Jak zjistit majitele mobilu podle čísla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.15 17:20
jak zjistit majitele mobilu podle cisla?

Ahoj lidi… Tuším nevěru, mám tel. číslo dotyčné a potřebovala bych zjistit kdo to je. Teda ja myslim že vím ale potřebuji si byt jistá. Volat na to číslo nemůžu, to by pritelovi doslo že to jde ode mě. Nějaký napad nebo rada??? Prosim udržet anonimitu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
EHM_69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.15 17:22
@Anonymní píše:
Ahoj lidi… Tuším nevěru, mám tel. číslo dotyčné a potřebovala bych zjistit kdo to je. Teda ja myslim že vím ale potřebuji si byt jistá. Volat na to číslo nemůžu, to by pritelovi doslo že to jde ode mě. Nějaký napad nebo rada??? Prosim udržet anonimitu.

Ja ji klidne zavolam :nevim:

Blackova.K
Závislačka 2940 příspěvků 20.01.15 17:22

Zadat do googlu číslo, pokud ho někdy někde dávala tak ti vyjede. Nebo říct někomu ať tam zavolá.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 20.01.15 17:23
@Anonymní píše:

na netu je stránka - jmenuje se to: kdo mi volá. Zkus to tam :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.15 17:27

Na kdo volá jsem zkoušela a google taky nic :-( Za nabidku zavolání dekuji, ale to by musel byt muž a omlouvám se, měla bych strach že mě „práskne“.

adgamka
Kecalka 256 příspěvků 1 inzerát 20.01.15 17:28

Zavolat s cizího čísla nebo koupit novou simku a u použít.

EHM_69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.15 17:28
@Anonymní píše:
Na kdo volá jsem zkoušela a google taky nic :-( Za nabidku zavolání dekuji, ale to by musel byt muž a omlouvám se, měla bych strach že mě „práskne“.

To tuto podminku splnuju :mrgreen:

Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 13298 příspěvků 20.01.15 17:28
@Anonymní píše:

zkus to na seznamu číslo ve formátu
111 111 111

adgamka
Kecalka 256 příspěvků 1 inzerát 20.01.15 17:29

Záleží co chceš zjistit, můžeš se představit jako nějaký „prodejce“,

bedruška1
Závislačka 3758 příspěvků 20.01.15 17:30

At tam zavola nejaka kamoska treba jako nekdo z t-mobile :mrgreen: moje znama to tak udelala. ukazka:
„Dobry den, u tel jana novotna, spolecnost t-mobile. mluvim s pani hanou trefnou?“
„Dobry den, ne, tady lenka jilova“
Da se volat ze skryteho cisla.te zname to fakt vyslo, pani co ji spala s muzem krasne spolupracovala.ja bych treba asi jmeno nerekla ani tak, ale nekdo jo ;-) a jestli tusis, kdo to je, mas to jednodussi. zeptas se primo na jmeno
Hlavne to chce nekoho, kdo to zvladne plynule obkecat a dotahnout hovor do konce.

Arumba
Závislačka 3898 příspěvků 20.01.15 17:33

Nastav si abys měla skryté číslo nebo si kup za pár korun jinou sim, zavolej a řekni: Ahoj, to je XXX (to jméno co si myslíš), bud ti to potvrdí nebo ne a když ne, tak se snaž to zahrát a s kym teda mluvím prosím, já mám tohle číslo uložený jako bla bla, něco v tomhle smyslu si vymysli…Ve smyslu jakože sis myslela že voláš nějaké své kamarádce.
Mně takhle „vyhmátla“ manželovo bývalá, když chtěla kdysi zjistit s kým chodí, samozřejmě jsem jí na to skočila a ona tušila že se jedná o mě… Jo a nevolala přímo ona ale její ségra co jsem pak zjistila

Tečička
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 20.01.15 17:34
@bedruška1 píše:
At tam zavola nejaka kamoska treba jako nekdo z t-mobile :mrgreen: moje znama to tak udelala. ukazka:
„Dobry den, u tel jana novotna, spolecnost t-mobile. mluvim s pani hanou trefnou?“
„Dobry den, ne, tady lenka jilova“
Da se volat ze skryteho cisla.te zname to fakt vyslo, pani co ji spala s muzem krasne spolupracovala.ja bych treba asi jmeno nerekla ani tak, ale nekdo jo ;-) a jestli tusis, kdo to je, mas to jednodussi. zeptas se primo na jmeno
Hlavne to chce nekoho, kdo to zvladne plynule obkecat a dotahnout hovor do konce.

Tohle je dobrý. Ať to zkusí někdo koho dotyčná nezná :-)

bedruška1
Závislačka 3758 příspěvků 20.01.15 17:36

Nebo tady vypis prosbu o pomoc, nekdo kdo pracuje v dane tel. spolecnosti ti to v poho zjisti, pokud ma ten dotycny pausal.
Verim, ze tady chodi i holky, co pracuji v dane spol. a treba ti budou chtit pomoct ;)

Tunrida
Hvězda diskuse 49276 příspěvků 20.01.15 17:39
@bedruška1 píše:
Nebo tady vypis prosbu o pomoc, nekdo kdo pracuje v dane tel. spolecnosti ti to v poho zjisti, pokud ma ten dotycny pausal.
Verim, ze tady chodi i holky, co pracuji v dane spol. a treba ti budou chtit pomoct ;)

Hele, ale to už by snad bylo i trestný, ne? :think:

adgamka
Kecalka 256 příspěvků 1 inzerát 20.01.15 17:40
@bedruška1 píše:
Verim, ze tady chodi i holky, co pracuji v dane spol. a treba ti budou chtit pomoct ;)

Tak to už je přes čáru, to samozřejmě nesmí okamžitě by letěly. To jsou důvěrné informace

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >