Jak zmenim hosta u ubytovani booking

Anonymní
10.7.21 12:23

Jak zmenim hosta u ubytovani booking

Ahoj,
Mam maestro kartu, neslo.mi na bookingu platit, tak mi segra ubytko zaplatila, ale vyplnila to na sebe, bude to problem? Emaily obrezervaci mi prrposle, jde tam nejak zmenit hlavni hist, aby tam bylo me jmeno ne jeji? Bojim se, aby u chech inu nebyl problem…nemate zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3687
10.7.21 12:26

Pošlete do hotelu přes booking e-mail se správným jménem. Komunikace v angličtině, pokud se jedná o zahraničí.

Booking předá informaci hotelu a ti se s Vámi spojí.

Pokud má hotel e-mailovou adresu přímo na svých stránkách, napište přímo hotelu. Uveďte číslo rezervace a informaci, že se jedná o booking.

Doporučuji to domluvit předem.

PS: mám pracovní zkušenosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13166
10.7.21 12:37
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mam maestro kartu, neslo.mi na bookingu platit, tak mi segra ubytko zaplatila, ale vyplnila to na sebe, bude to problem? Emaily obrezervaci mi prrposle, jde tam nejak zmenit hlavni hist, aby tam bylo me jmeno ne jeji? Bojim se, aby u chech inu nebyl problem…nemate zkusenost?

Problém může nastat s tím, že na checkinu mohou chtít vidět kartu, kterou to bylo uhrazeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
10.7.21 12:42
@Prof. Farnsworth píše:
Problém může nastat s tím, že na checkinu mohou chtít vidět kartu, kterou to bylo uhrazeno.

Proto je potřeba to domluvit předem z e-mailu objednavatele. Tedy sestry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19388
10.7.21 12:44

U toho ubytování je na bookingu přímo kolonka změnit hosta, ne? tak to udělej tam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13166
10.7.21 12:45
@jezzz píše:
Proto je potřeba to domluvit předem z e-mailu objednavatele. Tedy sestry.

Takže když si koupím na warez fóru údaje cizí karty, udělám si email na stejné jméno a pak provedu booking a napíšu jim, že to rezervovala sestra, tak nikdo nebude nic zkoumat? No tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
10.7.21 20:08
@Prof. Farnsworth píše:
Takže když si koupím na warez fóru údaje cizí karty, udělám si email na stejné jméno a pak provedu booking a napíšu jim, že to rezervovala sestra, tak nikdo nebude nic zkoumat? No tak…

No tak, jak myslíš ze jsme platili za klienty firemní kartou ubytování přes booking? Asi jsem se během několikaleté praxe měla zeptat nejprve na emiminu.

Obzvláště když jsem doplácela veškerou útratu v hotelu, ne jen ubytování.

Chjo, díky lidem jako ty jsem permanentně z Emimina otrávená. Člověk se snaží poradit a místo toho si jiný kopne.

PS:
Psala jsem někde, že nikdo nebude nic zkoumat? Psala jsem, ať se spoji s hotelem s domluví se s nimi. Domluva by měla jít od objednavatele.

AD: zakladatelka: řešitelné to je, jen to nenechej na check-in.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
10.7.21 20:10
@Monchichik píše:
U toho ubytování je na bookingu přímo kolonka změnit hosta, ne? tak to udělej tam…

Ne vždy to jde. Přes e-mail se s hotelem z mé zkušenosti dalo domluvit ve většině případů. Některé hotely změnu jména nedovolují, ale to jsou výjimky (hodně velké výjimky). Byla by velká náhoda, kdyby to byl případ zakladatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13166
10.7.21 20:11
@jezzz píše:
No tak, jak myslíš ze jsme platili za klienty firemní kartou ubytování přes booking? Asi jsem se během několikaleté praxe měla zeptat nejprve na emiminu.

Obzvláště když jsem doplácela veškerou útratu v hotelu, ne jen ubytování.

Chjo, díky lidem jako ty jsem permanentně z Emimina otrávená. Člověk se snaží poradit a místo toho si jiný kopne.

PS:
Psala jsem někde, že nikdo nebude nic zkoumat? Psala jsem, ať se spoji s hotelem s domluví se s nimi. Domluva by měla jít od objednavatele.

AD: zakladatelka: řešitelné to je, jen to nenechej na check-in.

Firemní karta není karta fyzické osoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat