Jak zlepšit sex aby trval déle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 10:57
Jak zlepšit sex aby trval déle

Dobrý den, chodím s přítelem už 3 roky. Pokaždé když máme sex, tak ejakuluje maximálně do dvou minut. Nevíte prosím o nějaké radě, která by nám pomohla pomoci? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 22.05.19 11:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, chodím s přítelem už 3 roky. Pokaždé když máme sex, tak ejakuluje maximálně do dvou minut. Nevíte prosím o nějaké radě, která by nám pomohla pomoci? :,(

Najít si jiného přítele, s tímto těžko něco naděláš.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 22.05.19 11:14

Souložit častěji? Nebo vícekrát za sebou?

Jannys
Kelišová 6699 příspěvků 22.05.19 11:24
@lilith1 píše:
Najít si jiného přítele, s tímto těžko něco naděláš.

Tomu říkám rada :think: :potlesk:

Jannys
Kelišová 6699 příspěvků 22.05.19 11:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, chodím s přítelem už 3 roky. Pokaždé když máme sex, tak ejakuluje maximálně do dvou minut. Nevíte prosím o nějaké radě, která by nám pomohla pomoci? :,(
Častější sex. Pokud možno i vícekrát zasebou. ;) :oops:
M_Vladim
Echt Kelišová 9129 příspěvků 22.05.19 12:05
@Anonymní píše:

Repete do deseti minut. ;)
To už by mohl vydržet dýl. :think:
Jinak tedy existují gely, nebo krémy snižující citlivost, ale zabírají až po desítkách minut. Doktor může napsat Chinkokain gel. Původní určení je znecitlivění při cévkování. Je dělaný tak aby klouzal a znecitlivuje. Obojí je v daném případě plus.
Kokainové deriváty obsahují také masti na hemeroidy. Jenže, když to řeknete, tak to zní fuj. Ale nová mast je prostě jen nějaká mastička, zapomeňte na určení. :mavam:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 22.05.19 12:24
@Jannys píše:
Tomu říkám rada :think: :potlesk:

Leč pravdivá, kdysi jsem takového rychlíka měla, nepomohlo nic..tak šel do oběhu.

Jannys
Kelišová 6699 příspěvků 22.05.19 12:32

@lilith1 no… né každá pošle do oběhu člověka kterého miluje i když vydrží 2-3 minuty. :palec:

lilith1
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 22.05.19 14:16
@Jannys píše:
@lilith1 no… né každá pošle do oběhu člověka kterého miluje i když vydrží 2-3 minuty. :palec:

Tak upřimně, do člověka, který je za 2 min hotový bych se nezaláskovala, uspokoejní v sexu je velice důležitá složka vztahu. Něco jiného když vznikne nějaká dysfunkce až po nějaká době vztahu, ale ve fázi chození jsem šla od toho.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34789 příspěvků 22.05.19 19:33

Antidepresiva ze skupiny SSRI

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 20:20

Mám takového chlapa už dvacet let. Jelikož nemám vnitřní orgasmus, tak mne to nevadí. Ale občas mě napada, jestli bych ho třeba neměla s někým kdo má větší výdrž :nevim: :) ale nemám ho i s umělým pomocnikem, tak to neřeším.

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28911 příspěvků 22.05.19 21:35

Ahoj. Udělejte si dlouhou předehru - třeba i se šampusem a jahodama - a pak jděte na to. :mavam:

Marakuja
Kecalka 280 příspěvků 22.05.19 22:58
@mrav píše:
Ahoj. Udělejte si dlouhou předehru - třeba i se šampusem a jahodama - a pak jděte na to. :mavam:

A to jako pomůže v čem?

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 28911 příspěvků 22.05.19 23:05
@Marakuja píše:
A to jako pomůže v čem?

Myslím, že se oba nabudí… :think: Ale třeba se mýlím. :mavam:

Venetia
Hvězda diskuse 43078 příspěvků 22.05.19 23:09
@Marakuja píše:
A to jako pomůže v čem?

V tom, že nebude potřebovat tolik času :D

Stránka:  1 2 Další »