Jak zjistím, pod jakou socku spadám?

Anonymní
20.5.20 10:48

Jak zjistím, pod jakou socku spadám?

Dobrý den,

mám takovou otázku, bohužel se nedokážu už nějakou dobu dovolat na socku, tak se ptám tady. Moje trvale bydliště je vzdálené od místa, kde bydlím s přítelem 200km, jsem na rizikovem a na sociálce mám uvedeno, že kontrola má chodit tam, kde bydlím s přítelem, spadam tedy pod socialku s trvalým bydlištěm, tam kde jsem pracovala, nebo tam, kde mám uvedenou adresu na případné kontroly? Děkuji, jde mi o to, ať pak nemusím lítat 200km daleko, protože bych na to neměla ani vyhrazeny čas, vycházky mám 6 hodin.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1263
20.5.20 10:52

Jakou adresu si uvedla u Dr když Ti vypisoval neschopenku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.20 10:56

@Oliverka28 Prva mně tam dal to trvale bydliště, potom, co jsem si toho všimla, tak jsme to změnili na bydliště, kde jsem s přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
20.5.20 10:58

Tak by jsi mela byt hlášena tam kde bydliš s přítelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.5.20 11:08

@Oliverka28 moooooc díky za odpověď. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
20.5.20 13:43
@Anonymní píše:
Dobrý den,mám takovou otázku, bohužel se nedokážu už nějakou dobu dovolat na socku, tak se ptám tady. Moje trvale bydliště je vzdálené od místa, kde bydlím s přítelem 200km, jsem na rizikovem a na sociálce mám uvedeno, že kontrola má chodit tam, kde bydlím s přítelem, spadam tedy pod socialku s trvalým bydlištěm, tam kde jsem pracovala, nebo tam, kde mám uvedenou adresu na případné kontroly? Děkuji, jde mi o to, ať pak nemusím lítat 200km daleko, protože bych na to neměla ani vyhrazeny čas, vycházky mám 6 hodin.

A proč potřebuješ jít osobně na sociálku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat