Jak zjistím, kde je vnuk?

Anonymní
26.7.20 19:54

Jak zjistím, kde je vnuk ?

Mám problém. Vnuk 12 let byl odebrán synovi a snaše, údajně mu nedávali najíst a nestarali se o něho. Mohu zjistit, kde vnuk je. Syn mi to odmítá sdělit. :think:
Jít na sociálku? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3325
26.7.20 20:11

To jsi jako babička neviděla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13668
26.7.20 20:12

Ano, ozvi se na nejbližší OSPOD. Tedy nejbližší vnukovu původnímu bydlišti. Asi bych tam na tvém místě zítra ráno zavolala a domluvila si schůzku s tou pracovnicí, která to řeší, to by ti po telefonu mohl říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 20:14
@Ou píše:
Ano, ozvi se na nejbližší OSPOD. Tedy nejbližší vnukovu původnímu bydlišti. Asi bych tam na tvém místě zítra ráno zavolala a domluvila si schůzku s tou pracovnicí, která to řeší.

děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.20 20:18
@mackA159 píše:
To jsi jako babička neviděla?

bohužel ne, nestýkáme se často.

• Nahlásit
  • Citovat
51062
26.7.20 20:22
@Anonymní píše:
bohužel ne, nestýkáme se často.
:? každopádně to muselo být dost závažné. Jinak dítě nechávají v rodině když je to jen trochu možné. asi by tě jako příbuznou sami brzo kontaktovali. Chce to řešit kde bydlel tak tam by měli říct o co šlo a kde kluk vlastně je.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
26.7.20 20:24

Jak pise @Ou zeptej se na prislusnem OSPODu a doptej se, co udelat, abys ho mohla mit u sebe. Chudak kluk :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.20 20:33

@Markéta80 nevím, že snacha neumí vařit jsem věděla. Ale to snad není důvod. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.20 20:36

Syn pracuje a snacha má invalidní důchod, peníze by neměly být problém. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
51062
26.7.20 20:43
@Anonymní píše:
@Markéta80 nevím, že snacha neumí vařit jsem věděla. Ale to snad není důvod. :think:

to fakt ne. Tam musel být větší průser. I když je to v rodině blbý tak tam dítě nechají s kontrolou. hlavně at zjistíš kde je a jak dlouho :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.20 11:32

Paní ze sociálky mi řekla, že vnuk je v Klokánku. Máme přijet, tak jedeme, až přijde dcera z práce, kolem půl třetí.

• Nahlásit
  • Citovat
11148
27.7.20 12:31
@Anonymní píše:
Paní ze sociálky mi řekla, že vnuk je v Klokánku. Máme přijet, tak jedeme, až přijde dcera z práce, kolem půl třetí.

Snad se dozvite, co se s nim delo, kdyz ho rodicum. museli odebrat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.7.20 16:32
@cecetka píše:
Snad se dozvite, co se s nim delo, kdyz ho rodicum. museli odebrat :?

nedávali mu jíst a bili ho, nekupovali oblečení. Je toho víc. :think: Oni jsou snad rádi, že se ho zbavili. :think: Dozvěděla jsem se, že snacha má 17 letého syna v DD. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
27522
27.7.20 17:57
@Anonymní píše:
nedávali mu jíst a bili ho, nekupovali oblečení. Je toho víc. :think: Oni jsou snad rádi, že se ho zbavili. :think: Dozvěděla jsem se, že snacha má 17 letého syna v DD. :think:

To je hrůza, chudák kluk, vzala bych si ho k sobě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
27.7.20 19:32
@Anonymní píše:
nedávali mu jíst a bili ho, nekupovali oblečení. Je toho víc. :think: Oni jsou snad rádi, že se ho zbavili. :think: Dozvěděla jsem se, že snacha má 17 letého syna v DD. :think:

Neco je ve vasi rodine spatne, kdyz nevis, co se deje u syna doma :nevim:

Co ted bude dal? Mate s vnukem vubec vybudovany nejaky vztah, abyste si ho vzali k vam domu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama