Jak zjistím, zda mají zubaři otevřenou ordinaci?

Anonymní
14.4.20 18:32

Jak zjistím, zda mají zubaři otevřenou ordinaci?

Prosím radu. Hrozně mě bolí zub. Nepomáhají ani léky. Jenže moje zubařka přestala kvůli koroně ordinovat. Pohotovost je až v pátek. Kam zajít? Vydržet se to nedá. Zub mám otevřený- ještě před karanténou mi zubařka vrtala kaz na horní levé šestce. Dala mi tam nějakou provizorní plomby nebo vložku, s tím, že mě objednala na další termín, který se neuskutečnil, protože korona. Výplň zubu vypadla a já trpím. Díra je to fakt obrovská. V zubu občas škube, občas pomůže zuby stisknout, ale tím si nepomůžu. Kam teď můžu jít? Kde mě vezmou? Shánět zubaře v okolí, který mě ošetři? Je vůbec nějaká ordinace otevřená? Budu za ošetření něco platit? (Ve memstě máme jen jedno zubní centrum, které je ale soukromé.) Nevím, jestli do pátku vydržim, to si ten zub dřív vyrazím ven.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
14.4.20 18:38

Najít v okolí zubaře a ráno volat a volat a poprosit.. Jiná možnost bohužel není.. Pokud jsi pojištěná, nic platit nebudeš. Maximálně 90kč jako pohotovost a případně plombu když budeš chtít bílou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16715
14.4.20 18:38

Jak my na internetu můžeme vědět, kam Ty máš zajít? Copak máme krišťálovou kouli, abychom věděli, kdo kde po republice ordinuje? 8o 8o

Buď si počkej na pohotovost nebo si obvolej každou jednotlivou zubní ordinaci ve svém okolí, abys zjistila, zda ordinuje a zda Tě vezmou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
14.4.20 19:04

A město? Nebo alespon kraj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
14.4.20 19:05

Kup si peroxid a vyplachuj, melo by to na chvili pomoct. A fakt obvolavej a skemrej. Nebo si dojed do Motola, tam je pohotovost kazdej den..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
14.4.20 19:07

V Pardubicich jsou kazdy den, tak to zkus tam. Předpokládám, ze Praha a Brno a Ostravana tom budou podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:10

Ústeckém kraj okres most

• Citovat
  • Nahlásit
8330
14.4.20 19:11

A v Usti pohotovost neni? Mas zanet nervu, to chce vycistit no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
14.4.20 19:13

Hele co jsem nasla: BÍLINA

adresa: Hornická nemocnice s poliklinikou, Bílina, 2. patro
kontakt: 417 777 411
ordinační hodiny: úterý - pátek 16:00 - 20:00, sobota, neděle a svátky 9:00 - 17:00, neděle případne dle vypsaných termínů zde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
14.4.20 19:14

Jeste bys to i dneska stihla tam doject. To mas kousek do Biliny, jezdi tam i vlak, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
14.4.20 19:17

My bohužel opravdu nemůžeme vědět jak za co budeš platit a kde kdo ordinuje :nevim: Vyhledej si veškeré zubaře ve svém okolí a všechny obvolej, případně bohužel jedině vydržet na tu pohotovost, tam u vás není případná pohotovost denně, nebo jak to nazvat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 19:30

@Tarjei Dekuju, zítra tam zavolám ♥️

• Citovat
  • Nahlásit
1746
14.4.20 19:34

V Bílině je teď pohotovost jenom o víkendy. Doporučuju obvolat různé soukromé ordinace nebo si holt dojet na pohotovost do Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330

Za malo. Zkus to jeste ted, jestli vubec fungujou, at vis a kdyby ne at neztracis cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330

@dickys jo ahaaaa..ja to nasla na netu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu