Jak zjistím číslo PayPal účtu?

555_Zuzana_555
1.6.16 07:36

Jak zjistím číslo PayPal účtu?

Zdravím,

poradí mi někdo prosím, kde po přihlášení zjistím číslo PayPal účtu? Založila jsem ho teprve včera a nějak se s tím nemůžu domluvit :nevim:

Děkuji za každou odpověď. :)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1335
1.6.16 07:55

@555_Zuzana555
Já si ted´ nejsem jistá, jestli neřeknu blbost - ale PayPal účet nemá číslo, myslím - identifikace je přes email.. adresu…
Mám PayPal roky a nikdy jsem o žádným svým čísle neslyšela - ani jsem ho nepotřeboval… :think: Posílá se právě přes tu emailovou adresu. Což je celej fór PayPalu - že nikdo nezná tvý číslo, a tudíž je to bezpečný… Myslím :think: Snad neříkám blbost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555_Zuzana_555
1.6.16 08:55

@Petrušačka No právě jeden pán mi má poslat peníze a chce, abych mu poslala číslo toho PayPal účtu, ale nikde ho nemůžu najít :lol: Taky jsem myslela, že tam žádné číslo účtu není, ale pán je zřejmě jiného názoru :mrgreen: Budu se ho muset přeptat, děkuji za reakci :)

• Citovat
  • Upravit
11240
1.6.16 10:05
@555_Zuzana555 píše:
@Petrušačka No právě jeden pán mi má poslat peníze a chce, abych mu poslala číslo toho PayPal účtu, ale nikde ho nemůžu najít :lol: Taky jsem myslela, že tam žádné číslo účtu není, ale pán je zřejmě jiného názoru :mrgreen: Budu se ho muset přeptat, děkuji za reakci :)

Dej pozor, aby ten pan nechtel číslo Tvého konta. Nedávej mu žádné číslo! Pokud Ty a on používáte Pay Pal, děje se to automaticky z konta na konto. Jenom musí nalogovat na Pay PAL „sluzbu“. Nezapomeň, ŽÁDNÉ ČÍSLO KONTA!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555_Zuzana_555
1.6.16 10:08

@stock Dobře, moc děkuji za upozornění! :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie