
2.2.21 07:30
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych slyšela nějaké tipy na to, jak žít s mužem, který je přehnaně kritický a navíc cholerik. Když je doma, jsem v podstatě celou dobu jak na jehlách co zase bude zle nebo kdy vyjede kvůli blbosti. Ráda bych získala nadhled a házela jeho řeči za hlavu. Nyní si je moc beru a unavuje mě to.

Jak žít s takovým chlapem? Nijak. Nic mě nedonutí, abych žila s někým, kvůli komu si musím dávat pozor na pusu a na neuctivé chování. I kdyby ho měl pozlacenýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2203
2.2.21 07:31

Nežít..
Důvod proč s jim byt je vlastně jaký?
Jo vlastně já ho miluju a ten kopanec jsem si zasloužila neměla jsem provokovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
2.2.21 07:34

A proč s ním vůbec jsi??? Nechápu? To se musíš ptát tady? Když jsi nešťastná, což evidentně jsi, tak odejdi ne? Život je krátký na to se zahrabat s debilem. Nikdo Ti přece nedrží u hlavy pistoli. Nad některýma otázkama tady fakt zůstává rozum stát. Seber zbytky sebeúcty a hrdosti a upaluj pryč!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2289
2.2.21 07:36
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych slyšela nějaké tipy na to, jak žít s mužem, který je přehnaně kritický a navíc cholerik. Když je doma, jsem v podstatě celou dobu jak na jehlách co zase bude zle nebo kdy vyjede kvůli blbosti. Ráda bych získala nadhled a házela jeho řeči za hlavu. Nyní si je moc beru a unavuje mě to.

Hele, teď ale vážně.
Máš tohle zapotřebí? V lepším případě skončíš za pár měsíců na antidepresivech, v horším se žaludečními vředy, věř mi, mám to za sebou.
Ano, i kritický cholerik může mít vcelku spokojený vztah, ale jedině s někým, kdo je natolik flegmatik, že ty cholerické výlevy prostě dokáže přefiltrovat, a nepřipouští si je. Pro 90% ostatní populace je to cesta do pekel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 07:37

Když jsem byla mladší a nepoznala jsem nikoho jiného, tak mi to přišlo normální a řekla jsem si, že je to prostě blb a později jsem hledala chyby na sobě. Teď bych takového okamžitě poslala dál :lol:
Mám zkušenosti s takovým…
Dnes mám skvělého chlapa a byla to tenkrát jen ztráta času. Byla jsem s ním 8 let a máme spolu dítě a samozřejmě se na ničem nemůžeme domluvit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3687
2.2.21 07:37

Tak žít v minovém poli by asi nebavilo nikoho. Pokud s ním být „musíš“, tak holt držet ústa a krok a plnit všechny pokyny do puntíku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6523
2.2.21 07:38

S tím nejde žít, jen přežívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 07:47

Chápu vaše odpovědi, taky bych takovou dala. Máme spolu dítě, to je ten důvod. Nevadilo by mi k tomu i pracovat, jenže v dnešní době, to není tak snadné jak jsem si pro odchodu na mateřskou představovala. A nemám nikoho, ke komu bychom mohli jít, než by se mi poštěstilo a našla jsem práci. Navíc mám černé svědomí, že by nemohl být s naším dítětem, které velmi miluje.

• Citovat
  • Nahlásit
3687
2.2.21 07:48
@Anonymní píše:
Chápu vaše odpovědi, taky bych takovou dala. Máme spolu dítě, to je ten důvod. Nevadilo by mi k tomu i pracovat, jenže v dnešní době, to není tak snadné jak jsem si pro odchodu na mateřskou představovala. A nemám nikoho, ke komu bychom mohli jít, než by se mi poštěstilo a našla jsem práci. Navíc mám černé svědomí, že by nemohl být s naším dítětem, které velmi miluje.

A byl takový vždycky nebo se náhle změnil, jak se to tak stává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.21 07:53

Vim jak ti je..ja mam doma to stejne. Vsecko je spatne.Uz se pomalu bojim cokoli udelat. :?

• Citovat
  • Nahlásit
152
2.2.21 07:55

Ahoj,
spis sem napis Ty Sama proc jsi ve vztahu s kritickym cholerikem??? ( ja se s negativni slecnou rozesel, nepasovali jsme si- jsem optimista- ona byla negativistka a na pouze fyzickou jeji krasu a sex to neslo). Dulezite je uvedomit si co chces Ty! :)
Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat