Jak zjistit otce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.03.18 21:27
Jak zjistit otce

Ahoj lidi, potřebovala bych poradit jak zjistit kdo je příteluv otec. Víme že je Vietnamec a jeho jméno ale nic víc :,( Moc by mi pomohla jskákokiv rada jak to udělat aby jsme zjistili o koho se jedná. Pri přítele je to dost citlivé téma ani neví o tomhle dotazu…proto anonym děkuju moc :srdce:

Reklama

Reakce:

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 10.03.18 21:30

Vietnaci vetsinou podnikaji, ne? V rejstriku neni?

Anonymní  10.03.18 21:32

Děkuju…Jenže to jméno je asi dost častý..zkoušela jsem na fb.Jdu hned zkusit díky…

Knihomyš
Extra třída :D 10448 příspěvků 10.03.18 21:38

Přítel ho nemá v RL?

Anonymní  10.03.18 21:42

Má jen jméno… :nevim:

Knihomyš
Extra třída :D 10448 příspěvků 10.03.18 22:19

Napadá mě zkusit nějak kontaktovat vietnamskou komunitu (třeba http://www.klubhanoi.cz/), ale pokud jeho máma ví jen, že to bylo před 25 lety, byl to Vietnamec a jmenoval se jménem ekvivalentním k „Josef Novák“, tak moc šancí nedávám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Mareš má přemožitele! Prvenství mu vzal kluk, kterého dosud nikdo neznal

Ještě před měsícem o jeho existenci téměř nikdo nevěděl, dnes je z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama