Jak zjistí ženatý muž, že je přitažlivý?

65
1.10.20 12:11

Jak zjistí ženatý muž, že je přitažlivý?

Pokud je muž štastně ženatý, je v pořádku chtít vědět, jak je na tom s přitažlivostí? Aniž by se chtěl pouštět do nějakých dobrodružství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
1.10.20 12:13

Je, ať si epipi tvrdí cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
1.10.20 12:14

Je to v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18867
1.10.20 12:15

Proc ne? I šťastně zadana zenska rada slysi, ze je přitažlivá, i kdyz nema zadne vedlejsi umysly :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.10.20 12:20
@BukvickaMalicka píše:
Je, ať si epipi tvrdí cokoliv.
Řekl bych že je to téma, kterým se zaobírá většina mužů, ať už jsou nebo nejsou štastně ženatí. Problém je, jak to zjistit a přitom si nepřipadat jako blbec. Tipuju, že většina žen by řekla, co vlastně řeším, vždyť je to tak jednoduché:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
1.10.20 12:22

Je to legitimní. Zeptej se přece manželky na názor :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26677
1.10.20 12:23

Co mas v planu? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5238
1.10.20 12:24
@PaníKadrnožková píše:
Co mas v planu? ;)

Neni prilis uspesny na seznamce a to je pritom tak stastne zenaty ;). Ty zensky uz nevi, co by roupama. Takhle mu snizovat sebevedomi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
1.10.20 12:26
@Lyonelll píše: Řekl bych že je to téma, kterým se zaobírá většina mužů, ať už jsou nebo nejsou štastně ženatí. Problém je, jak to zjistit a přitom si nepřipadat jako blbec. Tipuju, že většina žen by řekla, co vlastně řeším, vždyť je to tak jednoduché:)

Prostě filtrovat s cizíma ženama. A neřešit domácí reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.10.20 12:28
@Kriss Tina píše:
Proc ne? I šťastně zadana zenska rada slysi, ze je přitažlivá, i kdyz nema zadne vedlejsi umysly :nevim:

To rád syším, ale u vás žen to jde jaksi samospádem, aniž byste se nějak snažily:) Já jsem zase z reakcí žen tak trochu zmatený. Někdy mám pocit, že ano, ale většinou si připadám neviditelný nebo že je na mě něco divného. Kolikrát mám pocit že se na mě dívají víc chlapi než ženy:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
1.10.20 12:29
@BukvickaMalicka píše:
Prostě filtrovat s cizíma ženama. A neřešit domácí reakci.

Filtrovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
1.10.20 12:29

@Lyonelll Být obdivován, mít lásku, pozornost, úctu atd. ostatních je asi každému přirozené.
Záleží ale na formě. Pokud někde vystavíš např. své nahé tělo na k tomu určených stránkách, není to asi úplně vhodná forma (alespoň dle mého vkusu).
Pokud se na to budeš ptát kamarádek (či kamarádů :-) ), je to také trochu zvláštní. Řekl bych, že pokud prostě budeš normálně konverzovat s lidmi opačného pohlaví a oni ti v rámci debaty něco pro tebe lichotivého sdělí (Jé, vy vypadáte mladě, hádala bych vám míň… nebo Ta modrá košile Vám sluší atd.) tak je to asi nejlepší, protože to ti lidé učiní sami od sebe a proto to má největší váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.10.20 12:32
@sahrazad1 píše:
Je to legitimní. Zeptej se přece manželky na názor :jazyk:

Ona mi tvrdí, že hodně, ale slyšel jsem to víceméně jen od ní. Samozřejmě má její názor největší váhu, ale je to objektivní? Natolik, abyste tomu uvěřili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18867
1.10.20 12:33
@Lyonelll píše:
To rád syším, ale u vás žen to jde jaksi samospádem, aniž byste se nějak snažily:) Já jsem zase z reakcí žen tak trochu zmatený. Někdy mám pocit, že ano, ale většinou si připadám neviditelný nebo že je na mě něco divného. Kolikrát mám pocit že se na mě dívají víc chlapi než ženy:(

Musis se nekoho zeptat narovinu :mrgreen: za mnou treba prisel kamaradky muž, prej at mu reknu popravde na nej svuj nazor :mrgreen: od partnerky ze to neni objektivní a ja sem takova kolikrat az moc uprimna :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
1.10.20 12:34
@Januška1912 píše:
Filtrovat?

No, zásadně jen s filtrem… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek