Jak zjistím, zda nás někdo proklel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 10:20
Jak zjistím, zda nás někdo proklel?

Dobrý den, raději píšu anonymně, aby si mě někdo nespojil s nickem.
Dá se zjistit, jestli nás někdo proklel? Od podzimu se nám všechno s.ere. Šikana syna ve škole, moje deprese, po novém roce celá rodina komplet marod, hrabali jsme se z toho měsíc. A teď zas všichni marod.
Napadlo mi, že nám může někdo závidět. Máme menší domek se zahradou, řekla bych ideální manželství a dvě krásné děti. Už jsem ze všeho vyčerpaná, tak možná vymýšlím nesmysly :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fíková
Kelišová 5932 příspěvků 06.04.19 10:21

Možná? Žádná prokletí neexistují.

Proto02
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 06.04.19 10:24
@Anonymní píše:
Dá se zjistit, jestli nás někdo proklel? Od podzimu se nám všechno s.ere. Šikana syna ve škole, moje deprese, po novém roce celá rodina komplet marod, hrabali jsme se z toho měsíc. A teď zas všichni marod.
Napadlo mi, že nám může někdo závidět. Máme menší domek se zahradou, řekla bych ideální manželství a dvě krásné děti. Už jsem ze všeho vyčerpaná, tak možná vymýšlím nesmysly :,(

Nemá smysl vědět, kdo to byl a proč to udělal. Pokud se tak stalo a nebo si to ty myslíš že se tak stalo, obrať se na duchovního, řekni mu to. On to pak „zařídí“. Pokud bys to chtěla řešit ty s nějakým osobním cílem vůči někomu, akorát si ublížíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 10:25

Tohle znám. Jak se říká, když se něco se.e, tak se to se.e. Já mám takové poslední 3 roky. Profesní neúspěch, jedno dítě maturovalo na druhý pokus, skončilo s VŠ, druhé zdravotní problémy. Matka rakovina, já 2 měsíce poté nález také, naštěstí nezhoubný a zemřela mi jedna z nejlepších kamarádek. Jediná, které jsem mohla říct úplně všechno. Ale snažím se z toho vyhrabat, jednou zas musí být líp. :mavam:

Meily
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 06.04.19 10:34

Ale jo existuje prokletí :cert: Zkus napravit karmu, třeba si (nevědomky, nebo jsi to nemyslela zle) ublížila a ten tě proklel. Ale pídit se kdo to byl nemá smysl. Radši udělej pár dobrých věcí, vyčisti vzduch u vás doma, zapal svíčku a snad se vše zase zlepší.

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 06.04.19 10:35

Na pos. aneho i hajzlík spadne… :lol:
Vše neni jen zalité sluncem, lidé bývají nemocní, děti jsou na sebe zlé apod. Neviděla bych za tím prokletí jen blbe období.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 10:36
@Proto02 píše:
Nemá smysl vědět, kdo to byl a proč to udělal. Pokud se tak stalo a nebo si to ty myslíš že se tak stalo, obrať se na duchovního, řekni mu to. On to pak „zařídí“. Pokud bys to chtěla řešit ty s nějakým osobním cílem vůči někomu, akorát si ublížíš.

Máš osobní zkušenost? Já neříkám, že mě někdo proklel, ale potřebuji asi očistit. Nevím, jak to lépe nazvat. Jak poznám, na kterého duchovního se mám obrátit?

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48550 příspěvků 06.04.19 10:42

Take si myslim ze me nekdo proklel.Vim i kdo..par typu jak se odllejt sem dostala..ale zatim se toho bojim.jestli chces napis mi..

Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 06.04.19 10:46
@Anonymní píše:
Napadlo mi, že nám může někdo závidět. Máme menší domek se zahradou, řekla bych ideální manželství a dvě krásné děti. Už jsem ze všeho vyčerpaná, tak možná vymýšlím nesmysly :,(

Nikdo vás neproklel. Jen se vám to hromadí. Stav na tom, že máte hezké bydlení, děti a hezký vztah. Jednou jsi dole, jednou nahoře. Posilujte imunitu, buďte hodně venku. Bude už teplo, zlepší se to. Na deprese dobrého psychiatra.

Proto02
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 06.04.19 10:50
@Anonymní píše:
Máš osobní zkušenost? Já neříkám, že mě někdo proklel, ale potřebuji asi očistit. Nevím, jak to lépe nazvat. Jak poznám, na kterého duchovního se mám obrátit?

Osobní zkušenost mám. Není to tak, že by mě někdo proklel, ale měl ke mě neustálý tok myšlenek ne v dobrém. To se odrazilo na dění okolo mě. Obrátit se na blízkého faráře, možná navštiv nějakou mši v blízkém okolí, požádej o pomoc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 10:56

Možná je to opravdu jen blbé období, doufám v to. Jak můžu sama vyčistit dům? Četla jsem o soli do rohů, máte někdo zkušenost? Nebo jak se to dělá pomocí svíčky? Dekuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:00
@Anonymní píše:
Možná je to opravdu jen blbé období, doufám v to. Jak můžu sama vyčistit dům? Četla jsem o soli do rohů, máte někdo zkušenost? Nebo jak se to dělá pomocí svíčky? Dekuju.

Minulý týden jsem si dala sůl himalájskou do všech rohů v bytě. Doporučuje se mořská. Tu jsem neměla. Cítila jsem, že je to lepší, že vyčistila prostor.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33826 příspěvků 06.04.19 11:02

mě proklela uživatelka epipi :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:02
@Proto02 píše:
Osobní zkušenost mám. Není to tak, že by mě někdo proklel, ale měl ke mě neustálý tok myšlenek ne v dobrém. To se odrazilo na dění okolo mě. Obrátit se na blízkého faráře, možná navštiv nějakou mši v blízkém okolí, požádej o pomoc.

Pomohl Ti tedy farář? Já jsem se zase scházela s člověkem, který ze mě vysál skoro veškerou energii. Dobře, zajdu v pondělí na mši svatou. Chystám se už dlouho, ale teď už není zbytí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:07
@Anonymní píše:

Ahoj, jsem katolička a na prokletí věřím. Mám něco podobného za sebou. Jedinou možností je vyhnat zlo ze svého nitra. prokletí se váže na mikrozbytky zla, které máme v sobě všichni, jsme jenom lidi. Jediné co pomáhá, je aktivně to zlo vyplavovat, tzn. uvědomit si, jestli jsi neměla nějaké na někoho zlé myšlenky, zlá slova. Pomáhej ostatním, zavolej známým, zeptej se jich, jestli nepotřebují s něčím pomoct, dodávej sílu a podporu okolí. Věř, že to bude dobré, skutečně bude, slibuju Ti to.
Mohla bys říct, že se mi to mluví, ale sama mám jedno z nejtěžších období svého života, taky věřím, že bude líp.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama