Jak zlikvidovat pach v popelnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 19.04.11 13:00
Jak zlikvidovat pach v popelnici

Popelnici u RD nám vyvážejí jednou týdně a vždy po vyvezení se mi podaří vyhodit něco extra smradlavého jako zbytky ryby, co tam pak hnije celý týden. :zed: Neznáte nějaký přírodní pohlcovač pachů (beru i levnou chemii)? Takhle se k té popelnici nedá skoro ani přiblížit :poblion:

Reakce:
asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 19.04.11 13:05

Jedla soda pohlcuje pachy, davam ji do lednicky…ale s popelnici to nevim, jedine posypat tu rybu :lol: :lol:

asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 19.04.11 13:06
Gina108 píše:
Popelnici u RD nám vyvážejí jednou týdně a vždy po vyvezení se mi podaří vyhodit něco extra smradlavého jako zbytky ryby, co tam pak hnije celý týden. :zed: Neznáte nějaký přírodní pohlcovač pachů (beru i levnou chemii)? Takhle se k té popelnici nedá skoro ani přiblížit :poblion:

Jeee a gratuluju k miminecku! :kytka:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 19.04.11 13:10

Znám a v létě je to ještě horší, když je teplo, tak to je :poblion: Nasypala jsem tam trochu prášku s aviváží a nalila vodu a nechala chvíli, ale nic moc, jediný, co pomohlo, postříkala jsem savem, po chvíli opláchla. Ten smrad sava překryje snad všechno.
Ale bohužel, není to přírodní postup.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.11 13:15

NEHAZET TAM NIC SMRADLAVEHO :lol: KDYZ jedu autem treba nekam do mesta nalozim igelitku smradlaku :mrgreen: a vyhodim v nejblizsim kontejnere :mrgreen:

Betty03
Závislačka 3781 příspěvků 19.04.11 13:24

Dávat odpad v igel. pytlích a zatočit, aby smrad ven neunikal. U nás se popelnice vyváží jednou za 14 dní, to bychom jinak s plínama apod. nepřežili. :poblion: Takhle je to v pohodě, sáček z koše zavážu a hodím tam a nesmrdí to. Občas se něco dostane mimo, tak po vyvezení popelnice hadicí vysprchuju a nechám otevřený na slunci vyschnout. Jinak asi neporadím. :nevim:

asha
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 1 inzerát 19.04.11 13:24
Anonymní píše:
NEHAZET TAM NIC SMRADLAVEHO :lol: KDYZ jedu autem treba nekam do mesta nalozim igelitku smradlaku :mrgreen: a vyhodim v nejblizsim kontejnere :mrgreen:

Ja si rikala, co nam pred panelakem z tech kontejneru tak pachne :cert: :mrgreen:

Dana27
Závislačka 3870 příspěvků 19.04.11 13:27

Já teda taky používám odpadkový pytle, ale smrad je tam stejně, to že ho zavážu, fakt nepomůže. A ty plíny, tak to je nejhorší.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 19.04.11 14:48

savo…ten puch sava to prebije…dotahnu na dvur poliju savem..vysplicham hadici a dobry.

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 19.04.11 14:57

Savo a hadice s vodou :palec: Nic jiného nepomohlo.

Ještě je teda možnost, zabalit a vyhodit jinam :D:D

Katy
Nováček 4 příspěvky 19.06.17 17:27

Náhodou jsme přišli na geniální věc: nasypat do popelnice trochu kočkolitu :-) funguje!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >