Jak zjistit URL prispevku na FCB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:03
Jak zjistit URL prispevku na FCB?

Ahoj, resim s provozovatelem FCB problemy se zobrazovanim nekterych prispevku na mem profilu na FCB (Timeline).Pro­vozovatel mi napsal, at mu poslu jednotlive URL jednotlivych prispevku.asi jsem tupa, ale kdyz se prihlasim a klikam na jednotlive prispevky, nezobrazuji se mi jednotlive URL. Pomuze prosim nekdo? Dekuji

Reakce:

kire
Stálice 85 příspěvků 07.02.17 22:09

U každého příspěvku můžeš získat přímý odkaz tady (vyznačené zelenou barvou):

http://i.imgur.com/TAOikpP.png

Směruje to na facebook.com/per­malink.php?… ten odkaz (nastaví se nahoře v prohlížeči) vždy otevře konkrétní příspěvek.

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:11

Uz mi to jde, tak nic :-)

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:11

@kire :kytka:

Palomita
Ukecaná baba ;) 2440 příspěvků 07.02.17 22:11
@afghani píše:
Ahoj, resim s provozovatelem FCB problemy se zobrazovanim nekterych prispevku na mem profilu na FCB (Timeline).Pro­vozovatel mi napsal, at mu poslu jednotlive URL jednotlivych prispevku.asi jsem tupa, ale kdyz se prihlasim a klikam na jednotlive prispevky, nezobrazuji se mi jednotlive URL. Pomuze prosim nekdo? Dekuji

Na počítači stačí kliknout na čas zveřejnění příspěvku. Příspěvek by se měl otevřít a v adresním řádku by měla být jeho URL adresa.

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:59

@Palomita :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >