Jak zkrotit svuj temperament?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 07:24
Jak zkrotit svuj temperament?

Mám velmi dobrou rodinnou kamarádku. Znají se cele nase rodiny. Tahle kamoska nedavno překonala partnerskou krizi - nekolik let trvajici paralelní vztah přítele, vše se srovnalo, ona ted působí velmi spokojene a vyrovnane. Dokonce toleruje i to, ze zatimco na svatbu pry nejsou penize, její přítel si pořídil nové, velmi drahé auto, ačkoli to jeho původní bylo jen asi rok stare, taky ve výborném stavu. Dlouho jsem to nemohla pochopit, ten jejich vztah. Ale pak jsem si uvědomila jednu zásadní vec, nebo spíš mi byla vytknuta ze strany mych nejbližších. Ta moje kamoska zustava za všech okolností tolerantní, v pohode, nic ji nerozhazi, zatímco já jsem velmi výbušné povahy, silné temperamentní a manzela bych vynesla na kopytech… jenže zatimco ja a moje deti (dedicnost) asi nikdy s touto povahou nenajdeme klid v dusi, lidi jako moje kamarádka a její deti jsou tak nejak spokojenější. Da se s tim nejak pracovat? Zapracovat na svém temperament, byt vic shovívava? Jak na to?? Nejde mi o to byt jako ona (opravdu upřímně ji obdivuju), ale byt lepším člověkem, s větším přehledem snášet prusery. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 23.04.19 07:27

Troll.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 07:30

@AlphaOmega jako proc? To je nejaka nova moda, oznacovat kazdeho jako trolla? Myslim to vazne. :roll:

růžový achát
Echt Kelišová 8086 příspěvků 23.04.19 07:34

Nic nekroť ne :lol:, jsem taky temperamentní, a nehodlám na tom nic měnit, nikdy nebudu ta leklá ryba, ale tyba dravá ;)

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 23.04.19 07:36
@Anonymní píše:
@AlphaOmega jako proc? To je nejaka nova moda, oznacovat kazdeho jako trolla? Myslim to vazne. :roll:

Myslíš to upřímně? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 07:38

@AlphaOmega Naprosto. Chtela bych byt smirlivejsi, spokojena s behem veci.

MP Krista
Kecalka 225 příspěvků 23.04.19 07:45

Já chápu, co mas na mysli. Mě hodně pomáhá obrátit situaci v žert, zavtipkovat. A taky si rychle říct, ze třeba řešení něčeho nepříjemného s mužem nechám na později, na vhodnější chvíli, vždy se mi to vyplatilo. Upřímně, velkou roli u mě sehrál věk, spousta věci, které mě ve dvaceti vytocily, mě dnes nechávají v klidu, ani je třeba nevnímám. Už vím, ze opravdu žádná kaše se nejí tak horka, jak se uvaří!!!

Příspěvek upraven 23.04.19 v 07:47

Maminanamatersky
Kecalka 455 příspěvků 23.04.19 07:46

Proc by ses mela menit? Nekdo je takovy, nekdo makovy. To by byla nuda, ne, kdyby byli vsichni stejni. Tvoje kamaradka neni tolerantní, ale spis blba :roll:

MP Krista
Kecalka 225 příspěvků 23.04.19 07:50

@Maminanamatersky Myslím, ze zakladatelka na sobě chce pracovat a to je chvalyhodné. Být tolerantní je obrovská výhoda, neznamená to ale nechat si… na hlavu, pochopitelně.

Tunrida
Hvězda diskuse 49688 příspěvků 23.04.19 08:14

Opravdu si myslíš, že je tvá kamarádka spokojenější? Já bych teda řekla, že je buď pěkně blbá nebo prostě nemá prostředky na to, aby od toho jejího odešla.
Jako jde se naučit ovládat, já už taky nešílím kvůli každý kravině, ale to, co dělá milý té tvé kámošky, by mě teda v klidu opravdu nenechalo, ani kdybych byla svatá.

Šarlota4
Extra třída :D 11118 příspěvků 23.04.19 08:22

Nemyslim, ze je nutne muzi tolerovat vsechno ( i naopak on tobe ). Mezi tolerantnosti a delani ze sebe vola je tenka hranice.

Uživatel je onlineEemii
Neúnavná pisatelka 17404 příspěvků 23.04.19 08:30
@Šarlota4 píše:
Nemyslim, ze je nutne muzi tolerovat vsechno ( i naopak on tobe ). Mezi tolerantnosti a delani ze sebe vola je tenka hranice.

Jo. Ten blbec měl několikalety vedlejsak, tvrdí, ze na svatbu nejsou peníze a koupil si nové auto, které nepotřeboval. Kamarádka není tolerantní, ale hloupá a sebe si nevazici.

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3626 příspěvků 23.04.19 08:35
@Anonymní píše:
Mám velmi dobrou rodinnou kamarádku. Znají se cele nase rodiny. Tahle kamoska nedavno překonala partnerskou krizi - nekolik let trvajici paralelní vztah přítele, vše se srovnalo, ona ted působí velmi spokojene a vyrovnane. Dokonce toleruje i to, ze zatimco na svatbu pry nejsou penize, její přítel si pořídil nové, velmi drahé auto, ačkoli to jeho původní bylo jen asi rok stare, taky ve výborném stavu. Dlouho jsem to nemohla pochopit, ten jejich vztah. Ale pak jsem si uvědomila jednu zásadní vec, nebo spíš mi byla vytknuta ze strany mych nejbližších. Ta moje kamoska zustava za všech okolností tolerantní, v pohode, nic ji nerozhazi, zatímco já jsem velmi výbušné povahy, silné temperamentní a manzela bych vynesla na kopytech… jenže zatimco ja a moje deti (dedicnost) asi nikdy s touto povahou nenajdeme klid v dusi, lidi jako moje kamarádka a její deti jsou tak nejak spokojenější. Da se s tim nejak pracovat? Zapracovat na svém temperament, byt vic shovívava? Jak na to?? Nejde mi o to byt jako ona (opravdu upřímně ji obdivuju), ale byt lepším člověkem, s větším přehledem snášet prusery. :nevim:

Nikdy nevíš co se deje uvnitř tvé kamarádky… někdo je takový že emoce nedava najevo…A hlavně nevíš co se deje u nich za zavřenými dveřmi…

unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 23.04.19 08:36
@Eemii píše:
Ten blbec měl několikalety vedlejsak, tvrdí, ze na svatbu nejsou peníze a koupil si nové auto, které nepotřeboval. Kamarádka není tolerantní, ale hloupá a sebe si nevazici.

Přesně jsem to jsem chtěla napsat. Zakladatelko, lepší být temperamentní, než blbá. Já osobně nejsem zrovna dvakrát tornádo, ale tohle mi muž udělat, tak letí hned.

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 08:39

Dávám si to do oblíbených.

To že na sobě chceš pracovat mi přijde super. Já jsem stejná. A taky mám takovou známou. Její partner dělal takové věci, které já nevím zda bych přenesla, zatímco já jsem temperamentní a náš vztah tím trpí. S partnerem totiž nemáme žádné vážné problémy. Až na to že mě opravdu rozhází každá hovadina. Nemyslím si tedy, že bych toužila dostat se do stavu, kdy odpustím chlapovi paralelní vztah, nicméně bych se potřebovala zklidnit.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama