Jak zjistit, jestli je zadaný

5
18.8.20 18:34

Jak zjistit,jestli je zadany

Ahoj holky ( ale i kluci ),
nemate, prosim, napad jak nejak nenapadne a vtipne zjistit, jestli kluk, co se mi libi, neni nahodou zadany :lol
Tipuji, ze pri mym stesti nejspis bude zenaty a bude mit nejmin 5 deti. Ale aspon budu vedet, ze ho muzu pustit z hlavy :lol:
Hledala jsem jeho profil na facebooku, nic jsem nenasla.
Nasla jsem akorat profil jeho otce :lol: :lol: ( takovej ja jsem detektiv) a pak mam emailovou adresu na nej do prace ( na toho kluka :lol:, ne na toho otce, ten uz je asi v duchodu).
Mam sto chuti si na Facebooku vytvorit falesnej profil a napsat na ferovku otci, jestli je syn k mani :lol: :lol:

Snad jste se aspon trochu pobavili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3583
18.8.20 18:44

A tak když už máš fejkový profil tady, tak to udělej i na tom fejzbůku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2532
18.8.20 18:44

Nebo se ho můžeš normálně zeptat :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.8.20 18:50

No ano, dyt to povidam, mam uz v tom navic praxi :lol:
Ja fakt snad napisu tomu tatovi :lol:, to je stav :lol:
Jenomze to neznamena, ze mi odpovi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48337
18.8.20 19:02

Pozvi ho na kafe a mezi řečí se ho zeptej- není nic jednoduššího. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
18.8.20 19:06
@PinkGirl píše:
nemate, prosim, napad jak nejak nenapadne a vtipne zjistit, jestli kluk, co se mi libi, neni nahodou zadany :lol
Tipuji, ze pri mym stesti nejspis bude zenaty a bude mit nejmin 5 deti. Ale aspon budu vedet, ze ho muzu pustit z hlavy :lol:
Nasla jsem akorat profil jeho otce :lol: :lol: ( takovej ja jsem detektiv) a pak mam emailovou adresu na nej do prace ( na toho kluka :lol:, ne na toho otce, ten uz je asi v duchodu).
Mam sto chuti si na Facebooku vytvorit falesnej profil a napsat na ferovku otci, jestli je syn k mani :lol: :lol:Snad jste se aspon trochu pobavili :lol:

Tak se ho zeptej, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.8.20 19:14
@mrav píše:
Pozvi ho na kafe a mezi řečí se ho zeptej- není nic jednoduššího. :mavam:

Ja vim. Jenomze s timto, ja mam bohuzel spatny zkusenosti :( Vzdycky jsem byla odmitnuta :( a vzhledem k tomu, ze ho jeste nejakou dobu budu denne vidat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
18.8.20 19:18
@PinkGirl píše:
Ja vim. Jenomze s timto, ja mam bohuzel spatny zkusenosti :( Vzdycky jsem byla odmitnuta :( a vzhledem k tomu, ze ho jeste nejakou dobu budu denne vidat…

Ale nic horšího než odmítnutí se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.8.20 19:24
@Russet píše:
Ale nic horšího než odmítnutí se nestane.

No asi to risknu :(
Ja jsem fotbalova fanynka a zjistila jsem, ze on taky ( navic fotbal i hral nebo jeste hraje ), tak bych to spis pozvala na ten fotbal, akorat je blby, ze ted moc divaci nikam nesmi :(
Nejak to jeste promyslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
18.8.20 19:26
@PinkGirl píše:
No asi to risknu :(
Ja jsem fotbalova fanynka a zjistila jsem, ze on taky ( navic fotbal i hral nebo jeste hraje ), tak bych to spis pozvala na ten fotbal, akorat je blby, ze ted moc divaci nikam nesmi :(
Nejak to jeste promyslim.

Tak nejdřív sonduj jen opatrným rozhovorem. Aby ses neshodila. Poznáš, jestli jsi mu sympatická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
18.8.20 19:42
@PinkGirl píše:
Mam sto chuti si na Facebooku vytvorit falesnej profil a napsat na ferovku otci, jestli je syn k mani :lol: :lol:Snad jste se aspon trochu pobavili :lol:

Tak teď jsem se pobavila určitě! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
18.8.20 19:47

A kolik mu je? Nebo tobě?
Pokud je mu 20, asi ženatý nebude :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.8.20 19:48
@Plmo píše:
Tak teď jsem se pobavila určitě! :mavam:

To jsem rada :lol:
Uplne to vidim, jak pisu: Mily otce, a co ten vas syn? Byl byste ochoten mi ho sverit do pece nebo je toto misto jiz obsazene? :lol: :lol: :lol:
Aspon by se doma pobavili :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
18.8.20 20:12

Zeptej se ho, od kolika „holek“ uz odmitnul pozvani na rande. Jestli rekne, ze zadne, tak rekni, ze se ti ulevilo, ze ted ho v klidu muzes pozvat taky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
18.8.20 20:43

@zrnko super :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu