Jak změnit doručení zásilky u České pošty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vejilka
Závislačka 4875 příspěvků 07.11.18 21:12
Jak změnit doručení zásilky u České pošty?

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost, popřípadě nevyužívala jste některá změnu doručení online? Zítra mi mají přijít dva balíky a jedno doporučené psaní. Ráda bych si to převzala osobně, ale nakonec nebudu celý den doma a jde o to, že pošťačka mi je schopná i to doporučené psaní( oblečení) hodit za plot :oops: Kartičku mám, ale stejně mi to nejde změnit. Tak mě napadá, zda tyhle služby nefungují jen když si objednám něco na eshopu? Nemáte některá zkušenost? Zadávala jsem vše co bylo třeba a stejně mi to hlásí chybu.

Reakce:
TMana
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 07.11.18 21:20

S Česko poštou mám zkušenost takovou, že tam nefunguje nic tk, ja by si člověk přál.

vejilka
Závislačka 4875 příspěvků 07.11.18 21:27
@TMana píše:
S Česko poštou mám zkušenost takovou, že tam nefunguje nic tk, ja by si člověk přál.

No jako nechápu,proč tu službu na netu nabízí, když to nejde. Zadala jsem podací číslo, včetně toho bezpečnostního kódu a nic :cert:

dedrichov
Závislačka 3119 příspěvků 07.11.18 21:39
@vejilka píše:
No jako nechápu,proč tu službu na netu nabízí, když to nejde. Zadala jsem podací číslo, včetně toho bezpečnostního kódu a nic :cert:

A chtěla jsi přesně co? Opakované doručení nebo změnu adresy?

vejilka
Závislačka 4875 příspěvků 07.11.18 21:46
@dedrichov píše:
A chtěla jsi přesně co? Opakované doručení nebo změnu adresy?

Chtěla jsem doručení posunout o jeden den

nesssinka
Extra třída :D 11028 příspěvků 07.11.18 22:56

@vejilka u doporučeného dopisu nevím, ale balíky jsem si několikrát nechala doručit jiný den, nebyl problém to změnit online.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >