Reklama

Jak zlikvidovat pach v popelnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 19.04.11 13:00
Jak zlikvidovat pach v popelnici

Popelnici u RD nám vyvážejí jednou týdně a vždy po vyvezení se mi podaří vyhodit něco extra smradlavého jako zbytky ryby, co tam pak hnije celý týden. :zed: Neznáte nějaký přírodní pohlcovač pachů (beru i levnou chemii)? Takhle se k té popelnici nedá skoro ani přiblížit :poblion:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineasha
Nadpozemská drbna 29587 příspěvků 19.04.11 13:05

Jedla soda pohlcuje pachy, davam ji do lednicky…ale s popelnici to nevim, jedine posypat tu rybu :lol: :lol:

Uživatel je onlineasha
Nadpozemská drbna 29587 příspěvků 19.04.11 13:06
Gina108 píše:
Popelnici u RD nám vyvážejí jednou týdně a vždy po vyvezení se mi podaří vyhodit něco extra smradlavého jako zbytky ryby, co tam pak hnije celý týden. :zed: Neznáte nějaký přírodní pohlcovač pachů (beru i levnou chemii)? Takhle se k té popelnici nedá skoro ani přiblížit :poblion:

Jeee a gratuluju k miminecku! :kytka:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 19.04.11 13:10

Znám a v létě je to ještě horší, když je teplo, tak to je :poblion: Nasypala jsem tam trochu prášku s aviváží a nalila vodu a nechala chvíli, ale nic moc, jediný, co pomohlo, postříkala jsem savem, po chvíli opláchla. Ten smrad sava překryje snad všechno.
Ale bohužel, není to přírodní postup.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.11 13:15

NEHAZET TAM NIC SMRADLAVEHO :lol: KDYZ jedu autem treba nekam do mesta nalozim igelitku smradlaku :mrgreen: a vyhodim v nejblizsim kontejnere :mrgreen:

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 19.04.11 13:24

Dávat odpad v igel. pytlích a zatočit, aby smrad ven neunikal. U nás se popelnice vyváží jednou za 14 dní, to bychom jinak s plínama apod. nepřežili. :poblion: Takhle je to v pohodě, sáček z koše zavážu a hodím tam a nesmrdí to. Občas se něco dostane mimo, tak po vyvezení popelnice hadicí vysprchuju a nechám otevřený na slunci vyschnout. Jinak asi neporadím. :nevim:

Uživatel je onlineasha
Nadpozemská drbna 29587 příspěvků 19.04.11 13:24
Anonymní píše:
NEHAZET TAM NIC SMRADLAVEHO :lol: KDYZ jedu autem treba nekam do mesta nalozim igelitku smradlaku :mrgreen: a vyhodim v nejblizsim kontejnere :mrgreen:

Ja si rikala, co nam pred panelakem z tech kontejneru tak pachne :cert: :mrgreen:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 19.04.11 13:27

Já teda taky používám odpadkový pytle, ale smrad je tam stejně, to že ho zavážu, fakt nepomůže. A ty plíny, tak to je nejhorší.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 19.04.11 14:48

savo…ten puch sava to prebije…dotahnu na dvur poliju savem..vysplicham hadici a dobry.

Murka
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 19.04.11 14:57

Savo a hadice s vodou :palec: Nic jiného nepomohlo.

Ještě je teda možnost, zabalit a vyhodit jinam :D:D

Katy
Nováček 4 příspěvky 19.06.17 17:27

Náhodou jsme přišli na geniální věc: nasypat do popelnice trochu kočkolitu :-) funguje!!!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >