Reklama

Jak zjistím, že jde sedačka upevnit v protisměru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niskey
Kecalka 269 příspěvků 12.10.18 12:57
Jak zjistím že jde sedačka upevnit v protisměru

Dobrý den, pro první dceru jsem dostala sedačku už starší tak že žádnej novej model 4 roky zpet. Zajímalo by mě jak zjistím jestli jde upevnit v protisměru? Děkuji za rady

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3105 příspěvků 12.10.18 12:59

Sedačku vyfoťte, takhle se to nedá říct

niskey
Kecalka 269 příspěvků 12.10.18 12:59

Je to maxi-cosi 9-18kg

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 12.10.18 12:59

Na kazde sedacce jsou bezpecnostni nalepky s pokyny-obrazky. Predpokladam ale, ze se ptas na sedacku vajicko. Ty se prioritne upevnuji v protismeru.

niskey
Kecalka 269 příspěvků 12.10.18 13:00

Nevim jak vložit foto ????

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 12.10.18 13:00
@niskey píše:
Je to maxi-cosi 9-18kg

Takze uz pro vetsi dite? Ty se upevnuji ve smeru jizdy.

niskey
Kecalka 269 příspěvků 12.10.18 13:01

Nebe není to vajíčko

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 12.10.18 13:02

Tak určitě je na té sedačce nějaké nálepka s názvem, stačí to projet internetem.

Pochybuju, že sedačka 9-18 se dá jen tak dát v protisměru.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 13:05

Pokudvíš typ sedačky tak si stačí najít na youtube istruktážní video.

malytlustyhroch
Kecalka 482 příspěvků 12.10.18 13:09
@cecetka píše:
Takze uz pro vetsi dite? Ty se upevnuji ve smeru jizdy.

I nektere vetsi nez vajicko se daji upevnit proti smeru jizdy doporucuje se to do cca 18 mesicu.

Verunecka289
Závislačka 3328 příspěvků 12.10.18 13:09

Sice to není odpověď na otázku, ale vážně chceš vozit dítě v tak starý sedačce? 8o já co mám autosedačku 9-18, tak výrobce udává životnost, nebo jak to napsat, 4 roky!!

Limi123
Závislačka 3293 příspěvků 12.10.18 13:14
@Verunecka289 píše:
Sice to není odpověď na otázku, ale vážně chceš vozit dítě v tak starý sedačce? 8o já co mám autosedačku 9-18, tak výrobce udává životnost, nebo jak to napsat, 4 roky!!

Presne, pokud bych na tom nebyla extra spatne, tak sedacku urcite novou.

Na boku te sedacky budou obrazky, jak ji upevnit.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 13:15
@Verunecka289 píše:

To je nesmysl. Někteří výrobci tohle uvádí, aby nutili zákazníky kupovat nové sedačky. Je to ovšem tak, že veškeré materiály na sedačce musí mít životnost minimálně dvojnásobek doby, po kterou je jejich užívání určeno. Nenechávej se zblbnout.

alifie
Extra třída :D 12590 příspěvků 12.10.18 13:29
@Janli píše:
To je nesmysl. Někteří výrobci tohle uvádí, aby nutili zákazníky kupovat nové sedačky. Je to ovšem tak, že veškeré materiály na sedačce musí mít životnost minimálně dvojnásobek doby, po kterou je jejich užívání určeno. Nenechávej se zblbnout.

Taky si myslím, ovšem když o tom tak přemýšlím, tak my jsme sedačku 9-18 používali nějakých sedm let, takže použitou starou bych brala jen na skladování u babičky - pro případný nouzový přesun. Pro pravidelné ježdění bych raději koupila novou. :think:

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 12.10.18 13:38

@alifie vezmi si, že podle té vyhlášky musí sedačka 15-36kg mít životnost cca 18let. A ostatní kategorie sedaček se nedělají z horších materiálů. Zrovna tohle ošidit by mělo pro výrobce fatální následky. Takže klidně koupím novou sedačku a pak ji budu osm let používat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >