Jak zjistit ovulaci pomoci ovulacnich testu

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:10
Jak zjistit ovulaci pomoci ovulacnich testu

Dobrý den,
rozhodla jsem se, ze trochu víc porozumim svému tělu, protože mám nepravidelný cyklus (20-46) dni, tak nevím, kdy předně je ovulace a kdy se tedy máme snažit.
Nicméně, koupila jsem si ovulacni testy a zkusila je.
Prvni jsem si dělala 26.8. (15DC) Jasné negativní. Druhy o dva dny později, taky negativní. 3. Jsem si udelala včera, tj., 29.8. A byl pozitivní. Dnes udělaný pro jistotu a je negativní.
Znamená to, ze ovulace byla včera? Je ješte naděje na otěhotnění, když se dnes pomilujeme? Nebo to už máme nechat na příští měsíc?
Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:13

Pokud je ovulační test pozitivní znamená to, že ovulace nastane DO 12-48H PO tomto ovulačním testu. takže pokud byl ovulační test pozitivní včera, tak dnes či zítra nastane ovulace, tak na to skočte

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:14

Jinak pozitivní znamená že testovací čárka musí být stejně silná, nebo silnější než kontrolní..
ne že si tam najdeš ducha jak na TT, to neznamená pozitivní..jen pro info..

Tečka22
Povídálka 16 příspěvků 30.08.19 12:17

@smurfka nene, opravdu byla stejně tmavá jako kontrolní, to jsem si nastudovala, jen jsem si nebyla jistá s tou dobou. Děkuji za uklidnění. Přidávám foto včerejšího testu.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:25

@Tečka22 öka..tak jestli to je ze včerejška, tak dneska či zítra nastane ovulace. takže se dnes a zítra snažit..( nejlépe dne )

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 30.08.19 12:49

@smurfka Ahojky, nevíš náhodou jak je to u ovulačního špinění/krvácení? Zda je před, po ovulaci? Jsem 15DC, dle BT ještě ovulace nebyla (teplota se drží nízko už několik dní) a ovu-testy negativní. Přitom cítím podbřišek. :nevim:

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 30.08.19 12:50

@Tečka22 Úplně luxusní ovu-test :palec:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:57

@majdulacek ne to nevím
BT jsem si nikdy neměřila a ovu špinění ani krvácení nikdy neměla.

Tynulina
Povídálka 20 příspěvků 11.09.19 14:22
Prosim o radu

Zdravim,

Potrebovala bych poradit. 3.9. jsem si delala ovulacni test- podle me byl pozitivni, to rano jsem jeste delala tt a na nem sotva znatelny duch uz v limitu. Druhy den jsem oba testy zopakovala a negativni. Nechala jsem to byt, ale 8.9. mi to nedalo, protoze jsem od te doby mela bolesti bricha a udelala si ovulacni test. Takhle pozitivni vysledek jsem jeste nemela. Normalne carky na ovulacnim testu vylezaji az po limitu, ale ty samozrejme neodecitam, jelikoz maji tendenci se po limitu jeste dobarvit, ale tahle tam byla okamzite…
jen by me zajimalo, zda mate nektera s timhle zkusenost. O tom tehotenskem testu vubec nevim co si myslet.
Prikladam fotky ovulacnich testu ze 3.9,8.9 a 10.9 ( jen pro porovnani) a nakonec tt delany 3.9.

Dekuju za rady a zkusenosti :)

kačenka2016
Kecalka 490 příspěvků 11.09.19 14:46

Ahojky jestli nevadí že to není k ovu testu. Ale ovulace se ti týká. Prosím když mám bolesti a špinění v polovině cyklu. ( Nemerim a ovu testy nepoužívám) tak kdy dochází z ovulaci?? V ten den bolesti nebo pozdejs?? Moc děkuji za odpovědi.

Tynulina
Povídálka 20 příspěvků 11.09.19 15:11

@kačenka2016 nevim, jestli pomuzu, ale pred casem jsem letela na gyndu prave kvuli bolestem a spineni. Bylo mi ten den hrozne blbe. Vzali me hned druhy den a rekli mi, ze to je ovulace. U me ta bolest znamenala prasknuti folikulu a tudiz zacatek ovulace. Druhy den uz nic nebolelo.

kačenka2016
Kecalka 490 příspěvků 11.09.19 15:43

@Tynulina taky právě jsem chtěla letět ale co jsem četla tak říkali právě že je to ovulace. Ale od kdy se počítá ovulace když jsem měla jeden den bolesti druhý den taky a přidalo se špinění.

kačenka2016
Kecalka 490 příspěvků 11.09.19 15:45
@kačenka2016 píše:
@Tynulina taky právě jsem chtěla letět ale co jsem četla tak říkali právě že je to ovulace. Ale od kdy se počítá ovulace když jsem měla jeden den bolesti druhý den taky a přidalo se špinění.

Jak se počítá to odp. Jestli odedne tě bolesti a špinění nebo až den po? nějak se v tom strávíme poslední dobou.

Tynulina
Povídálka 20 příspěvků 11.09.19 18:41

@kačenka2016 ja v tom zrovna prebornice nejsem, hlidam to spis podle testu, protoze tyhle priznaky jako spineni atd nemam kazdy mesic. Jakmile mam test pozitivni, tak vim, ze mi prijde ovulace do 12-24 hod. Pokud jsi zaspinila, tak bych rekla, ze uz ovulujes, protoze to spineni zpusobi prasknuty folikul s nejakou zilkou… me to aspon doktor takhle potvrdil,
Zkusila bych merit bazalni teplotu, jestli se ti nechce vylozene investovat do testu… po ovulaci se bazalni teplota zvysuje a zustava zvysena az do prichodu ms, podle toho by sis mohla i v budoucnu odvodit, zda probehla a kdy…

Tynulina
Povídálka 20 příspěvků 11.09.19 18:45
@Tynulina píše:
@kačenka2016 ja v tom zrovna prebornice nejsem, hlidam to spis podle testu, protoze tyhle priznaky jako spineni atd nemam kazdy mesic. Jakmile mam test pozitivni, tak vim, ze mi prijde ovulace do 12-24 hod. Pokud jsi zaspinila, tak bych rekla, ze uz ovulujes, protoze to spineni zpusobi prasknuty folikul s nejakou zilkou… me to aspon doktor takhle potvrdil,
Zkusila bych merit bazalni teplotu, jestli se ti nechce vylozene investovat do testu… po ovulaci se bazalni teplota zvysuje a zustava zvysena az do prichodu ms, podle toho by sis mohla i v budoucnu odvodit, zda probehla a kdy…

@kačenka2016 jinak ohledne toho spineni dva dny nemam zkusenost… vazne bych si to zkusila spis overit i jinymi metodami, pokud se treba chcete snazit o mimco a delsi dobu se nedari… ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama