Jak změnit doručení zásilky u České pošty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4569 příspěvků 07.11.18 21:12
Jak změnit doručení zásilky u České pošty?

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost, popřípadě nevyužívala jste některá změnu doručení online? Zítra mi mají přijít dva balíky a jedno doporučené psaní. Ráda bych si to převzala osobně, ale nakonec nebudu celý den doma a jde o to, že pošťačka mi je schopná i to doporučené psaní( oblečení) hodit za plot :oops: Kartičku mám, ale stejně mi to nejde změnit. Tak mě napadá, zda tyhle služby nefungují jen když si objednám něco na eshopu? Nemáte některá zkušenost? Zadávala jsem vše co bylo třeba a stejně mi to hlásí chybu.

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 07.11.18 21:20

S Česko poštou mám zkušenost takovou, že tam nefunguje nic tk, ja by si člověk přál.

vejilka
Závislačka 4569 příspěvků 07.11.18 21:27
@TMana píše:
S Česko poštou mám zkušenost takovou, že tam nefunguje nic tk, ja by si člověk přál.

No jako nechápu,proč tu službu na netu nabízí, když to nejde. Zadala jsem podací číslo, včetně toho bezpečnostního kódu a nic :cert:

dedrichov
Závislačka 2846 příspěvků 07.11.18 21:39
@vejilka píše:
No jako nechápu,proč tu službu na netu nabízí, když to nejde. Zadala jsem podací číslo, včetně toho bezpečnostního kódu a nic :cert:

A chtěla jsi přesně co? Opakované doručení nebo změnu adresy?

vejilka
Závislačka 4569 příspěvků 07.11.18 21:46
@dedrichov píše:
A chtěla jsi přesně co? Opakované doručení nebo změnu adresy?

Chtěla jsem doručení posunout o jeden den

nesssinka
Extra třída :D 10338 příspěvků 07.11.18 22:56

@vejilka u doporučeného dopisu nevím, ale balíky jsem si několikrát nechala doručit jiný den, nebyl problém to změnit online.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >