Reklama

Jak zjistit URL prispevku na FCB?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:03
Jak zjistit URL prispevku na FCB?

Ahoj, resim s provozovatelem FCB problemy se zobrazovanim nekterych prispevku na mem profilu na FCB (Timeline).Pro­vozovatel mi napsal, at mu poslu jednotlive URL jednotlivych prispevku.asi jsem tupa, ale kdyz se prihlasim a klikam na jednotlive prispevky, nezobrazuji se mi jednotlive URL. Pomuze prosim nekdo? Dekuji

Reklama

Reakce:

kire
Stálice 85 příspěvků 07.02.17 22:09

U každého příspěvku můžeš získat přímý odkaz tady (vyznačené zelenou barvou):

http://i.imgur.com/TAOikpP.png

Směruje to na facebook.com/per­malink.php?… ten odkaz (nastaví se nahoře v prohlížeči) vždy otevře konkrétní příspěvek.

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:11

Uz mi to jde, tak nic :-)

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:11

@kire :kytka:

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 07.02.17 22:11
@afghani píše:
Ahoj, resim s provozovatelem FCB problemy se zobrazovanim nekterych prispevku na mem profilu na FCB (Timeline).Pro­vozovatel mi napsal, at mu poslu jednotlive URL jednotlivych prispevku.asi jsem tupa, ale kdyz se prihlasim a klikam na jednotlive prispevky, nezobrazuji se mi jednotlive URL. Pomuze prosim nekdo? Dekuji

Na počítači stačí kliknout na čas zveřejnění příspěvku. Příspěvek by se měl otevřít a v adresním řádku by měla být jeho URL adresa.

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 22:59

@Palomita :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama