Jak žít v bytě 1+1 s miminkem?

Anonymní
23.9.20 05:29

Jak žít v bytě 1+1 s miminkem?

Potřebuji radu jak to zvládnout, máme malý byt, kuchyň, ložnice. V ložnici má přítel ještě počítač, protože pracuje z domu. Kuchyň máme teda větší, máme tam i gauč, když u nás spí návštěva. Ale nějak to furt špatně nesu, i ten počítač v loznici, který je samozřejmě vypnutý v noci. Ale občas malá odpoledne usne i v loznici se zapnutým pc. Další věc je náš život s přítelem, sex, aby nám to ten malý byt nenarušoval.. Nějak si nevím rady, jak to uspořádat. Žil někdo také takto? Samozřejmě hledáme větší bydlení, konkrétně dům u Prahy, ale není to moc lehké, pokud nemáme k dispozici 10 milionů.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9079
23.9.20 06:01

Já čekala příspěvek o nedostatku prostoru a tebe štve zapnutý počítač, proč? S miminkem jsme žili prakticky ve dvou místnostech i když byt máme větší. O sexu tu zrovna bylo téma včera, vždyť se nemusí provozovat jen v posteli, navíc píšeš, že v kuchyni máte gauč. Až bude z miminka batole, budou nároky na prostor růst, ale to se dá řešit tím, že ho budeš brát co nejčastěji ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
23.9.20 06:22

S manželem žijeme takto už přes rok sice bydlíme v rodinném domě ten je rozděleny na dvě části a vedle bydlí tchyně a my máme koupelnu se záchodem kuchyň je opravdu malá a ložnici s obývákem a dětským pokojem dohromady bohužel jinak to nešlo udělat. Mě prostor až tak nevadí ale co tak máme hrozně moc hraček a už nevím kam snimi a to jsou zachvilku vánoce. A sexuální život jde tak trochu stranou nechci před malou nějak řadit ani na to nemám pomyšlení a když už tak až večer když malá spí. Jinak pc tady nemáme a naše malá spí prozmenu u televize ale naštěstí ji to nevadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
23.9.20 06:42
@Anonymní píše:
Potřebuji radu jak to zvládnout, máme malý byt, kuchyň, ložnice. V ložnici má přítel ještě počítač, protože pracuje z domu. Kuchyň máme teda větší, máme tam i gauč, když u nás spí návštěva. Ale nějak to furt špatně nesu, i ten počítač v loznici, který je samozřejmě vypnutý v noci. Ale občas malá odpoledne usne i v loznici se zapnutým pc. Další věc je náš život s přítelem, sex, aby nám to ten malý byt nenarušoval.. Nějak si nevím rady, jak to uspořádat. Žil někdo také takto? Samozřejmě hledáme větší bydlení, konkrétně dům u Prahy, ale není to moc lehké, pokud nemáme k dispozici 10 milionů.

Já bych předně necpala do minibytu ještě návštěvu. S miminkem se tam vyžít dá. Moc nepotřebuje. Ale a takovým tříleťákem už si to představit moc nedokážu. Takže šetřete a možná se na něco většího časem zmůžete. Počítač nevadí, když nesvítí celou noc. Snad jste hodně s miminem venku, když pracuje, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
23.9.20 07:02
@Anonymní píše:

Zila jsem s miminkem a manzelem na koleji, zadna kuchyn, spolecne zachody a sprcha, v noci randal, muzika, parby pocitace v ty jedny mistnosti kde jsme vsichni spali byly dva, pres noc rendrovaly a pocitaly, nic se nevypinalo. Synovi je ted 17, uplne zdravy a uplne normalni…
S mimi muzes byt kdekoli, jsou nenarocna a spokojena, kdyz maji rodiace a lasku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
23.9.20 07:05

Ten počítač by mě tak neštval, spíš celková snížená kvalita života. Moc nechápu, že musíte hledat hned dům. Žije se tady a teď, když budete stále myslet na to, že chcete dům, shnijete v přítomnosti v 1+1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
23.9.20 07:20

Zajímavý skok z minibytecku do domu u Prahy… Nemyslim si, že by se nedalo najít něco většího. Každopádně k tvoji otázce. Úplně normálně. Pokud ti vadí, že dítě spí u zapnuteho počítače, tak počítač přestěhujte do kuchyně. Pokud to nejde kvůli práci, tak choď přes denní spaní ven. Věř mi, že s miminkem je tohle ještě hodně v pohodě. Ať začne lozit a chodit, nastane teprve mazec :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3144
23.9.20 07:23

První tři měsíce života staršího syna jsme žili u našich v mém dětském pokoji. PC měl přítel taky občas večer zapnutý nebo jsme koukali na filmy. Intimní život prcek prospal. My se teda mírnili, protože za zdí mají ložnici mí rodiče. Nevidím v tom problém, dítě bude v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3196
23.9.20 07:27

Podle mne to máte špatně uspořádané - i v minibytě je potřeba zachovat „denní a noční“ část.. takže v ložnici nemá být PC, tu bych nechala na spaní a odpočinek,
PC se stolíkem patří do té obytné kuchyně, i za cenu, že místo gauče, jehož význam u vás moc nechápu, bych koupila rozkládací křeslo, které zabere ani ne poloviční prostor, ale dá se z něj v případě potřeby obratem vytvořit lůžko.. lepší je ale řešit tohle rozkládací sedačkou, kterou přes den užíváte běžným způsobem a v případě návštěvy rozložíte, tím pádem můžeš gauč rovnou prodat, zabírá vám tam naprosto nesmyslně strašně moc místa, uvidíš, jak se vám uleví - i prostoru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1403
23.9.20 07:30

Ja teda nechapu ten dum u Prahy. To si dnes muze dovolit jen nekdo s vylozene vysokymi prijmy, coz rodina, kde je jeden prijem nejspis jen rodicak nebude. My a dalsich x lidi v Praze mame rodinu v byte 3nebo4kk a zijem dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
23.9.20 07:31
@BaMaK píše:
Zajímavý skok z minibytecku do domu u Prahy… Nemyslim si, že by se nedalo najít něco většího. Každopádně k tvoji otázce. Úplně normálně. Pokud ti vadí, že dítě spí u zapnuteho počítače, tak počítač přestěhujte do kuchyně. Pokud to nejde kvůli práci, tak choď přes denní spaní ven. Věř mi, že s miminkem je tohle ještě hodně v pohodě. Ať začne lozit a chodit, nastane teprve mazec :lol:

My to tak taky měli za studií jsem si pořídila 1+kk a pak se pristehoval přítel. Žili jsme tam tak 5 let. Pak jsme koupili dum, protože jsme chtěli rodinu.
Ono se sehnat dá, ale musí se pomoct hypotekou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
23.9.20 07:47

Nechápu, čemu vadí ten pc při denním spánku? Miminko na denní spánek nepotřebuje tmu a ticho, naopak jsem četla, že je dobré ten denní a noční spánek rozlišit a při denním zachovat normální level „hluku“ i světla, ne že bys měla trénovat hru ns bicí, ale já normálně pustila pračku, měla zaplou tv na normální hlasitost…

Jinak jak to dělat, no jak vám to vyhovuje. Sex můžete mít v obýváku? Nebo pořídit třeba cestovní postýlky a dítě dát přes den spát tam? Když přítel pracuje z domu :lol:

Jinak bych z toho špatná nebyla. Já sice s miminkem měla 3+kk, ale v podstatě když dítě nespí od miminka v pokojíčku, ale postýlky je v ložnici, řeší lidi podobné věci i ve větších bytech. Je tam teda navíc ten obyvak, ale to vy můžete mít v kuchyni, když je větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3583
23.9.20 07:56

Mačkáte se v 1+1 a hledáte dům u Prahy. Zdá se mi to, nebo je to zase další trollovina? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13750
23.9.20 08:14

Žili jsme v 1kk (40m) se dvěma dětma (do věku 2 a 5), měli jsme i ten pracovní kout s počítačem a naprosto nebyl problém, bylo to jedno z nejhezčích období v našem životě ;) Tebe moc nechápu-co konkrétně ti vadí na počítači? Lednice nebo mikrovlnka ti nevadí? :think: Se sexem je problém proč? Máte dvě místnosti a mimino :nevim:
Koukám, že dům u Prahy jsi smazala, není se čemu divit, i těch 10 mega je skoro málo, pokud tedy nechcete nějaký ke kompletní rekonstruci :mavam: Pokud byste měli na základ hypo na takový barák (2 míče alespoň), tak nechápu, proč byste dočasně nemohli jít do většího nájmu, pokud vám to tak trhá žíly. Dost ale pochybuju, že jsou vaše úspory a aktuální příjmy takové, abyste si mohli dovolit i poloviční hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
23.9.20 08:38

Myslím že ve dvou istbostech se dá žít uplne v pohodě. Dneska lidi jsou co se týče prostoru nenazrani, my zili5s ctyrclenou rodinu v 2+1a úplně v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama