Jak zkopírovat metřík?????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišena
Stálice 68 příspěvků 01.05.09 18:08
Jak zkopírovat metřík?????

Prosím pomozte mi !!!
Jsem trošku pomalejší. Takže:
na stránkách Lilypie jsem si vytvořila metřík. Ted ho potřebuju zkopírovat do podpisu, ale nevím, kterou adresu tam mám zadat. Neumím anglicky :oops:
Jsou tam 4 možnosti nazvané:

1. HTML Used for web, email and forums that allow HTML
  2. Pseudo HTML, UBC Code
  3. Ezcode used on Ezboards…
  4. Image URL

Pokud vyberu jednu z adres, které jsou pod těmito nadpisy, tak ji jen opíšu do podpisu ve svém nastavení?
Ještě nevím, jak se píšou ty hranaté závorky. Na klávesnici je mám, ale nejdou napsat, takže budu asi nadále bez metříku.
Omlouvám se, jsem asi gumka :lol:

Reakce:
Mišena
Stálice 68 příspěvků 01.05.09 18:22

Jaktože tam mám jen tu adresu a ne metřík? Co dělám špatně? :roll:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 01.05.09 19:07

to co mas v tom pseudoHTML - nemusis to rucne prepisovat, prekopiruj to pres schranku (vyberes to mysi, zmacknes CTRL+C, pak kliknes tam, kam to chces vlozit a zmacknes CTRL+V)

mmch kamis zrovna resi potize se vlozenim metriku, vsexhno dela spravne, jedice, co ma jine nez ja, ze nema v nastaveni zaskrtavatko „povolit znacky“, ktere ja tam mam odsouHlasene" . ona ho tam nema vubec. vi nekdo co s tim?

koukam, ze tobe to dela presne to same, co ji , zobrazuje to link misto metru … zkus si v nastaveni zaskrtnout '„povolit znacky“ - jestli to tam teda mas…

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 02.05.09 10:18

Jo, mně to taky nejde, přitom, zkopírován mám právný kod, ale v podpisu se mi vždycky zobrazí jen link :? Ale když kod dám přímo do diskuze, tak se metřík zobrazí.

Čím to je? Pomooooc :-)

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 03.05.09 17:47

KamiŠ, Mišena - a máte povolený html značky :?: je to v nastavení hned vedle políčka, kam se dává podpis

oprava: ehm, teď jsem si přečetla, že na to upozornila už Pudla :oops:
a tak mě napadlo, že před a za tím linkem musíš mít okopírované i závorky s 

a pak by to mělo vypadat takhle:
(img)http://b1­.lilypie.com/On0Ep2­.png (/img)
(jen místo kulatých závorek napiš hranaté, mě by se to totiž jinak nezobrazilo jako text)

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 03.05.09 21:25

Sandrik- dík, ale to všechno mám správně a html a vše ostatní povoleno! Už jsem to zkoumala s Pudlou a to dost dlouho, na žádnou chybu jsme nepřišly…

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 04.05.09 12:16

kamiŠ - pak mě napadá už jen jestli není podpis moc dlouhý … zkus napsat Lesině, ta určitě bude vědět, co s tím ;)

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 04.05.09 14:16

Sandrik, tím to taky nebude, měla jsem ho celý vymazaný a stejně… Díky za zájem :wink: Na Lesinu se už chystám :-)

žižalička
Echt Kelišová 9374 příspěvků 13.05.09 21:31

pokus

Eemii
Neúnavná pisatelka 17067 příspěvků 07.06.09 18:11

pokus

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 05.01.10 21:18

Proč se mi zobrazuje jen link a ne metřik? v nastavení nemám povolit značky Do nastavení chodím správnou cestou jak píšete,tak už nevím. :nevim:

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.10 22:50

Taky se mi už asi 3dny nezobrazuje metřík, vlastně ani žádný podpis u žádnýho profilu :-(

Sunnny
Kelišová 5425 příspěvků 06.01.10 23:32

Nahoře je malými písmeny Zobrazovat podpisy na to klikni a zas tam budou

Kacatko83
Závislačka 3552 příspěvků 01.11.13 11:45

""http://lbdf­.lilypie.com/tGFDp1­.png:http://lbdf.lilypie.com/tGFDp1.png

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >