Jak zjistit heslo na mobil u mé dcery

2
12.3.21 11:17

Jak zjistit heslo na mobil u mě dcery

Dobrý den, mám takový problém… Moje dcera (10 let) má nějaké tajné informace v mobilu asi nějaké kontakty nebo nevím… Změnila si heslo a já se jí tam nemohu dostat… Když jí řeknu ať ho otevře buď se zamkne v pokoji a ječí nebo si tam všechno tajné smaže.. Zjistila jsem že si píše s nejakym klukem kterému je údajně 10 let ale nemyslím si to.. Tráví s rodinou čím dál méně času a navíc se bojím že se jí něco stane… Už mu poslala i její foto.. Prosím potrebuju poradit jak zjistit její heslo.. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3511
12.3.21 11:19

Nezjišťovala bych heslo, ale zabavila mobil do doby, než mi ho sama řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
12.3.21 11:20

Jestli ti ho neřekne, tak nijak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
12.3.21 11:25

Zabavila bych telefon. Vše kde se může dostat na internet taky, aby zprávy nesmazala. Věci bych nevrátila dokud mi heslo sama neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
12.3.21 11:25

@Nelaaa098 https://www.svetandroida.cz/…k-obrazovky/
Zkuste nějak podle těch kroků nebo na YouTube či goglu zkusit zadat jak zjistit heslo :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
12.3.21 11:26

Nijak, pokud ti ho sama neřekne. Vzala bych jí ho. V tomto věku by jste měli mít přehled co na telefonu dělá. Chtělo by to nějaké zabezpečení. Jo, a taky s ní mluvit o nástrahách internetu. Ono to fakt dneska není úplná sranda viz. dokument V síti. Bohužel jste to na samém začátku podcenili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
12.3.21 11:28

Trošku nechápu? Mám skoro stejně starou dceru a já ji určuji, kdy a jak dlouho může být na mobilu. Než jsem ji mobil koupila, tak jsem nastavila jasné pravidla.
Sociální sítě nemá a dlouho mít nebude.
Může si s kamoškama volat přes teemsy v době distanční výuky. Na mobilu má také heslo, které si vymyslela a hned řekla.
Musíš mít přehled s kým si dcera píše přeci. Viděla jsi film v síti??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
12.3.21 11:28

@Lychee13 souhlasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.3.21 11:29

@Tyna25111 jenže to je v téhle době problém když je distanční výuka.. Počítač jí zabavit nemůžu a přes mobil posílá úkoly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
12.3.21 11:30

@Nelaaa098 co zkusit dát jí mobil jen na úkoly a hodiny a být někde poblíž a pak ji ten mobil vzít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
12.3.21 11:31

Vzala bych jí telefon, dokud by mi neřekla heslo. Určitě bych jí pravidelně mobil kontrolovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
12.3.21 11:31
@Nelaaa098 píše:
@Tyna25111 jenže to je v téhle době problém když je distanční výuka.. Počítač jí zabavit nemůžu a přes mobil posílá úkoly

A přes co si dcera může psát s nějakým klukem, kterému podle tebe je víc než 10?
Má Facebooku, Messenger, WhatsApp???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
594
12.3.21 11:33
@Nelaaa098 píše:
@Tyna25111 jenže to je v téhle době problém když je distanční výuka.. Počítač jí zabavit nemůžu a přes mobil posílá úkoly

Pc a mobil má mít zabezpečený přes rodičovský účet. Předpokládám, že jste s dcerou doma, když má deset let, ne? Pokud ano, ať fotí vašim telefonem. Vůbec nechápu, že s děckem o tomto diskutujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
12.3.21 11:35

No a normálně si s ní promluvit nejde? Počkala bych na klidnou chvilku a s dcerou probrala, že se o ní bojíš, že psát si s někým z internetu je moc nebezpečné, že údajný 10 letý kamarád může být 40letý chlap. Popovídat si s ní, co se stalo jiným holčičkám, pustit dokument v síti. Neříkej mi, že by to nepochopila. Naučit pravidla bezpečného chování - jak na internetu, tak venku, že se nesmí sejít s někým, koho zná jen přes net. Když by chtěla moc, musí vzít s sebou tebe nebo aspoň 2 kamarádky. atd atd. proč jí hned lézt do mobilu?
Ať tě ujistí, že jí nic nehrozí… ona nechápe, proč jsi tak agresivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
12.3.21 11:39
Ať tě ujistí, že jí nic nehrozí…

Tak to desetileta opravdu jeste neni schopna posoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat