Jak zkrotit ofinu?

Anonymní
27.5.20 15:07

Jak zkrotit ofinu?

Kvuli memu vysokemu celu jsem si nechala lehce ostrihat ofinu, ale moc si s ni ted nevim rady :) mam trochu vlnite vlasy, ale ofina ma tendenci se vlnit a jakoby nafukovat vice.. uvnitr to po vyzehleni a nalakovani drzi, ale jen co vyjdu ven a vane lehky vitr, dopadne to tak ze mi stoji.. pridavam foto. Ma nekdo tento typ vlasu nebo vyssi celo a jaky mate uces? Nebo jak zaridit at to drzi?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3797
27.5.20 15:14

Chce to víc laku. A možná by to chtělo trochu hustější tu ofinu. Já to s ofinou vzdala. Také mám vyšší čelo a vlasy trochu vlnité a byl to neustálý boj, aby to vypadalo hezky. Žehlení, foukání, lakování. A nejhorší to bylo v létě u vody a ze deště. Teď mám polodlouhé vlasy střižené do stejné délky, akorát vepředu malinko kratší oproti zbytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13311
27.5.20 15:19

Chce to jinej střh. Neh to odrůst, a pak zajdi někam, kde umé lépe stříhat jemné a ještě navíc vlnité vlasy.

A teda pokud máš vlasy co se vlní, tak spíš jejich vlnitost podporuj, ať máš pořádný objem. Mrkni na https://www.kudrnatevlasy.cz/…toda-postup/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17049
27.5.20 15:21

Je moc jemná a řídká, proto nedrží. Nech si ostříhat hustší, hlavne neprostříhávej a foukej přes kulatý kartáč celou dopředu. Pořádně zafixuj a pak si jí můžeš shrnout na stranu, bude krásně držet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 15:45

Diky za rady.. je fakt ze je ridka, nechtela jsem extra hustou pac na to nejsem zvykla a nevedela jsem jak to bude vypadat. Taky jsem myslela ze cim bude ofina vyse, tim mi to moc opticky nepomuze s protahlym oblicejem… Ted jsem si par pramenu k tomu pridala, vyzehlila a nalakovala a dopadlo to zas takhle 8o :D boze.. a to jsem zatim neprosla vetrem…

• Nahlásit
  • Citovat
10782
27.5.20 16:07

Ofina ma byt oddelena od ostatnich vlasu do spicky. Striha se narovno, aby byla na bocich delsi. Vrchni vlasy maji byt vzdy o kousek delsi nez spodni. Spatne se to vysvetluje. Mrkni treba tady https://youtu.be/yGKaxTbN5V4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9094
27.5.20 16:08
@Anonymní píše:
Diky za rady.. je fakt ze je ridka, nechtela jsem extra hustou pac na to nejsem zvykla a nevedela jsem jak to bude vypadat. Taky jsem myslela ze cim bude ofina vyse, tim mi to moc opticky nepomuze s protahlym oblicejem… Ted jsem si par pramenu k tomu pridala, vyzehlila a nalakovala a dopadlo to zas takhle 8o :D boze.. a to jsem zatim neprosla vetrem…

Nechej dorůst a nos jako Lopézová :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17049
27.5.20 17:45
@Anonymní píše:

Nežehli to, foukej přes velký kulatý kartáč. Můžeš jí nechat trochu přerůst, když to pak vyfoukas, krásně se stočí podle toho velkého kartáče, vypadá to moc hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
27.5.20 18:25

Určitě bych ofinu ještě zahustila. Měla jsem období kdy jsem ji právě nechávala řidší a řidší a nedrželo to. Když bude hustší půjde to i líp vyžehlit (mě to drží líp než vyfoukání). A hlavně vydržet, než si vlasy zvyknou, že mají růst trochu jinak a jinam. Ono jak jsou vlasy zvyklé růst do délek, tak pak, když jsou kratší tak právě tak nešikovně lítají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10782
27.5.20 19:31

Helen Huntova ma taky hodne vysoke celo. Ofinou to schovava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama