Jak zjistit heslo na wifi?

319
13.3.21 13:30

jak zjistit heslo na wifi?

Ahoj mám dotaz. Chci si pořídit notebook mám ho už domluvený. Problém je, že neznám heslo na wifi. Jsem na wifi na telefonu mám samsung galaxy J3 a ten si to heslo pamatuje. Bohuzel nevim jak ho zobrazit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3778
13.3.21 13:34

No a máš někde router nebo jsi připojená někde načerno? Většinou bývá heslo nalepený zezadu nebo dole přímo na routeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
13.3.21 13:35
@Azeretereza píše:
No a máš někde router nebo jsi připojená někde načerno? Většinou bývá heslo nalepený zezadu nebo dole přímo na routeru.

router mam ale majitelka to heslo zmenila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
13.3.21 13:39

A ty nemuzes majitelku o to heslo pozadat? Jinak ho nezjistis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
13.3.21 13:39
@Marki1985 píše:

Predpokladam, ze nejjednodussi bude se zeptat majitelky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
13.3.21 13:40
@carsin píše:
Predpokladam, ze nejjednodussi bude se zeptat majitelky :mrgreen:

otazka je jestli si ho jeste pamatuje😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
13.3.21 13:41

Jsem byla přesvědčená, že někde na mobilu bude možnost si normálně při přihlašování heslo zobrazit, ale na Androidu ji tam překvapivě nemám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
13.3.21 13:41
@Marki1985 píše:

Aha, v tom případě se jí buď zeptat, anebo jestli ten router používáš jen ty, tak ho v administraci změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3778
13.3.21 13:42
@MrsNorris píše:
Jsem byla přesvědčená, že někde na mobilu bude možnost si normálně při přihlašování heslo zobrazit, ale na Androidu ji tam překvapivě nemám :think:

Taky jsem si to myslela, ještě jsem i teď koukala, a nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31348
13.3.21 13:43
@Marki1985 píše:

Podle mě půjde připojit se přes kabel bez hesla, aspon u nás doma to jde.

Pak by šlo uvést router do továrního nastavení a zadat to původní číslo, co má na sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
13.3.21 13:44
@Marki1985 píše:
otazka je jestli si ho jeste pamatuje😂 😂

Jestli si ho nepamatuje, tak to bude moct vyresit s operatorem… v telefonu si bys k tomu mela mit qr kod, ale ten asi do notebooku nenactes..nebo mozna to nejak jde, ale zalezi na typu nejspis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
13.3.21 13:46
@free333 píše:
Podle mě půjde připojit se přes kabel bez hesla, aspon u nás doma to jde.Pak by šlo uvést router do továrního nastavení a zadat to původní číslo, co má na sobě.

tak asi pockam az budu mit notas a uvidim co bude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
13.3.21 13:52

Určitě by mělo jít napíchnout notebook z routeru přes kabel, ale je to trochu nepraktické. Potom člověk znalý problematiky routeru ho může vyresetovat do továrního nastavení a nastavit nové heslo. Nebo se zkus zeptat majitelky, jestli jsi ho nepamatuje. Nebo majitelka změnila heslo, aby jí na wifi nelezl nikdo nezvaný? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31348
13.3.21 14:03
@Marki1985 píše:
tak asi pockam az budu mit notas a uvidim co bude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak ten kabel půjde a co si pamatuju, jednou jsme to dělali, že se zmáčkl reset na delší dobu a vynulovalo se to, ale je to už delší doba. :lol:
Když tam zkus dohledat na netu podle vašeho typu routeru nebo bych se zeptala někde kde to prodávají nebo u operátora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12159
13.3.21 15:41

Zkus dát na webu 192.168.1.1 většinou je heslo admin. jestli se tam dostaneš, můžeš heslo měnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat